Fenerbahçe Yönetimi Basın Toplantısı Yaptı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Yönetimi Basın Toplantısı Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe Yönetimi Çarşamba Günü Basın Toplantısı Düzenleyecek!

Hala kıvırıyorsun arkadaş ! Şerefimin üzerine yemin ederim ki, "Tek Büyük Fenerbahçe" yazdın o gün... Hatta seninle o yüzden tartışıp ban yemiştim.. Hiç önemli değil ama, ben Galatasaray için ban yemekten falan çekinmem.. Febeyi tek büyük olarak gören, senin gibi taraftarlarımız olduğu için utanıyorum.. Hangi yüzle febeyi Galatasaraydan büyük gördün anlatır mısın ?

Tek büyük Fenerbahçe yazmayacak güveniyorum kendime merak etme.O gün dediklerim aklımda.

Birbirimiz hakkında görüşlerimiz aynı galiba,nedense bende senin gibi taraftarlardan utanıyorum.

Demişse demiş, herkesin düşüncesi kendinedir.

buraya yazıyorum aziz yıldırım fenerden ayrılsın fener bu günlerini mumla arar. 2000 öncesi durumuna düşer.

Tek büyük Fenerbahçe yazmayacak güveniyorum kendime merak etme.O gün dediklerim aklımda.

Birbirimiz hakkında görüşlerimiz aynı galiba,nedense bende senin gibi taraftarlardan utanıyorum.

Bak hala yalan söylüyorsun.. "Tek Büyük Fenerbahçe" yazdın arkadaşım.. Zaten bu sözün yüzünden senin febe li olduğunu düşünüp tartışmaya girdim.. Şimdi de bana Azizeyi savunuyorsun.. Hayırdır ? Azize hakkında söylediklerim zoruna mı gitti yoksa ? Sen misin Azizenin avukatı ?

Takımımı asla o derece eleştirmem ben.Ben kaç kişiyle tartıştım takımı antululara madara ettikleri için.

Ama yaptın arkadaşım.. Delikanlı gibi evet "Tek Büyük Fenerbahçe" dedim desen, bırakıp gideceğim.. Hala yalan söylüyorsun demedim diye.. Antulular kim oluyor da ona madara oluyoruz ? Alemin maskarası olmuş dandik bir siteye neden bu kadar önem veriyorsun ?

Bak hala yalan söylüyorsun.. "Tek Büyük Fenerbahçe" yazdın arkadaşım.. Zaten bu sözün yüzünden senin febe li olduğunu düşünüp tartışmaya girdim.. Şimdi de bana Azizeyi savunuyorsun.. Hayırdır ? Azize hakkında söylediklerim zoruna mı gitti yoksa ? Sen misin Azizenin avukatı ?

Ben sana sadece nereden biliyorsun dedim.Sende her zaman olduğun gibi salladığını kabul ettin.Olay bitti.Ben senle tartışma çıkarmak için demedim.Zira senle ancak 3 dakika tartışabiliriz.3.dakikadan sonra hakaret edip ceza yiyorsun.

Ama yaptın arkadaşım.. Delikanlı gibi evet "Tek Büyük Fenerbahçe" dedim desen, bırakıp gideceğim.. Hala yalan söylüyorsun demedim diye.. Antulular kim oluyor da ona madara oluyoruz ? Alemin maskarası olmuş dandik bir siteye neden bu kadar önem veriyorsun ?

Hey Allah'ım !

Ben ne diyorum,sen neresini düşünüyorsun ?

Ben sana sadece nereden biliyorsun dedim.Sende her zaman olduğun gibi salladığını kabul ettin.Olay bitti.Ben senle tartışma çıkarmak için demedim.Zira senle ancak 3 dakika tartışabiliriz.3.dakikadan sonra hakaret edip ceza yiyorsun.

Hayır ben sana hiçbir zaman hakaret etmedim. Yine yalancılık yapıyorsun.. Azize hakkında sallayıp sallamamam seni niye ilgilendiriyor ? Silah kaçakçısı Azize dedim, birden sinirlerin zıpladı.. Ben Galatasaraylıyım.. Galatasaray düşmanlarına karşı ne şekilde hitap edeceğimi sen söyleyemezsin bana. Git tek büyük takımının sitesi antuda yaz..

Hayır ben sana hiçbir zaman hakaret etmedim. Yine yalancılık yapıyorsun.. Azize hakkında sallayıp sallamamam seni niye ilgilendiriyor ? Silah kaçakçısı Azize dedim, birden sinirlerin zıpladı.. Ben Galatasaraylıyım.. Galatasaray düşmanlarına karşı ne şekilde hitap edeceğimi sen söyleyemezsin bana. Git tek büyük takımının sitesi antuda yaz..

Bana o derece eleştiriler komik geliyor.Bende belirtmek istiyorum açıkcası.Amacım senin gibileri forumdan kopartmak istiyorum elimden geldiğince.Sonunda konuşturdun beni.

Bana o derece eleştiriler komik geliyor.Bende belirtmek istiyorum açıkcası.Amacım senin gibileri forumdan kopartmak istiyorum elimden geldiğince.Sonunda konuşturdun beni.

Konuş arkadaşım ne güzel.. Dök içini.. Hadi bana neden "Tek Büyük Fenerbahçe" yazdığını açıkla.. Sonra ben kendim giderim forumdan, zaten ayda yılda 1 giriyorum.. Hadi açıkla..

Konuş arkadaşım ne güzel.. Dök içini.. Hadi bana neden "Tek Büyük Fenerbahçe" yazdığını açıkla.. Sonra ben kendim giderim forumdan, zaten ayda yılda 1 giriyorum.. Hadi açıkla..

Tamam en büyük fener başka büyük yok.

Hadi git !

Ersin ve Akin arkadaslarim. Kesin su laf dalasmasini yahu. Sen yoluna o yoluna haydi kendi isinize bakin, birbirinizi kirmayin.

Ya tartışmayı bırakında açın TRT3 kanalını şimdi.

Hayır, bana neden "Tek Büyük Fenerbahçe" yazdığını açıklayacaksın.. Kıvırmadan ve yalan söylemeden..

Sana hesap vermek zorunda değilim ama bak ben takımımı yeri geldiğinde çok ağır eleştiririm ama senin dediğin lafı etmem için benim Galatasaraylı olmamam gerekirdi.Sen açıkcası benim Fenerbahçeli olduğumu düşünüyorsun ve benim bunu söylememi bekliyorsun sanırım.Dediğim gibi 4 yıldır buradayım,3ooo küsür mesaj attım.Günümün çeyrek saati burada Galatasaray hakkında konu mesaj okuyarak yazarak geçiyor.

Ben o gün dediklerimin arkasındayım zaten diyorum.Eğer mesele sanal olarak yemin etmekse eserim sorun olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt