Fenerbahçe'den yeni açıklama geldi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den yeni açıklama geldi

Cevap: Fenerbahçe'den yeni açıklama geldi

İçlerinde şikeye dair belgeler varsa dosyalar hangi esaslara göre seçildi demenin ne mantığı olabilir?

İçlerinde şikeye dair belgeler varsa dosyalar hangi esaslara göre seçildi demenin ne mantığı olabilir?

Adamların mantığı şu: "Bazı belgeler şike yaptığımızı gösteriyor olabilir, fakat diğer bazı belgeler de şike yapmadığımızı gösteriyor olabilir. Hepsi gönderilsin TFF'ye."

Yahu, ne denir şimdi bu adamlara? Ben yukarıdaki cümleyi yazarken utandım, bunlar ciddi ciddi böyle düşünüyor mu acaba? Ne bu be?!?!

Şaşırmış bunlar.

Adamların mantığı şu: "Bazı belgeler şike yaptığımızı gösteriyor olabilir, fakat diğer bazı belgeler de şike yapmadığımızı gösteriyor olabilir. Hepsi gönderilsin TFF'ye."

Yahu, ne denir şimdi bu adamlara? Ben yukarıdaki cümleyi yazarken utandım, bunlar ciddi ciddi böyle düşünüyor mu acaba? Ne bu be?!?!

Şaşırmış bunlar.

Nasıl yani devletin savcısımı cımbızlayıp gönderecekmiş?Birde şike varsa vardır.Şikeyi masum gösterecek bir şeymi arıyorlar dosyalarda?

bence açıklama gayet düşünülmüş ve amaca uygun bir açıklama... :)

bir hukukçunun elinden çıktığı belli... yöneticiler yazmamış... benim tahminin fısfıs faik :)

bunu yazanlar yazdıklarının dayanaksız olduğunu da biliyor...

TFFnin futbolda yargılamaya yetkisi olduğunu ve delil toplamak içinde her türlü yetkisi oldugunu...

diğer kamu kurulusları ile de bu belgeleri gizlilik kararına uygun şekilde paylaşma ve değerlendirme yetkisi olduğunu gayet iyi biliyorlar...

bu açıklamanın tek amacı var...

tüm bunlardan bihaber kuş beyinlileri galeyana getirmek fenerli kamuoyunda bir tepki oluşturmak...

çırpının bakalım... nereye kadar...

Sike yaptiklarini boyle her gun aciklama yaparak belli ediyorlar. Bu yaziyi okumaya bile gerek yok.

Bırakın şike yapmayı şikeye teşebbüs etmenin cezası bile küme düşürmek değil midir. Yani 26 dosyalık şike belgelerinin 1 sayfasında bile şike yapıldığını gösteren bir belge varsa ceza küme düşmek demek değil midir. Şike yaptık ama az yaptık gibi mantık mı var hukukta..

Aziz Yıldırım'a şiirle terapi

Aziz Yıldırım'ın Avukatı Faik Işık, Sanem Altan'a açıkladı: “Metris'te Aziz Bey'le oturup 2 şiiri karşılıklı okuyoruz.. Ahmet Kaya'dan “Dosta düşmana karşı” ile Aşık Mahzuni Şerif'ten "Zalimin Zulmü..."

Buraya yazıyorum, Atatürk'den girdiler kuva-i milliye uydurma destanlar, Ahmet Kaya'dan haberler vs. bunların da arkasından Victor Hugo sefiller gelirse şaşmam. Sandığımdan daha rezil bir takımmış bu fenerbahçe.

Oha lan bu nasıl bir kaba et korkusudur.

Resmen "yhaaa delilleri niye veriyonuz tffye,ne güzel başlıycaktı ligler='( " demişler:asd:

Ayrıca tüm delillerin gönderilmesini istemişler,lehte belgelerde gönderildi mi demişler.

Lan gerzekler bir şeyi yapmadığının ispatı mı olur? Yaptıysan onun delili vardır,nasıl lehte belge olucak?

1-2 açıklama sonra Tff biiiiiiiiip bizi düşürürsen gelmişini geçmişini biiiiiiiiip tarzı açıklamalar yaparlar diye korkuyorum :D gerçi Aydınlar'ın hoşuna gidebilir :p heeeyt be Fenerbahçe'me bak nede güzel biiiiiipliyor der !!!

bunlar düseceklerini anladilar habire aciklama yapiyorlar ama bunlar son cirpinislari

bunlar kabadayılıgı artık normal bişiymiş gibi yayınlıyorlar. tehdit ediyorlar. tffden cevap yok. ulan bir cevap verinde oturma organlarının üstüne otursunlar.

yuh artık adamlar belgelere fenerliler ulaşamasın diye ileri seviye güvenlik önlemi aldırdılar bunlar alanen istiyor belgeleri. Adama sormazlar mı kimin belgelerini kimden istiyorsun diye :D tff umarım böyle bir hata yapmaz yoksa savcı şırınga ile gezer diyim aman aydınlar adamlarına söyle azize arkadaş olarak gitmeyin

041_d_d.jpg

Üst Alt