Fenerbahçe Yönetimi Basın Toplantısı Yaptı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Yönetimi Basın Toplantısı Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe Yönetimi Çarşamba Günü Basın Toplantısı Düzenleyecek!

Tamam Ersin artık yazdığın mesaja cevap atmayacağım.Bu kadar olsun bu akşam.Nasılsa senle düzenli olarak tartışıyoruz.

Sana hesap vermek zorunda değilim ama bak ben takımımı yeri geldiğinde çok ağır eleştiririm ama senin dediğin lafı etmem için benim Galatasaraylı olmamam gerekirdi.Sen açıkcası benim Fenerbahçeli olduğumu düşünüyorsun ve benim bunu söylememi bekliyorsun sanırım.Dediğim gibi 4 yıldır buradayım,3ooo küsür mesaj attım.Günümün çeyrek saati burada Galatasaray hakkında konu mesaj okuyarak yazarak geçiyor.

Ben o gün dediklerimin arkasındayım zaten diyorum.Eğer mesele sanal olarak yemin etmekse eserim sorun olmaz.

Çok güzel laf yazmissin Akin, bundan sonra onun mesajlarini aldiris etme hiç bir sey yazma.. Ceza almana degmez.

Ontopic: Acaba Aziz Yildirim yine istifami edecek..?

Tek büyük Fenerbahçe yazmayacak güveniyorum kendime merak etme.O gün dediklerim aklımda.

Birbirimiz hakkında görüşlerimiz aynı galiba,nedense bende senin gibi taraftarlardan utanıyorum.

Verdiğin cevaplara bak arkadaş ya. Adını değiştirmişsin sen, altında istediği kadar Devrim Akın yazsın, bunları söyleyebilen kişi o detayı nasıl akıl edecek? Kendini hırpalıyorsun boş yere.;):b5:

Sana hesap vermek zorunda değilim ama bak ben takımımı yeri geldiğinde çok ağır eleştiririm ama senin dediğin lafı etmem için benim Galatasaraylı olmamam gerekirdi.Sen açıkcası benim Fenerbahçeli olduğumu düşünüyorsun ve benim bunu söylememi bekliyorsun sanırım.Dediğim gibi 4 yıldır buradayım,3ooo küsür mesaj attım.Günümün çeyrek saati burada Galatasaray hakkında konu mesaj okuyarak yazarak geçiyor.

Ben o gün dediklerimin arkasındayım zaten diyorum.Eğer mesele sanal olarak yemin etmekse eserim sorun olmaz.

Evet Febeli olduğunu düşünüyorum 2 yıldan beri.. Bende 4 yıldır bu siteye takılıyorum. Ve bende yemin ederim ki sen "Tek büyük Fenerbahçe" dedin.. Neyse, zaman herşeyi ortaya çıkarır.. Galatasaray dibe battığında ortaya çıkan taraftar tipinde isen eğer, fenerliden daha fazla zarar verirsin takımımıza.. Tek büyük Galatasaray diyorum ve çıkıyorum, eyvallah...

%99 ekibiyle beraber istifa edeceğini düşünüyorum ama bu kez dönemeyecek çünkü kuru kalabalık dışında hiç kimse geri dön çağrısı yapmayacak.

Tüm türkiyenin bursanın şampiyon olmasına çılgınlar gibi sevindiğini görünce nasıl bir nefret yarattığını artık iyice fark etmiştir ve orada oturduğu sürecede aynı senaryo dönüp duracak.

İstifa edecekmiş yönetim kurulu kararından döndürmüş diye duydum.

Tamam Ersin artık yazdığın mesaja cevap atmayacağım.Bu kadar olsun bu akşam.Nasılsa senle düzenli olarak tartışıyoruz.

Açtığın konulara bakınca volkan demirel sempatizanı olduğun bariz ortada aramızda GS lıyım diye gezinen itin köpeğin taraftarı olduğu malum ezik takım taraftarı olduğundan şüphelendim bende.

Açtığın konulara bakınca volkan demirel sempatizanı olduğun bariz ortada aramızda GS lıyım diye gezinen itin köpeğin taraftarı olduğu malum ezik takım taraftarı olduğundan şüphelendim bende.

Cevap vermeyeceğim.Devam etmek istersen özelden tartışalım.Ayrıca açtığım Volkan Demirel konusuna yazdığım cevaba iyi bak.Profilime girmiş okumadan çıkmış.Komiksin.=)

Ne oluyo lan yine burda.Yinemi içimizde irlandalılar var.

Evet beyler konuyu saptırdınız varsa bir derdiniz özelden halledin lütfen...

Mantığa bak, adam 4 senedir üye foruma ve hâlâ Gs'li gibi davranan Fenerli öyle mi? Siz eğer bunu düşünebiliyorsanız helal olsun. Akın'ı da tebrik ederiz böyleyse eğer.:) Adam amma gizlenmiş arkadaş.

Bu konu amacından saptı, daha fazla devam etmeyin, saçmalama boyutuna ulaşıyor herkes saatler ilerledik.e.

Açıkcası ben en çok Daum'un durumunu merak ediyorum ama 3 yıllık sözleşme imzalamıştılar onla.Daum'u kovup o kadar tazminat vermeyi kaldıramazlar.

Daum'un yillik ücreti ne kadar? Eger 2-3 milyonsa bosu bosuna 6-9 milyon € ödemis olurlar dingiller..

Açıkcası ben en çok Daum'un durumunu merak ediyorum ama 3 yıllık sözleşme imzalamıştılar onla.Daum'u kovup o kadar tazminat vermeyi kaldıramazlar.

Karıştırıyımmı ortalığı? Benimde antu da 3 yıllık fenerli kisvesi altında üyeliğim var :D :D :D Fenerlisin işte kabul et Devrim hocam :D :D :D Gün gelip sende bizim stadda bir anons skandalına sebebiyet verecen dimi :D:D:D

Yine aynı oyun.Kaç dön senaryosu.

Karıştırıyımmı ortalığı? Benimde antu da 3 yıllık fenerli kisvesi altında üyeliğim var :D :D :D Fenerlisin işte kabul et Devrim hocam :D :D :D Gün gelip sende bizim stadda bir anons skandalına sebebiyet verecen dimi :D:D:D

Ajanım ben.Çok gizli pis planlarım var siz GS'liler hakkında.:p:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt