Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi

Cevap: Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi

Kimse dememiş ise ben diyeyim

Keşke biz alsaydık :lol: :asd:

Fakat şike yaptığınız için düşürecekler sizi.

Bizim başkanımız hapiste değil. Yerli kadro önemli, başkanın hapiste olmaması da önemli.

Milletten Yobo'nun gelmediği konusunda kaynak isteyeceğine, Yobo'nun geldiğini gösteren kaynak bul.

Milli takıma en çok futbolcu veren biziz. Yani bizim yerli kadromuz diğer takımlardan daha iyi. Basit.

İlk önce üslubuna dikkat et !

sonra da, sen kimsin de beni fenerbahçelilikle suçluyosun?

sizin gözlerinizi fanatiklik aşırı bürümüş biraz objektif olmaya çalışın yaz fenerin yerlileriyle bizim yerlileri yan yana sonra tekrar söyle bizim yerli kalitemiz daha iyi diye.

size kalsa yerli kalitemiz süper! drogba gelsin podolski gelsin şu gelsin bu gelsin birinizde çıkıp hasan ali kaldırım gelsin serdar aziz gelsin deseniz şaşarım!

sizin gözlerinizi fanatiklik aşırı bürümüş biraz objektif olmaya çalışın yaz fenerin yerlileriyle bizim yerlileri yan yana sonra tekrar söyle bizim yerli kalitemiz daha iyi diye.

size kalsa yerli kalitemiz süper! drogba gelsin podolski gelsin şu gelsin bu gelsin birinizde çıkıp hasan ali kaldırım gelsin serdar aziz gelsin deseniz şaşarım!

Ne var üslubumda?

Seni hiçbirşeyle suçlamıyorum, sen Fener'lisin, suç değil bu, tuttuğun takım. Normal birşey. Sen bana, "Sen GS'lisin!" desen bu suçlamak olmaz misal, onun gibi.

kuyruk acısıyla saldırıyolar bakalım trabzona nispet için ,buhaldeki takıma gelirsede tam f7e yakışır beyinde futbolcu oluğunun gösterir

bütün mesajlarını buraya yazmışsın. yeterince objektif oldun fener için. transfer nöbetinede bekleriz.RENKDAŞ :eek:

bütün mesajlarını buraya yazmışsın. yeterince objektif oldun fener için. transfer nöbetinede bekleriz.RENKDAŞ :eek:

İşim gücüm var daha bugün kaydoldum buraya msj yazacağımdan değil sadece buraya bi msj yazdım daha da yazmazdım siz cevap vermeseydiniz ama siz konuştuğunuz için benimde cvp hakkım doğar ve kullanırım bu kadar basit sadece buraya yazmamın bi nedeni yok yani. Emin ol diğer bütün forumlarımızı sizden iyi takip ediyorum. ve istersem 1000 msj yazarım ve hepsinide buraya benim fenerbahçeli olduğumu göstermez bu.!

Ayrıca sen daha 7-8 yaşındayken ben Uefa finali Galatasaray - Arsenal maçına gidiyordum takımımızı desteklemek için. Fenerbahçeli olduğunu ima ettiğin kişiyi tanı diye yazıyorum !

iyi oyuncu

inşallah son anda prüz çıkar alamazlar

Üst Alt