Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu

Cevap: Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu

Fener bu gruptan cikar ;

AEL israf zaten

Marsilya'da yeni hoca geldi ,henuz top mop oynadiklari yok

Gladbach da kagit uzerinde Fener'den 1 tik asagida

Aykut Kocaman hiyarlik etmezse olur bu is

Fener bu gruptan cikar ;

AEL israf zaten

Marsilya'da yeni hoca geldi ,henuz top mop oynadiklari yok

Gladbach da kagit uzerinde Fener'den 1 tik asagida

Aykut Kocaman hiyarlik etmezse olur bu is

Valla bilmiyorum ligde ilk 3 maçta 3 galibiyet almış adamlar son şampiyon Montpellier'i de deplasmanda 1-0 yendi Marsilya.

hepsini anladım da fener kendi gibi oynarsa ne demek? fener kendi gibi oynarsa 4. veya en iyi ihtimal 3. olur.

Fanatiklik yapmanın alemi yok. Biliyorsun ne demek istediğimi.

Karşıdaki takımlar çok iyi değil. Adı var tamam ama gördük Marsilya'yı Es-Es karşısında. Es-Es zorladıysa Fener de zorlar.

Bunların yüzünden Avrupa kupalarına katılamayacaktık.Şimdi bunlardan gelecek 1-2 puanın hesabını mı yapıyoruz?Bugün Ş.ligine direk katılıyorsak bu puanların %70'i bizim topladığımız puanlar sayesinde.

bu şikeciler avrupada olmayı haketmiyo. şimdi onların yerinde trabzon oynuyo olabilirdi.inşallah elenirler.bu kadar adaletsizlik içinde feneri desteklemek daha da adaletsiz olur. hatırlatırım 2 ay önce biz bile avrupaya gidememe korkusu yaşadık ..ne değişti??hiçbişey.

bana öyle geliyoki bunlar cezayı ligde ve avrupada maçlar yaparken yiyecek ve ortada kalacaklar. o gariban hallerini görmek de güzel olacak.

bunlar o guruptan çıksın sonra gelsin bana çıksınlar gladbach içerde dışarda ichbien caizeeeeeeeeeeer bunlar :) marsilya eski gücünde değil ama yinede ayew kardeşler ve remy ye güveniyorum ha birde joe bartonı alıyorlar limasol bence clujdan bile daha iyi bir takım sonuncu olur bu ezikler bu orta saha ve defansla :D

[TABLE="class: tablodis"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
alexis - 31.08.2012 14:56[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

antudan antrenör olarak kimi koyarsan koy bu gruptan çıkar....aykut kocaman için bir şey söylemek zor...hatta en fazla 3 puan toplayabilir..oda belki..

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

:D:D:D:D

Karşıdaki takımlar çok iyi değil. Adı var tamam ama gördük Marsilya'yı Es-Es karşısında. Es-Es zorladıysa Fener de zorlar.

Marsilya marsilya gibi oynarsa Fenerbahçeye top göstermezler. Umarım dediğiniz gibi zayıftırlar.. Şuan benim için ülke puanı daha önemli..

Limassol'u herkes çıtır çerez yapmış fakat unutmayınki geçen sene Kıbrıs Rum Kesmi takımı APOEL CL'de çeyrek final oynadı boyundan büyük işler yapıyor adamlar..

Sağı solu belli olmaz o heriflerin politik olaylar zaten çıkacak engelleyebileceklerini zannetmiyorum.

Valla "fener fener gibi oynarsa" lafından kastın elle melle 90+'larda şansa gol falan atmaksa o zaman tamam. Onun dışında fenerin fener gibi oynayıp da bir halt ettiği maç bilmiyorum ben.

Bunların yüzünden Avrupa kupalarına katılamayacaktık.Şimdi bunlardan gelecek 1-2 puanın hesabını mı yapıyoruz?Bugün Ş.ligine direk katılıyorsak bu puanların %70'i bizim topladığımız puanlar sayesinde.

%30'nu çıkardığın zaman gidemiyorsun avrupaya. :) Fenerbahçe o %30 için var. bu yıl puan lazım..

Üst Alt