Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza!

Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cez

Taraftarlığım futbol sevgisinden gelir sizler gibi gözümü kör edecek kadar fanatik değilim maalesef..

gerçekleri söylüyorum okadar.

Galatasaraylıysam diğer takımlardan nefret etmem gerekmez.

Kullanıcı adının yanlarından kanat çıkıp cennete uçacaksın birazdan,kulağıma ilahi sesleri gelmeye başladı vallahi.

bu kadar fazla kasmayınız sayın mümin,lütfen.

Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cez

+

Fenerliysem Fenerliyim de arkadaş,dövmüyoruz adamı,daha beter ediyoruz. :D

fenerli olsam neden söylemeyeyim? fenerli arkadaşlar da normal olarak muhabbet ediyorlar görüyorum.

sadece gaza gelmiyorum boş boş sallamıyorum okadar, normal bir taraftarım yani aşırı tutkunluğum yok..

yenersek sevinirim yenilirsek eyvallah derim

Taraftarlığım futbol sevgisinden gelir sizler gibi gözümü kör edecek kadar fanatik değilim maalesef..

gerçekleri söylüyorum okadar.

Galatasaraylıysam diğer takımlardan nefret etmem gerekmez.

Futbolu sevmiyorsun demedim ki Galatasaraylı değilsin dedim...

Fenerbahçeliysen erkek gibi fenerli gibi yaz..Bu zor değil ki..

Arsenali de mi ulusoy sayesinde yendik bre gafil...

O 2 maç itirazla düşer bir maça. Bilica'nın cezası da düşer itirazla 2 maça.

valla siz böyle yaptıkça elimize bir şey geçmez hala bana fbli diyorsunuz enteresan..

ayrıca bir arkadaş arsenal maçını nerden çıkardı onu anlamadım :)

neyse tartışın siz devam fanatikliğe

Asıl saçmalık bilica'nın ceza aldığı olayda Arda ve Christian'ın almamasıdır. Bakın Fenerbahçe'liyim dediğim olayda da 2 Fenerbahçeli ceza almış oluyor ama bu olmadı... Naptılar aynı olayda Arda ve Christian'a göz yumdular... Sonra Gs gol atınca Arda tribünleri alkışladı. Bundan da disipkin kuruluna sevkedilmedi... Halbuki Ali Samiyendeki olaylı maçta Tümer alkışladı diye 1 maç ceza almıştı... Bakın o 1 maç birşey kazandırmaz ama adalet lazım... Maç içinde Arda'nın alkışının da görmemezlikten gelinmesi bana Christian olayında da Arda olduğundan göz yumulduğu gibi geliyor. Yani Arda kollanıyor.. Bu olmaz...

bunları hepiniz biliyorsunuz ama konuşmuyorsunuz..tamam burda kendi takımımızı kötülemek olmaz tabi de gerçekleri de görün.. her olayda medya,federesyon, hakemler onların tarafını tutuyor demeyin..

yıllarca haluk ulusoy bizi tuttu o zaman herkesin keyfi yerindeydi değil mi?

Sen Galatasaraylıysan ben de Çatladıkapısporluyum.

fenerli olduğun her halinden belli, direkt yaz imzana fenerliyim diye. Milleti galeyana getirme.

Sevgiler.

abartma keitaya bişey gelmedi attı kendini yere, hakem de travma falan geçirmiyordu..

ne çok seviyorsunuz abartmayı?

ardaya ceza gelmediğine şükretsenize ve keitanın 3 maçla yırttığına şükredelim bence..

normal direk kırmızı yese zaten 2 maç yiyecekti şimdi 3 almış

Kuşmusun sende ?

Edit : Son sayfayı okumamıstım

Nasıl bir zihniyet Keita ile Bilica'ya aynı cezayı verir ki? bu kadarına da çüşşş :mad: :mad: :mad:

Asıl saçmalık bilica'nın ceza aldığı olayda Arda ve Christian'ın almamasıdır. Bakın Fenerbahçe'liyim dediğim olayda da 2 Fenerbahçeli ceza almış oluyor ama bu olmadı... Naptılar aynı olayda Arda ve Christian'a göz yumdular... Sonra Gs gol atınca Arda tribünleri alkışladı. Bundan da disipkin kuruluna sevkedilmedi... Halbuki Ali Samiyendeki olaylı maçta Tümer alkışladı diye 1 maç ceza almıştı... Bakın o 1 maç birşey kazandırmaz ama adalet lazım... Maç içinde Arda'nın alkışının da görmemezlikten gelinmesi bana Christian olayında da Arda olduğundan göz yumulduğu gibi geliyor. Yani Arda kollanıyor.. Bu olmaz...

Vay be Arda neymiş böyle de kollanıyormuş ...

Çoğu kişi Keita daha fazla almalı diyorlar ama yanılıyorlar.Keitada ağır tahrik var durduk yere yapılmış bir eylem değil ve attığı yumruk gözüne falan gelmiyor o carlosun cinliği.Bilica ise Arda-Baroni kavgasına karışıp 1 değil 2 değil tam 3 kez kafaya vuruyor bunu tv fazla yakalayamadığı için herkes keitaya odaklanmış.Bilicaya daha fazla verilse şaşırmazdım

Tahrik tahrtik tahrik

Hakan Balta'nın golü attıktan inatla, ısrarla ve bile bile Fenerbahçe tirübünlerine yaptığı nedir... O sırada Hakan Balta'ya tirübünden bir sürü yabancı madde atılsa ve yaralansa Hakan Balta Taraftarı tahrik etti, Fenerbahçe az ceza almalı mı diyeceksiniz?

Geçen sezon Ali Samiyen'deki maçtan önce Arda'nın Fenerbahçe tirübünlerine yaptığı gündeme bile gelmedi...

Üst Alt