Fenerbahçe'den TFF'ye Kritik Görüşme Çağrısı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den TFF'ye Kritik Görüşme Çağrısı!

Yine sacmalamis

Senin destekledigin sevgili baskanin ile gecen yil bütün sezonu kötü geciren bir Galarasaray vardi

Hep puan mı kaybedeceklerdi,bütün sezonu hiçbir takım kötü geçirmez.Top mop oynadıkları yok.Ezberlemişsiniz 3-5 şey,papağan gibi söyleyip duruyorsunuz.İçerde 2 mağlubiyet almasaydık halen puan farkı olacaktı Fener'le,Kadıköy yenilgisine rağmen.

forumda son haftaların hıncını böyle ince ince papağanlı mapağanlı ezberli vs çıkarmaya çalısıyorsun denmeyen şeyleri tartışma sırasında dendi diye dile getiriyorsun ama yemezler. o acın bu şekilde dinmez.
neyse içerde iki mağlubiyet verdin evet nasıl verdin kötü futbolun yanında hakem etkiside bunun içerisindeydi. yöneticilerin ve çok sevdiğin baskanın ağzını bile açmadı.rakibin kötü futbol oynuyor ancak hakemide yanına alıyor. nereye geldik yav. olayı aldın herzamanki gibi bambaşka bir tartışma içersinden saçma sapan bi noktaya getirdin aferin. ama hata bende herkes gibi yav hehe hee de gec ilk alıntında. kime laf anlatmaya çalısıyorumki.

forumda son haftaların hıncını böyle ince ince papağanlı mapağanlı ezberli vs çıkarmaya çalısıyorsun denmeyen şeyleri tartışma sırasında dendi diye dile getiriyorsun ama yemezler. o acın bu şekilde dinmez.
neyse içerde iki mağlubiyet verdin evet nasıl verdin kötü futbolun yanında hakem etkiside bunun içerisindeydi. yöneticilerin ve çok sevdiğin baskanın ağzını bile açmadı.rakibin kötü futbol oynuyor ancak hakemide yanına alıyor. nereye geldik yav. olayı aldın herzamanki gibi bambaşka bir tartışma içersinden saçma sapan bi noktaya getirdin aferin. ama hata bende herkes gibi yav hehe hee de gec ilk alıntında. kime laf anlatmaya çalısıyorumki.

Yahu 5 maç üst üste aldılar,hepsi mi hakemleydi?Karabük maçı bariz hakem hatası vardı,Fırat resmen katletti o maçı,onun dışında?Hadi Trabzon maçı penaltıyı verse 1 puan alabilirdik en kötü,Başakşehir maçı?Katılmıyorsan da katılmıyorum der geçersin,ne bu ters üslup,provokasyon çabası?

Konya macinda Bulent yildirim'in vermedigi penalti bile neyin ne oldugunu gösteriyor

Kime laf anlatiyoruz ki adamin amaci mileti trollemek

Yahu 5 maç üst üste aldılar,hepsi mi hakemleydi?Karabük maçı bariz hakem hatası vardı,Fırat resmen katletti o maçı,onun dışında?Hadi Trabzon maçı penaltıyı verse 1 puan alabilirdik en kötü,Başakşehir maçı?Katılmıyorsan da katılmıyorum der geçersin,ne bu ters üslup,provokasyon çabası?
neden provake edeyim sarper iyi misin olm sen? ters uslup falan dıyorsun son alıntı yaptğın yorumunda kendi uslubuna bır bak. fenerin yarışta olma sebebi tabiki hakemler ve aziz çığırtkanlığı başka ne olacak. özetle bunu istiyorsan söylyım yazdıklarının hiçbirine katılmıyorum

Son düzenleme:
neden provake edeyim sarper iyi misin olm sen? ters uslup falan dıyorsun son alıntı yaptğın yorumunda kendi uslubuna bır bak. fenerin yarışta olma sebebi tabiki hakemler başka ne olacak. özetle bunu istiyorsan söylyım yazdıklarının hiçbirine katılmıyorum

Sen öyle yazarsan ben de öyle yazarım bu normal.

İyi katılmıyorsan senin bileceğin iş,benden bu kadar.

birbirlerine girmelerinin ve sus paylarinin artmasi durumunda bu ikisinin de islerine gelir , bizim acimizdan boyle bir risk de var

mesela bulo ve firo ust uste iki macta fenere sus payi vermeseler bjk nin uzerinde baski daha cok olurdu , simdi "ona da size de yapiyoruz iste caktirmayin" a dondu biraz

ama derbide bu kardeslik bozuldu ..

ben demiştim

CzBxGDVWgAAgErT.jpg

CzBxGDHXcAQjgyc.jpg

CzBxGD4WEAAF0d0.jpg

Ya yeter be kardesim. Her konuda ikili tartisma. Atin su ikisini de belli bi müddet forumdan. Baska türlü olmuyor göründügü üzere.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt