Fenerbahçe'den yeni açıklama geldi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den yeni açıklama geldi

Cevap: Fenerbahçe'den yeni açıklama geldi

etik kurulda ki üyeler de değiştirilsin mi? Yeni üyeler şöyle olsun

ercan s

rıdvan d

selçuk y.

ömer ç

gülcan b.

ünal başkan dan açııklama beklıyorum bız sadece hız kazandırın dedik adamlar resmen tehdit edıyorr

M. Ali Aydınlar : Fenerbahçe'nin açıklamalarında beni rahatsız eden bir unsur yok. Kendi görüşlerini medeni bir tavır içerisinde dile getirmişler. Fakat Galatasaray'ı kınıyorum.

TFF simdi bu aciklamaden heberi yokmu niye cikip cevab vermiyor hemen , bizim baskanin aciklamaisnden sonra hic vakit kayip etmeden aciklamalar yapmisti bizi firsatcilik ile suclamisti ilhan havhav ve kulupler birligi nerde hepiniz SEREFSIZSINIZ

Unal Aysal bence bu aksam aciklama yapmali ve tek cumle olmali: "Benim cozum icin yaptigim aciklamayi kinayan, ceza ile tehdit eden zihniyet, sizi tehdit edenleri niye kinamiyorsun?"

TFF simdi bu aciklamaden heberi yokmu niye cikip cevab vermiyor hemen , bizim baskanin aciklamaisnden sonra hic vakit kayip etmeden aciklamalar yapmisti bizi firsatcilik ile suclamisti ilhan havhav ve kulupler birligi nerde hepiniz SEREFSIZSINIZ

mağara çok soğuk demek ki, elleri ve ayakları titriyordur ondan yazamıyorlar birşey !

Bu tür durumlarda çok az insanın aklına gelebilecek olaylar döner genelde... Uç olduğunun bende farkındayım. Ancak ortada Fener'in içinden gelmiş bir TFF başkanı ve ona karşı hatır koymuş bir camia var. Azıcık empati diyorum sadece... :)

Hayır çok saçma bir davranış olacağından çok zor dedim.Kim yutacak bu senaryoyu fenerlilerden başka?Senaryoya göre lafta fenerle tff başkanının kavgalı olması ile tff başkanı fenerin delillendirilmiş şike suçunu nasıl nötrleyecek onu anlamdım.

M.Ali Aydınlar fenerli,bunu biliyoruz...Fakat adam mı bunu şimdi öğreneceğiz...

şimdi bu arkadaşlar belge görmek istiyor dimi?

madem onlar utanmadan sıkılmadan bunu söyleyebiliyorlar;

Bende onlara öyle bir belge sunmak isterdim ki hayatları boyunca gözlerinin önünden gitmesin !!!

Üst Alt