Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme!

Cevap: Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme!

firatgunayer fırat günayer

Transfer.. Moussa Sow tamamiyle ikna edildi..Artık iş kulüplerde..Lille-Fb arasındaki pazarlık hala sürüyor (NTVSPOR)

her fırsatta premier lig diyen bir oyuncunun 1 ay sonra 2. lige düşmesi muhtemel bir takıma evet demesi için ileri seviyede gerizekalı olması lazım başka bir mantıklı açıklaması yok

yalan haberler ya, fenerbahçe hala güçlü mesajını vermeye çalışıyorlar basın aracılığı ile. twitter a da bakmayın, onlar da sağdan soldan duyduklarını gördklerini yazıyorlar. ha oldu da geldi diyelim, sallayın biz kendimize bakalım.

Soww soww ...yazık sana saw....git premierinde oyna napacan bank asyayı

Ulan Aziz şerefsizi içerde,hala yönetiyor ntvsporu.Sow u alacaklarmışmış.

120 m bonservis,oyuncuya da yıllık 30m falan verirlerse anca gelir 2.lig de oynamaya.

Hadi diyelim bir mucize ötesi bişey oldu ve bu adam geldi,fener düştükten sonra anında gider.

fenerin yerinde olsam cska nın forvettini alırım trabzona gola attan dumbia saglam topcu

La hala mı ? Yalan. İnanmayın. Prim vermeyin bu haberlere. Yok anlaşmışmışlarda. Sow N.Ş.A'da bile zor gelir fenere. Geçiniz.

kluple anlasmislar. yoneticileri soyledi. sowla anlasma kalmis. muthis transfer oluyor. vallahi nasil oluyor anlamis da degilim.

Küme düsmiceklerinin garantisini almislar demek ama bu -25 -30 yemeyecekleri anlamini tasimiyor play-off olmiyacaklar,alma sebebleri gelecek seneye hazirlik,arti trübünleri tekrar maca cekmek suan seyirci ortalamasi bizden düsük,biz 35000 lerdeyiz Fenerbahce 29000 lerde,arti Localarda 185 karsi 67 gibi ezici bir üstünlükle para kiriyoruz,bu yuzden borclanarak aliyorlar,sene basi zaten taksitle emenikeyi,niangi sattilar ve yüksek ücret ödedikleri bir oyuncu yok,tüm bunlarin isiginda aliyorlar...

Sow Fransada gol krali olmus gecen sene formunun zirvesindeydi bu sene biraz durgun Lille maclarini cok izledim gecen senede izlemistim,Niang tecrubesinde degil ama 19 ocakta 26 yasina basiyor yani Niang gibi yaslida degil,gecen seneki formunu hemen yakaliyamaz bu sene ama bir sonraki sene yeni sezonda cok katki saglar 15+ gol atar diye düsünüyorum....Fakat 14 subatta takima katilicagini düsünürsek play-off Fenerbahce -25 -30 ile olmiyacagindan lig sonuna kadar cok az macta forma giyecek adapte olmasi zor,dedigim gibi kesilikle gelecek yil icin alindi.

Keske biz alsaydik Shaqiri-Sow alsaydik bana göre yazin defans haric transfere gerek olmazdi,ama bütceler belli ve bu sike olayindan sonra para yok,Sampiyonlarligine bu sene gidelim Shaqiriden sonra bir pahali forvet alicagimizi düsünüyorum.

Beyler bide iyi yönden bakın.Bank asya okadar değerli bir lig demekki sow bile oynamak istiyo orda:)

şampiyonlar liginde oynayacaklar doğru.sow zaten ingiltereye gitmeyi hiç istemedi.

Sow twitterin'da gitmek istemiyorum gibilerinden biseyler yazmis fener hakkinda.

Üst Alt