Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu

Cevap: Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu

1.cide olabilecekleri cıkamayabilecekleri bir grup Marsilya ve Möng. iyi oynarsa fener cıkamaz .

Mümkünse 0 puan alsınlar.Ligde şampiyon olduktan sonra Ş.ligi play-off'unu geçeriz.

Şampiyon olamazsan gidemiyorsun. Şampiyonluğun garantisi var mı? Bari bu yıl bırakın bu düşünceyi. Fenerbahçe ve Galatasarayın gruptan çıkmaları ve gidebildikleri yere kadar gitmeleri lazım. Destek olun demiyorum. Fakat bu sene için biraz ılımlı yaklaşın.

Kiğılı çıkmış en iyi gruba düştük diyor. Bizim kurayı hamedememişler anlaşılan. İnşallah 0 çekerler bu grupta.

----------Volkan Demirel-------

Gökhan--Yobo--Egemen--Hasan

Krasic---Topal--Cristian--Stoch

---Dirk Kuyt--Moussa Sow-----

+ Alex,Bienvenu

------------Mandanda--------

Fanni--Nkolou--Diawara--Morel

-------_-Charles Kabore------

----Amalfitano---Cheyrou----

Valbuena---------------Ayew

-----------Loic Remy--------

+ Gignac,Ayew

-----------Marc-Andre ter Stegen-----

Jantschke--Dominguez--Stranzl--Daems

Herrmann--HNordveit--G.Xhaka--Arango

--Luuk de Jong---Hanke/Camargo------

Kadrolar böyle. Fener elenir bence.

Fener,Fener gibi oynarsa 1. çıkar gruptan.Elle gol atmak,90.dakikada gol atmak ofsayttan gol atmak vsvsvsvs...

Şampiyon olamazsan gidemiyorsun. Şampiyonluğun garantisi var mı? Bari bu yıl bırakın bu düşünceyi. Fenerbahçe ve Galatasarayın gruptan çıkmaları ve gidebildikleri yere kadar gitmeleri lazım. Destek olun demiyorum. Fakat bu sene için biraz ılımlı yaklaşın.

Desteklemiyorum abi.Küme düşmesi gereken bir takımın,Avrupa kupalarına katılmasını kabullenemiyorum.

Rahat olun altımızdaki Kıbrıs çıkamaz yukarılara.

Bu sene Galatasaray gruplardan çıkar ilk 16'ya.

rumları tutuyorum diyen var yapmayın arkadaşlar bu kadar fanatiklik zarar bende nefret ediyorum fenerden ama bu şerefsiz rumlar Türklere eziyet eden her seferindende bayrağımızı yakan kuzey kıbrısda katliam yapan bir pislik tohumu ve rumları tutuyorum diyen var milli değerlere sahip çıkın lütfen her ne kadar bu fener bile olsa rumlardan 6 puan alsın gerisi umrumda değil ister elensin ister çıksın ama bu şerefsizlerden 6 puan alamazsa bu mallara bir şey demem artık

Valla ben de aynı düşüncedeyim. Allah belasını versin fenerbahçenin.

versin versinde biz Galatasarayın menfaatini düşünüyoruz , egerki Rumlar üstümüze geçerse seneye şampiyon olsak bile ŞL'de ön eleme oynamak zorunda kalacagız . Ayrıca puanımız düşük oldugu için elemelerde avrupanın büyük takımlarıyla eşleşme ihtimalide yüksek olacak

Deplasmanda rumları yensinler, rumlar kudursun, rumlarda bunları kadıköyde yensinler fenevliler kudursun :D

Üst Alt