Fenerbahçe'den TFF'ye Kritik Görüşme Çağrısı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den TFF'ye Kritik Görüşme Çağrısı!

Unal Aysal geleceği için TFF ile görüşmek istiyorlar

Korkudan ne yapacaklarını bilmiyorlar

Hehehhehe

Son düzenleme:
Ben sana demedim ki onu.Hem ben sadece alıntıladım,ortamı germedim. :D
hakaret ettinde önemli değil unutalım artık. zaten memoliye yöneldim bundan sonra seninle sulh halindeyiz.

bjk ye ne koydular be karşim :asd22: 7. direğe çarptı ya yeminle gol kaçıran burak yılmaz gibi on dakika ellerim saçlarımda evinde içinde dolandım durdum

Düzgün işleyen bir sistem olsa keşke ülkede,futbol bile bozuk.O onunla görüşüyor onunla atışıyor.Böyle federasyon olurmu hiç....

hakaret ettinde önemli değil unutalım artık. zaten memoliye yöneldim bundan sonra seninle sulh halindeyiz.

bjk ye ne koydular be karşim :asd22: 7. direğe çarptı ya yeminle gol kaçıran burak yılmaz gibi on dakika ellerim saçlarımda evinde içinde dolandım durdum

Berkay İsabetli 6-0 diyeceğine 7-0 deseydi girerdi o top,6-0'a kadar Kiev her bulduğunu attı,hatta bulamadığını bile attı.6-0'dan sonra kaçırmaya,saçmalamaya başladılar.O arkadaşta var bir hinlik.6-0 kazanacaklar sanki ne saçmalıyorsunuz siz imalı mesaj atıyor,ve maç 6-0 bitiyor yok böyle bir şey. :asd22:

Aslında bu 6-0 olayına çok sevinmiyorum,sevinilmemesi lazımda bize puan gerekiyor avrupa için fenev daha ne kadar puan alabilir ki ? yada osmanlı.O yüzden vatan sınırları içinde rakip dışında ise desteklememiz gerekiyor mecburen.Onların bizi destekleyip desteklememesi umrumda değil çıkar için desteklememiz lazım.;)

Üst Alt