Fenerbahçe'ye 2 maç ceza - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 2 maç ceza

Cevap: Fenerbahçe'ye 2 maç ceza

Açıklanan cezadan kimse memnun değil. Antu.com'da da "Hazırlık maçında ceza mı olur yaa" ve "Galatasaray'a neden ceza verilmedi" gibi söylemler mevcut :)

Beyler su atmaya gerek yok.5 maç veriliyor.Direkt sahaya girip işini halledeceksin.2 maçcık birşey

Aklın mantığın kabul edeceği bir ceza değil maalesef. Shakthar'lı oyunculara birşey olsaydı, hakemlere birşey olsaydı, yüzlerce insan sahaya girdi birinde kesici,delici bir alet olsaydı ne olacaktı?

Adam gibi ceza verilmesi için illa birilerinin ağır yaralanması ya da ölmesi mi gerekiyor? Madem adam gibi Sporda şiddet yasası çıkardınız (ki son halinden ben memnunum. en ufak birşeyde adamın canını fena yakacaklar) lütfen ama lütfen adam gibi yasayı uygulayınız. Aksi takdirde Fenerin ne kadar şikeyi olduğundan eminsek sizin de o denli taraf olduğunuzu düşüneceğiz ki zaten açıklamalarınız, verdiğiniz kararlar düşüncemizin haklılığını ileri boyuta taşımaya yetiyor da artıyor bile.

Göstermelik aptal aptal cezalar işte.Biz yada Bursa 5 maç ceza aldık bizde sahaya pet şişe yağdı Bursa da sahaya sadece yağmur yağdı Kadıköyde sahaya insan yağdı.

İğrenç bir futbol ülkesiyiz

şikenin anlamını bilmeyen fenerliler var hem her kuralı çiğniyor fair playin içine ediyolar hemde her cezada herkes bize karşı diye kız çocuğu gibi ağlıyorlar.. bjkyi tebrik ediyorum adam gibi davranıyorlar

ezik fenerliler..

oha lan.angut forumna girdim adamlar fazla vermişler diyo.birde Galatasaray kaç maç ceza almış diyo.bu federrasyon Galatasaray federasyonu diyorlar.vallahi dicek laf bulamıyorum bu özürlülere.

Üst Alt