Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

Cevap: Fenerbahçeliler Twitter 'da Tam Destek Veriyor

Mesela 2 kardeş; biri fenerli biri GS'li. gelde bunların yanında küfür et şimdi; NKFVAS veya tam tersi. iksinin annesi bir değil mi? Bence taraftara hakaret edilmemeli hiçbir zaman ;)

şimdi şöyle bişey var; maç psikolojisi. Benimde dünya kadar fenerli arkadaşım var ama maça gittiğimiz zaman hangimiz fenere küfretmiyoruz ki? :) bunlar normal şeyler her ülkede bu böyle. Ha doğru mu yanlış mı bilemem ama bu saatten sonrada dünyanın hiçbir yerinde ezeli rekabetler fair play çerççevesinde gelişmeyecek bundan adım gibi eminim :)

Cevap: Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

şimdi şöyle bişey var; maç psikolojisi. Benimde dünya kadar fenerli arkadaşım var ama maça gittiğimiz zaman hangimiz fenere küfretmiyoruz ki? :) bunlar normal şeyler her ülkede bu böyle. Ha doğru mu yanlış mı bilemem ama bu saatten sonrada dünyanın hiçbir yerinde ezeli rekabetler fair play çerççevesinde gelişmeyecek bundan adım gibi eminim :)

Orası kesinlikle öyle, ama kendi içimizdeki rekabette bunlar olağan şeyler, şahsen ben de öyleyim Fenerbahçe'ye karşı ne fair-play ne başka bir şey. Ama iş ülke dışına çıkınca şu an gibi toplumun mânevî olarak kötü olduğu bir dönemde sevinmeye, gururlanmaya ihtiyacımız var. Kaldı ki son cümlende belirttiğin gibi ezelî rekabetlerde fair-play falan bana da hikâye geliyor.

her Galatasaraylının fenerli, her fenerlinin Galatasaraylı arkadaşı var bu kavgayı çıkaran amigolar ve aziz yıldırım gibi yöneticiler

Ceyhun Yılmaz - Metin Oktay Anısına.FLV - YouTube

Saygı duyuyoruz ya bu adama.Bilin ki sadece bu adama Galatasaraylılığından ötürü değil bu saygı.Adamlığından,beyefendiliğinden,rakibe saygınlığından.Bu adamın yapmaya çalıştığı uğraştığı şeye bak bugün burada konuşulanlara bak kim anlamış şimdi bu adamı da bilinçsizce sağda solda adını söylüyosunuz formasını giyiyosunuz fotoğrafını taşıyosun. Asıl bunu geçiniz.

Ya geçin bu işleri bırakın Türkiye'yi en medeni dediğiniz ülkelerde bile aynı şehrin takımları birbirlerini avrupa maçı dahi olsa desteklemez rekabetin ruhuna aykırı bikere.

Ya geçin bu işleri bırakın Türkiye'yi en medeni dediğiniz ülkelerde bile aynı şehrin takımları birbirlerini avrupa maçı dahi olsa desteklemez rekabetin ruhuna aykırı bikere.

Medeniyetle alakası yok bunun. İngiltere ile Türkiye'yi bir mi tutuyorsun? Ülkemizde birçok açıdan insanların birliğine ihtiyaç var. Rekabet ruhunu kendi içinde zaten fazlasıyla yaşıyorsun. Farklı açılardan bakmak lazım biraz.

Milleti fener'i desteklesinler diye fiseklemenin bir alemi yok. Ben desteklemem. Barcelona, Juventus, Milan, Arsenal pankartlarini gectim.. Ne ne 1907, ne 1995, ne 2011.. 2000-2001 sezonunda yaptiklarindan sonra kellemi kopartsalar yine desteklemem bu serefsizleri.

Herşey iyi hoş mesajda gayet güzel.Ama cidden fener bizi desteklemesin.Bizde desteklemeyelim.Hani olmuyor,desteklemek içimden gelmiyor.Çünkü camialarını,taraftarlarını düşündükçe içimde bir gıdım destekleme hissiyatı bile varsa oda kayboluyor.Bunda bizim suçumuz yok.

Benim kucuklugumden beri tanidigim koyu fanatik $ikebahceli arkadaslarim vardi. Onlari dost bilirdim ama beni sattilar, ustelik 1 kez degil. Uzun hikaye ama kisacasi en son olayda bir baktim beni face'den silmis birisi. Oteki ikisini de ben sildim o an ki sinirle ki zaten onlardan da bana hayir yoktu. Neden sildi derseniz net bir sebep bilmiyorum, soylemedi ama tahminen ben $ikebahce aleyhinde hep birseyler koyardim face'de. Hazmedemedi herhalde, zerre kadar umrumda da degil artik zaten. Daha face'den silmeden once bi ara ben baya bi dertliyken ona mesaj atmistim, cevap bile vermemisti ki bu da 1 kez olmadi cok oldu. Her neyse bize destek verenlere eyvAllah, elbet 'iyi' $ikebahceli'ler vardir ama cogunlugu Azize'ci, cogu ayni kafadan baksaniza hemen harekete gecmisler twitterde aleyhimize serefsizler. Bugun anlasilan onlara da koyacagiz.

şikeciler bizim kardesimiz degil unutulmadı yaptıkları ,ne dualarına nede beddualarına ıhtıyacımız var

Fener taraftarının %50'si beyinsiz ve çirkef , %20'si sadece çirkef, %20'si de futbolun f'sinden sporun s'sinden anlamayan kendini taraftar sanan gerizekalılar topluluğudur. Kalan %10'u insandır. Yani 10 tanesinden 1 tanesi anca adam.

Medeniyetle alakası yok bunun. İngiltere ile Türkiye'yi bir mi tutuyorsun? Ülkemizde birçok açıdan insanların birliğine ihtiyaç var. Rekabet ruhunu kendi içinde zaten fazlasıyla yaşıyorsun. Farklı açılardan bakmak lazım biraz.

Bence siz yanlış düşünüyosunuz birlik beraberlik için futbola ihtiyac duymamalıyız zaten dünyanın neresinde futbol ülke kurtarmış futbol sadece futboldur kardeşim başka platformlara taşımanın anlamı yok.

Fener taraftarının %50'si beyinsiz ve çirkef , %20'si sadece çirkef, %20'si de futbolun f'sinden sporun s'sinden anlamayan kendini taraftar sanan gerizekalılar topluluğudur. Kalan %10'u insandır. Yani 10 tanesinden 1 tanesi anca adam.

O yüzde 10'luk kısmı gözüm görüyor sadece. En azından insan olanlar arada kaynamasın diye. Geri kalanıyla çevremde bile ne muhattap olasım geliyor ne bir şey. Futbol uğruna paranoyak hâle gelmiş insanlar o geri kalanı.

benimde en yakın arkadaşım fenerli hepsi olması mümkün değil zaten de bu zihniyetteki kardeşlerimi seviyorum iyiki varlar :)

desteklemeleri iyi bişey bence ama yarın ben onları desteklemem. bunuda bilsinler. marsilya-fener maçı benim için mersin idman yurdu-elazığspor maçı gibi kim kazanırsa kazansın

Üst Alt