Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi

Cevap: Fenerbahçe Ziegler için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi

Öncelikle herkese merhaba bu benim ilk mesajım :)

bu konuyada gelirsek bence çok çok iyi bi transfer değil ama kabul edin ki iyi transfer.

İnşallah Yobo yu alamazlar.

Alırlarsa Yobo serdar ikilisi çok başarılı olabilir bence. Tabi serdarıda görmek lazım nasıl oynayacak *****bahçede.

Bi de Niang'ın gideceği asamoah gyan'ın geleceği konuşuluyo. İnsaşllah Gyan'ı almazlar.

Öncelikle herkese merhaba bu benim ilk mesajım :)

bu konuyada gelirsek bence çok çok iyi bi transfer değil ama kabul edin ki iyi transfer.

İnşallah Yobo yu alamazlar.

Alırlarsa Yobo serdar ikilisi çok başarılı olabilir bence. Tabi serdarıda görmek lazım nasıl oynayacak *****bahçede.

ilk mesajin neden bu konu ile ilgili?

ne fenerden ne serdar dan hic bi cacik olmaz

ilk mesajin neden bu konu ile ilgili?

ne fenerden ne serdar dan hic bi cacik olmaz

3. mesajımı nereye atmamı istersiniz? istediğim konuya yazarım ne farkeder?

Biraz objektif olmayı başarabilseniz keşke.

Volkan

(mert)

G.Gönül Yobo Serdar Ziegler

(orhan) (bilica) (bekir) (caner)

Dia Emre Stoch

(topuz) (selçuk) (uğur)

Alex

(sezer)

Niang

(semih)

Biraz futboldan anlayan bi insan şu kadronun iyi olduğunu anlayabilir bence.

Bu arada beni *****bahçelilikle suçlayacaksanız suçlayın zaten uzun zamandır üye olmayıp konuk olarak girme nedenimde budur azıcık objektif olunduğunda hemen *****bahçelilikle suçluyosunuz!

Volkan

(mert)

Dia Emre Stoch

(topuz) (selçuk) (uğur)

Alex

(sezer)

Niang

(semih)

Bu arada beni *****bahçelilikle suçlayacaksanız suçlayın zaten uzun zamandır üye olmayıp konuk olarak girme nedenimde budur azıcık objektif olunduğunda hemen *****bahçelilikle suçluyosunuz!
bıktım sizlerin fener kadrosu kurmanızdan !yobo gelmedi .ziegler kulübünde kalmak istiyomuş.dia ve stoch desen geçen sezon bamlı ortasahayla 17 maçta 5 gol 8 asist yapmış kazım kadar olamamışlar. üstelik bu takım çok manyak kadroya sahip ya şikeyle şampiyon olmuş.

adamların sadece yerlilerinden şöle bi kadro çıkıyo

Volkan

Gökhan Orhan Serdar Caner

Topuz Selçuk Emre Uğur

sezer

semih

biz hala drogbaymış dünya yıldızıymış o işlerin peşinde koşalım türkiyede başarılı olmak için YERLi KALİTESİ şart!

İnanın şuan hasan ali kaldırım gelse drogbadan daha çok sevinirim !

bıktım sizlerin fener kadrosu kurmanızdan !yobo gelmedi .ziegler kulübünde kalmak istiyomuş.dia ve stoch desen geçen sezon bamlı ortasahayla 17 maçta 5 gol 8 asist yapmış kazım kadar olamamışlar. üstelik bu takım çok manyak kadroya sahip ya şikeyle şampiyon olmuş.

1. si Ziegler geldi.

2. si yobo gelmedi diyosun kaynağın nedir?

3. Stoch hadi neyse ama Dia'ya kötü oyuncu diyosan konuşmayalım zaten.

4.sü de önemli olan yerli kadrodur yabancı her zaman bulunur adamların alternatif oyuncularına bak istersen hepsi yerli.

Yem dökmeyin şuralara diyoruz.

hep sizler gibilerin yüzünden üye olmamışdım buraya keşkede konuk olarak devam etseydim.

Ben bi Galatasaraylıyım ama aynı zamanda bir sporsever ve futbolseverim.

Ve futboldanda, oyuncudanda anlarım.

eğer fener bahçenin üstüne çıkmak isitiyosak YERLİ OYUNCU ŞART!

SON DAKİKA: Ziegler, İtalyan basınına Fenerbahçe'yle anlaştığını açıkladı. (Lig TV)

1. si Ziegler geldi.

4.sü de önemli olan yerli kadrodur yabancı her zaman bulunur adamların alternatif oyuncularına bak istersen hepsi yerli.
ziegler gelmiş evet ama malın tekiymiş. kaynak istiyon ya bana ne fenerden !istediğin kadroyu kur. bank asya yolcusu nasıl olsa.

Şu herifi biz alsak sol açık olarak Engin de idare edebilirdi. Zaten sol çizgiyi iyi kullanan bir oyuncu.

Fenerbahçe'nin 2 kanatıda hücum yönünden vasat.Onları Gökhan Gönül ve Santos tamamlıyordu.Şimdi Santos gitti Fener'in hücum gücü düşecek çünkü Ziegler hücum yönünden Santos'un yarı yeteneğinde bile değil.

Volkan

(mert)

Dia Emre Stoch

(topuz) (selçuk) (uğur)

Alex

(sezer)

Niang

(semih)

Kadro niye 10 kişi?

Fenerbahçe'nin görüşmelere başladığını bildirdiği Juventus oyuncusu Ziegler transferini bitirdiğini açıkladı.

Ziegler, İtalya basınına yaptığı açıklamada Trabzonspor'un transfer teklifini reddettiğini ve Fenerbahçe ile 2,5 milyon Euro'ya anlaştığını ifade etti.

İsviçreli futbolcu Fenerbahçe ile kiralık değil bonservis bedeli alınarak anlaştığını belirtti. (kaynak : Sporx)

kiralıkmış .fenerliler bayram yapıyo geldi diye küme düşecekler hala trabzonla alay ediyolar.

Fenerbahçe verlor in den letzten Stunden des internationalen Transferfensters den linken Aussenverteidiger André Santos an Arsenal. Da in der Türkei Wechsel bis zum 5. September möglich sind, soll Ziegler den Platz des Brasilianers einnehmen.

In der Türkei musste wegen dem Wettskandal der Saisonstart vom 5. August auf den 9. September verschoben werden. Fenerbahçe wurde in diesem Zusammenhang auch von europäischen Wettbewerben ausgeschlossen. So liess sich Ziegler auch eine Bedingung in den Vertrag schreiben: «Ich kann jederzeit gehen, sollte Fenerbahçe im Zuge des Wettskandals relegiert oder gesperrt werden.»

20 Minuten Online - Ziegler wechselt zu Fenerbahçe - Fussball

fenerbahçenin klasik alışkanlıkları. rakibinin alamadığı oyuncuyu paranın gücüyle alma işlemi.

böylece kendilerini büyük hissediyorlar taraftarıda yiyor.

halbuki kimsenin umrunda değil :)

1. si Ziegler geldi.

Fakat şike yaptığınız için düşürecekler sizi.

Bizim başkanımız hapiste değil. Yerli kadro önemli, başkanın hapiste olmaması da önemli.

Milletten Yobo'nun gelmediği konusunda kaynak isteyeceğine, Yobo'nun geldiğini gösteren kaynak bul.

Milli takıma en çok futbolcu veren biziz. Yani bizim yerli kadromuz diğer takımlardan daha iyi. Basit.

Üst Alt