Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme!

Cevap: Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme!

Fbli yönetici Ömer Temelli, Lillle ile anlaştıklarını söyledi. Sow'u ikna etmek kaldı. Bence fb yüzde 90 Sow'u alacaktır.

Dün Ntvspor, Sow videosu yayınlarken bir söz dikkatimi çekmişti '30 maçta attğı 6 golle dikkatleri üzerine çekmeye devam etti.' :)

Söylentiye göre Ferit Şahenk yöneticilere "İyi bir santrofor alın 10 Milyon Euro'sunu ben karşılayacağım." demiş.

Dün oyuncuyla anlaşıldı klübü ikna edilmeye çalışıyor bugünde tam tersi.

Sow falan hikaye yahu, adamlar 40-50 milyon euro borclarini kisa zamanda kapatmak zorundalar, ne Sow'u :D.

3-4 iş adamı beraber karşılaycakmış parasını ama bu iş tamamen show amaçlı tarif edilemez büyüklük muhabbeti için yapılacak transfer.Bakın biz bu durumda bile sowu getiriyoruz diyecekeler taraftarı daha çok sömürecekler.

Ulan bizimkilerde Reyes,Forlan ve Ujfa için A.Madrid ile anlaşmışlardı. Hatta bursaya bile bildirmişlerdi.:asd:

en iyi ihtimalle fenerbahce seneye avrupada olmaz turkiye liginde mucade eder sırf bunun icinde sow u alacaklarını sanmıyorum. ayrıca bi cok arkadas gibi basını oyaladıklarını dusunuyorum.alper potuklada anlasmıslardı basını oyaladılar oyaladılar sonunda almadılar.

OmerTemelli Omer Temelli

Basinda cikan ve beni kaynak gosteren sow transferi bitmistir haberleri dogru degildir gorusmeler surmektedir

Üst Alt