Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme!

Cevap: Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme!

sow a o kadar para verickler niangı neden sattılar nobreri alperi bile alamayan febe bunumu alıcak gülerim ben buna .... yada bi yerlerden destek geldi hem maddi hemde manevi?

Emenike'nin parayı dolaştırıyorlar ellerinde ya nasip diye :D

Ilginç bir durum var,yabancı haber kaynaklarında son an gelişmelerinde dahi olay şu şekilde anlatılıyor:

Tottenham ısrarlı bir şekilde isteyen ama Sow orada oynamak istemiyor, Liverpool'da bir gün oynamanın hayali olduğunu söylüyor,sonra Lille Joe Cole hamlesi yapmak istiyor tamamen kulüplerine katmak için,Liverpool karşılığında Sow teklifi götürüyor. Bu aralarda bir yerde Fenerbahçe teklif yapıyor,kulüp kabul ediyor ama Sow yaptığı açıklamada yine Liverpool olayını söylüyor,Türkiye'ye gitmek yerine eğer sezon ortası İngiltere'ye transferi gerçekleşmez ise kulübünde kalmasının daha mantıklı olacağını söylüyor.

1 gün öncesine kadar olan olayların derlemesi aşağı yukarı bu şekilde, ama birden bire dünyanın parasını görüp de gözü döndüyse gelebilir normaldir,ama gelirse de ben böyle sazan görmedim diyebilirim, hiç mi dünyayı takip etmiyor, şu kadar para vereceğiz demek ayrı o kadar parayı oyuncuya verebilmek ayrı,çünkü borçları iyice arttı.

Tabi ,eğer TFF ile gizli bir anlaşma yapmadıysa, her şeyin tıkırında olması halinde Fenerbahçe'nin de 26 Ocak'tan önce transferi resmileştirmesi ayrı bir sazanlık olur.

sow a o kadar para verickler niangı neden sattılar nobreri alperi bile alamayan febe bunumu alıcak gülerim ben buna .... yada bi yerlerden destek geldi hem maddi hemde manevi?

şu 20 maçlık periyotta korkudan şike teşvik yapamadılar onun parasını vereceklerdir.Gerçi umarım hâla dinleniyordur bunlar.Hakemleri tehdit mi ediyorlarsa artık..

aldılar işte beyler hala gelmez gitmez demeyin şuna. biryerlerden maddi ve manevi! destek aldıklarıda resmileşti. kümede kalacaklar birde yazık ..

Böylesine büyük paralar harcamayı göze aldıklarına göre küme düşmeyecekler mi ne?

bu adamı alamazlar. yarın açıklama gelir sow liverpool da diye. fener e yine küçük sow kalır onuda maket yapıp müzeye koyarlar

Bu şikeciler federasyonu da ayarlamış böyle yüksek maliyetli transfer yaptıklarına göre.

Transfer %100 bitti gibi. Eğer bu adama bu kadar para verdiyseler birtakım gizli pazarlıkların olduğu gün gibi ortada.

Lugano, Santos, Niang'ı üç beş kuruş para için satan kulüp nasıl oluyor da 6 ay sonra bir oyuncuya çıkarıp 12 milyon Euro verebiliyor? O oyuncu hangi akla hizmet kalkıp da ne b.k oalcağı belli olmayan bir kulübe gelebiliyor? Bu işte bir iş var, bir şeylerin garantisini aldılar demek. Sow'un gelip gelmemesi pek umrumda değil, ben asıl buna üzülürüm. Bu işte parmağı olan herkesi allah bildiği gibi yapsın. Bu ligde şike yapmayan takım artık gerizekalıdır diyorum sadece.

Lugano, Santos, Niang'ı üç beş kuruş para için satan kulüp nasıl oluyor da 6 ay sonra bir oyuncuya çıkarıp 12 milyon Euro verebiliyor? O oyuncu hangi akla hizmet kalkıp da ne b.k oalcağı belli olmayan bir kulübe gelebiliyor? Bu işte bir iş var, bir şeylerin garantisini aldılar demek. Sow'un gelip gelmemesi pek umrumda değil, ben asıl buna üzülürüm. Bu işte parmağı olan herkesi allah bildiği gibi yapsın. Bu ligde şike yapmayan takım artık gerizekalıdır diyorum sadece.

Zaten aynı tespiti ben de bu başlıkta önceki sayfada yapmıştım fakat bu biraz da fenerbahçenin şansı ve lobisi. Şu an güçlü durumdalar. Siyaseten ve sportif açıdan başta bulunanlar öyle böyle fb'li değil. Şu durumda Galatasaray olsaydı bana göre Bank Asya'yı çoktan boylardı. Geçen sene düşme pozisyonuna gelindiğinde, Galatasaraylılar hariç panik var mıydı herkeste ? Hayır yoktu. Milletin umurunda değildi. Ama şimdi ....?

O yüzden son cümlede fenerbahçe hariç tutulmalı. Biz şu an lobi olarak onlar kadar güçlü değiliz. Eskisi gibi değiliz yani. Fakat güçlü bir yönetimle etki alanımızı genişletiyor ve saygınlık kazanıyoruz. Tabii ki saygı bu ülkede mükafaatını görür mü,orası meçhul.

gelirse sowun aptallığı olur. her fırsatta ingiltere derken ..fener içinse sadece göz boyamak,hiçbişey olmamışçasına devam etmek izlenimi bırakmak yine...kulübü zarara sokarlar anca.avrupadan men yiyecek,play ofllara katılmıycak ,küme düşecek olan onlar. sezon sonu sow serbest kalır bizde bedevaya alırız : ))

sow direniyor epl den teklif gelsede gitsem diye olurda gelmezse mecburen fene v e gelecek

Fenerbahçeye transfer olan Moussa Sow'un ilk sözleri : " Ben onu bunu bilmem. Geçen sene alnımızın akıyla şampiyon olduk! Anamızın ak sütü gibi helal bir şampiyonluktur ''...

Üst Alt