Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

Cevap: Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

Nasıl bir Fenerbahçeli yakın çevreniz var bilmiyorum ama benim tanıdıklarım futbola objektif bakan insanlar, ManU maçını izlerken yanımda 2 kişi vardı fenerbahçe forması giymiş, açık havada izledim, oturacak yer bulamamışlar cafenin ıslak duvarına oturmuşlardı ve penaltıları yiyen hakeme sövüyorlardı, ikisinide tanımıyorum ama benim yakın çevremdeki fenerbahçelilerde böyledir. Sizin sanalda kastettiğiniz fenerbahçeliler 14-15 yaş ortalamasındadır. Antu 'da bile yorumlarını ilgiyle takip ettiğim kişiler var, adamlar futbolu okuyor ama %0.1lik bir kısım. Sanalda gördüğünüz fener taraftarından yargıya gitmeyin.

Katılıyorum. Maçı ben de bir mekânda izledim herkes Galatasaraylı tabii, yanımda Fenerbahçeli bir arkadaşım da vardı ve o kaçırdığımız gollerde bizimle birlikte ayağa fırladı her defasında. Hatalarımızda bizimle eleştirdi, doğru işler yapınca taktir etti vs. Taraftar var, taraftarcık var işte.

Katılıyorum. Maçı ben de bir mekânda izledim herkes Galatasaraylı tabii, yanımda Fenerbahçeli bir arkadaşım da vardı ve o kaçırdığımız gollerde bizimle birlikte ayağa fırladı her defasında. Hatalarımızda bizimle eleştirdi, doğru işler yapınca taktir etti vs. Taraftar var, taraftarcık var işte.

Anlayamıyorum bazılarını. Benim izlediğim mekana 2 kişi gittik kimseyi tanımıyorduk, maç esnasında tanışıp sohbet ettik, her takımdan taraftar vardı, inanın Galatasaraylısı kadarda diğer takımlardan vardı. Futbol böyle günlerde bizi birleştirmiyorsa olmasın öyle futbol.

tutan tutsun. tutmayan tutmasın. bunları tutacagıma aklımdan bir sayı tutarım daha iyi.

%10,u belki.gerisi göbek atıyordur şimdi bi yandanda tırsıyordur oynadığımız oyundan dolayı.

bugün marsilyayı yenerlerse psikolojikman çökermişiz.hey Allahım şimdi nasıl destek verirsinki bunlara:D

Yok arkadaş, başlarım desteğine ya, tanıdığım Fenerliler dışında zerre iyilik geçmiyor içimden bu idiotlar için, başladılar yine abuk sabuk konuşmalara, herkes işine, takımına baksın, savunmuyorum artık bu avrupada destek mevzusunu. Yıllar geçer bireysel başarılarla Türkiye bir yere gelecekse gelir.

internetin olumsuz etkilerinden biri de bu iste.. benim tanidigim fenerbahce'lilerin %90'inin antu'dan haberi bile yok ama biz gel gor ki hepsini ordaki fanatik dingiller gibi mal zannediyoruz..

koca camiayi internetteki nispeten kucuk bir gruba gore degerlendirmeyelim..

Fenerbahçeliler hiçbir şeye destek falan vermiyorlar. İşte bizim çevremizde doğru düzgün 3-5 kişi varsa eğer onlar sağolsun gerisi eziklikten başka hiçbir halt bilmiyorlar. Dünkü maç için bile çıkıp yok United çok kötüydü, yok en halinizle bile yenemediniz, orası Avrupa orada öyle penaltı çalmazlar vs vs saçmalamaktan başka bir b.k bildikleri de yok. Ben de isterdim biraz daha delikanlı bir rakibimiz olsun yiğidi öldürsün ama hakkını versin ama bunları adam değil insan yerine bile koymaya gelmiyor.

internetin olumsuz etkilerinden biri de bu iste.. benim tanidigim fenerbahce'lilerin %90'inin antu'dan haberi bile yok ama biz gel gor ki hepsini ordaki fanatik dingiller gibi mal zannediyoruz..

Yooo çoğunluğu Antu'da ki gibi.

Fener'i sempatik göstermeye fln çalışmayın.

Valla girin antu'ya bakın nasıl destek verdiklerine.. Umut sakatlanınca adamlar bayram ediyor.. Ama ben bu gece ülke puanı açısından fener en azından kaybetmesin isterim.. Salak hamsiler ve bursa kaybetmeseydi bu sezon biraz puan toplayabilirdik ama şimde herşey Galatasaray ve fenerin elinde. Gruptan çıkarlarsa ülke futbolunun hayrına olur ayrıca bu şekilde Aykut en azından bi sene daha devam eder buda bizim avantajımıza.. :yenieek:

Yav adamların Başkanı Aziz Yıldırım,efsane başkanı Ali Şen.En popüler insanları(!) Rıdvan Dilmen,Selçuk Yula,Ercan Saatçi vs.

Senin o koca camia dediğin kulüp bunlar gibileriyle dolu.Üstelik bunlar Fenerbahçe camiasında dokunulmaz konumundalar.

Hayırdır noluyor, şikecilerle kardeş olup şike kardeşliği klübümü kuruluyor?

Amma safız vesselam.

tamam da arkadaslar nereye varacak bu düsmanligin sonu? tamam kuslari ben de sevmiyorum ama bu düsmanligi birakmamiz lazim.

birbirimizi farkli takim tutuyoruz diye bicakliyalimmi? yoksa bizden olmiyanlari sinir disi mi edelim?

bence herkes elini tasin altina sokmasi lazim yoksa hep beraber sonuclarina katlanmak zorunda kalacaz!

tamam da arkadaslar nereye varacak bu düsmanligin sonu? tamam kuslari ben de sevmiyorum ama bu düsmanligi birakmamiz lazim.

birbirimizi farkli takim tutuyoruz diye bicakliyalimmi? yoksa bizden olmiyanlari sinir disi mi edelim?

bence herkes elini tasin altina sokmasi lazim yoksa hep beraber sonuclarina katlanmak zorunda kalacaz!

Futbol yüzünden düşmanlık, nefret falan gereksiz, o tür bir tutum sergilemiyorum, ha ama destek de vermiyorum, çok da tın yani. Kendi takımım ilgilendirir beni. Düne kadar böyle düşünmezdim ama bundan sonra böyle. Fazla incik boncuk detaylarla uğraşmaya ne hacet.

Bu aksam Marsilyalıyım.Haydi koçlar Kadıköye gömün şikecileri.

Üst Alt