Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi

Cevap: Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi

Sırf inadına Yobo'yu alıcak TS görürsünüz :).

Bak şu transfer ın son günlerinde herkes sinirli zaten, böle mantıksızca konuşup kadro filan yaparsan herkes seninle alay eder.Kaç yaşındasın bilmiyorum ama dikkat çekmek için böle saçma sapan kadro oluşturman garip ötesi birşey.Bak iyi aydınlan şimdi.

Kalede her şekilde Muslera olur.savunmada Yobo yu almadılar zaten yanlış bilgi verme.Serdar bilica var fb de.her şekilde Servet ujfa oynar.Komik olma servet milli takımın 1 numaralı stoperı konumunda Serdar kim.solda ziegler olur.orta saha Selçuk inan,Melo,emre olur.En komiğide olusturdugun forvet hattı zaten bir fb li bıle bunu olusturamaz.Dia hangi ara kazımdan iyi oldu.Niang, ligin kralı barostan nezaman iyi oldu.solada oyuncu alacağımız varsayarsak bence stochun durumuda belirsiz.Kadroyu 6 yabancı olusturmayım diye eboue almamak ne demek böle sacmalıkmı olur.Burada karsılastırma yapıyoruz.Kadro her şekilde böle olur.

Muslera

Eboue servet ujfa ziegler

melo emre selçuk.i

kazım baros stoch.

Aydınlandınmı şimdi.

Polyanna terk :lol:

Fener'in transfer politikası çok başarılı. Yerini yadırgamayacak bir adam aldılar. Başka takımdan oyuncu alsalar sıkıntı yaşardı :D

Hahahaa senin bişeyler yazman ıyı oluyor aslında moralim bozuk oldugunda bakıyorum yerıne geliyor.Kadro filan kursana mesale messimi özermi daha iyi hangisi girer 11e objektif kardeş.:D

Tamam haklısın abi uzatma en büyük sensin Kazım Dia'dan iyi Engin Baytar Dia'dan iyi ok.

Tamam haklısın abi uzatma en büyük sensin Kazım Dia'dan iyi Engin Baytar Dia'dan iyi ok.

Bak bunu ciddi söylüyorum,bir kaç yazına denk geldım dikkat çekmeye çok uğrasıyorsun,ama bunu yaparken komik duruma düşüyorsun.Bence kuş filan değilsin sen Galatasaraylısın ama objektif olacam diye aşırı uğraşma sana tavsiye.Yoksa makara geçer herkes.O yaptığın kadroyu fb liler bile zor kurar.

adamlara sol bek lazim ama, hem tsyi reddetmisken, alsak sunu diye düsünüs olabilirler ama sol bek lazim fenere, hemde cok

Katılıyorum fakat işte neden Ziegler...? Bir taşla 2 kuş olayına getiriyorlar. Zaten fb rakiplerini sadece bu alanda değil,her alanda iğneleme,rakiplerine saygısızlık ve çelme takma durumuna geçtiği sürece hep amatör ve çirkef kalacaktır.

biz alsaydik baltazari da fener verseydik

İTalya ligini takip ederim sağlam adamdır defansı Santos'tan iyi gücümüze en az Santos kadar vardır sasirdim açıkcası ne diyelim Sevr'e arasigonderirler malum bank Asya ve 3 yabancı sınırı :D

biz neden almiyoruz ya

sikeciler aliyor

cimbom alamiyor,ilginc

Bak bunu ciddi söylüyorum,bir kaç yazına denk geldım dikkat çekmeye çok uğrasıyorsun,ama bunu yaparken komik duruma düşüyorsun.Bence kuş filan değilsin sen Galatasaraylısın ama objektif olacam diye aşırı uğraşma sana tavsiye.Yoksa makara geçer herkes.O yaptığın kadroyu fb liler bile zor kurar.

Tavsiyeni dikkate alacağım.

Bu ziegler'de kafa yok şike yapmış takımın teklifini kabul ediyor şaka gibi demek ki feneri büyük kulüp olarak görüyor.Bunlar iyice dibe batacaklar yakında.:ays:

angutlara bak. bi yerden para buldular kesin.

biz dürtelim

ve alalim

bu trabzon ne beceriksiz

SL katilacak oyuncuyu sikecilere kaptiriyorlar

Üst Alt