Fenerbahçe'den yeni açıklama geldi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den yeni açıklama geldi

Cevap: Fenerbahçe'den yeni açıklama geldi

birsey merak ettim cevabini biliyorumda yinede sorim aziz yildirimin onay izni olmadan bu aciklamayi yapabilirmi FB kulubu?

kozmik odayı komik oda diye anladılar herhalde. bütün bu olanları da komedi. şaka fenerim şaka, sen hiç kötü bişi yaparmısın!!!

Unal Aysal bence bu aksam aciklama yapmali ve tek cumle olmali: "Benim cozum icin yaptigim aciklamayi kinayan, ceza ile tehdit eden zihniyet, sizi tehdit edenleri niye kinamiyorsun?"

Bu sözünüzü aşağıdaki twit 'e dönüştürdüm.

Ünal Aysal 'ın çözüm için yaptığı açıklamayı kınayan ve ceza ile tehdit eden TFF. Seni tehdit edenleri niye kına-ya-mıyorsun? Defolun gidin.

taraf gazetesi okumam ama şöyle bir bakayım dedim bu şikebahçeliler neden bu kadar tükürüklerini saça saça kinleniyorlar bu gazeteye. Cevabını çok çabuk aldım " Dosyaları görünce sıcak basan Türkiye Futbol Federasyonu ligi erteledi - Taraf - Istanbul - 21.07.2011 diye haber başlığı yapmış adamlar. Helal olsun

Anlamadığım olay sanki bunlara haksızlık yapmışlar,sanki yöneticilerini yanlışlıkla içeri atmışlar da durmadan ağlıyorlar ilginç :SS:

taraf gazetesi okumam ama şöyle bir bakayım dedim bu şikebahçeliler neden bu kadar tükürüklerini saça saça kinleniyorlar bu gazeteye. Cevabını çok çabuk aldım " Dosyaları görünce sıcak basan Türkiye Futbol Federasyonu ligi erteledi - Taraf - Istanbul - 21.07.2011 diye haber başlığı yapmış adamlar. Helal olsun

O neki? Gecen gunki basliklari soyle: "Fenerbahce bööö dedi" :D

Ulan bre angutlar devletin başındakilerin aziz yıldırımı devirme planı olsa devletin en başındaki fenerli+kongre üyesiyken kulübü niye ateşe atsın durduk yere?Başka bir yolunu bulurlardı kulübe zarar getirmeden.

Ay biz bıktık şunların şu saçma açıklamalarından bunlar bıkmadı. Tff sesini çıkarsın artık fener karşısında ezilip duruyor bu 2 oldu.

Cavcav ve kulüpler çetesi korusanıza fenerasyonunuzu. Bu kadar mı pişkin olunur ya biri de çıkıp cevap yazamadı.

Ulan bre angutlar devletin başındakilerin aziz yıldırımı devirme planı olsa devletin en başındaki fenerli+kongre üyesiyken kulübü niye ateşe atsın durduk yere?Başka bir yolunu bulurlardı kulübe zarar getirmeden.

cumhuriyetin kalesiymişler kurtulus savasını falan onlar kazandırmıs onlar yıkılırsa imparatorluğa geri dönecekmişiz hayal gücüne bakarmısın :D

Bununla birlikte, Ceza Muhakemeleri Kanunumuzun 157'nci maddesinde soruşturmanın gizliliği düzenlenmiştir. Yine aynı yasanın 153'üncü maddesinde ise, soruşturmanın amacını tehlikeye düşürebilecek durumlarda özel gizlilik düzenlenmiştir. Söz konusu soruşturma çerçevesinde, özel gizlilik kararı varken ve şüphelilerin avukatları dahi bilgi-belgeleri inceleme imkanına sahip değilken, Federasyonun söz konusu belgeleri hangi yasal çerçevede elde ettiği ve incelemekte olduğu ayrı ve çok önemli bir hukuki meseledir.

Böyle bir açıklama olabilir mi ? TFF ile kendi kulübünü tüzel kişilik bağlamında nasıl bir tutabilirsin ? TFF karar mercii,nasıl yasama-yürütme-yargı birbirinden ayrı ise; TFF ve fb de ayrıdır(yasal çerçevede).... Afedersiniz ama bu kadar dangalakça bir açıklama ancak fb kulübünden gelebilirdi...

tff ne duruyorsun senden hesap soruyor yayınlasana bildiri sitenden devam ederseniz disipline veririz diye ama büzük yemez

Fenerbahçe ağlamaya devam ediyor,TFF de susmaya,sessiz kalmaya.

Hadi TFF cevap versene! Biz yapsak bu açıklamaları,tehditler,yerden yere vurmalar başlardı.:mad:

Çok komik ya, adamlar kendilerini "mağdur" konumunda görmeye devam ediyor. Önce Galatasaray Türk futbolunu kaosa sürüklüyordu, şimdi de TFF yaptığı açıklamalarla kafalarda soru işaretleri oluşturuyormuş.

Bunlara birilerinin şunu anlatması lazım: "Türk futbolunun içine eden sizlersininiz, çünkü şike yaptınız. Şike yapıp, utançtan kendini öldüren Kore'lilerden biraz ders alın. Hayır, gidin intihar edin demiyoruz, onun için üst seviye şeref lazım, ama en azından, SUSUN, bre şikeciler."

Üst Alt