Fenerbahçe'ye 2 maç ceza - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 2 maç ceza

Cevap: Fenerbahçe'ye 2 maç ceza

Hazırlık maçı ama biz Cemal Nalga olayından dünyanın cezasını yedik.Olay başkalarına geçince mi yumuşama oluyor ?

Ve orada bi linç girişimi oldu.Gazetecileri felan kovaladılar.Başka ülkede olsa ne cezalar verilir.Teşvik mi ceza mı anlamadım bu olayı.

Su atınca 1249071240914 maç ceza, sahaya girip eşkiyalık yapınca 2 maç. Bizde sahaya girip toplu katliam yapalım. Belki federasyon yetkilisi vardır, stadı yakalım, adamın üstüne yürüyelim falan. -Ahanda bu Arda Turan için falan- Alacağımız ceza max. 2 maç olmalı zaten. Belki kişilerin yaptıkları kurumları bağlamaz kontejyanından bile yırtarız.

ulan biz hazirlik macinda cezali adam oynattik diye küme düsüyorduk!!!!!!

küfür etmekten 1 mac yemistik

pet siseden 5 mac ceza yemistik

bakalim fenere......

sahaya dalmak 2 mac

küfür etmek 10.000 tl para cezasi

pet sise atmak 50.000 tl para cezasi

ALLAHTAN KORKUN !!

"

tüm kurallar bize işler zaten..

ulan trabzonda hakemin kafasını yarıyorlar 1 maç tarafsız saha cezası veriyorlar! ödül gibi!!

valla soğuttular beni futboldan da bu ülkeden de!! "

şu yoruma bakın allah aşkına resmen bıktım bu adamların dünyayı biz yarattık edasından.

Trabzon maçından sonra da 2 maç vermişlerdi demek ki standart tarife var Fener'e özel

bizde deneyelim liverpool macinin 88.dakikasinda sahaya girelim. bakalim 5 mactan az veriyorlarmi ??

bu fenerliler sanırım maçı izlememişler kine ne zararımız dokundu diye bişe demiş biri arkadaş daha ne yapacaksınız gazetecilerin basın özgürlüğü hakkını elinden aldınız, sahadaki güvenlik güçlerini dövdünüz, maç tamamlanmadı bu ne demek resmi maç olsa hükmen mağlubiyet. Avrupa maçında yapın bakalm ceza nasıl oluyormuş görürsünüz. Tabi alışmışlar 5 maç seyircisiz maçları az 2 maça düşürülmedi. 3 maç ceza alan oyuncularınız 1 maç'a az düşürülmedi. 10 yıldır hep kayırıldınız tabi alışmış kudurmuştan beter kıvamına döndü iş. Oturup elma ile armudu birbirine karıştırmada üstünüze yok. Neymiş biz niye ceza almamışız bir tane kişi çıkıp şunu bile düşünemiyor aynı gündü dimi maçlar daha zaman farkından haberi olmayan herifler

Cevap: Sahaya atlamadan dolayi 2 mac ceza yiyen takimin taraftarlarindan tepki

itin isteği kabul olsaydı gökten kemik yağardı derler...

bizde deneyelim liverpool macinin 88.dakikasinda sahaya girelim. bakalim 5 mactan az veriyorlarmi ??

bu lig'de 90+3'te maça bir kişi girdi diye trabzon hükmen yenik sayıldı +5 maç ceza kitlendi. 90+3 arkadaş maç bitti bitecek yani. Ama bu ülke böyle Biz-TS gibi takımlarda olay olunca herkes çıkar ibretlik ceza verelim herkes korksun der şımarık oğlan yapınca aman efendim olur mu zaten kimsenin canı yanmadı bişe olmadı olur. Aynını biz yapsaydık cezayı söylüyorum abartısız en az 7 maç seyircisiz oynama + 100 ile 200 bin Tl arası para cezası verilirdi. Küfürden dolayı 60bin Tl ceza aldık biz ne diyorsunuz siz.

Fenerbahçe yönetiminden "2 maç ceza tişörtü" bekliyorum

Yok artık Eboue'sinin Ali Sami

Angutar :lol:

Kendinizin yaptıgı angutluga bakın sonra bize laf atın

[video=youtube;391obfDs-9A]https://www.youtube.com/watch?v=391obfDs-9A[/video]

Hem suçlu hem güçlü deniyor buna. Kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar. Kötü, örnek olmaz.

Üst Alt