Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza!

Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cez

Buram Buram eyyam kokan kararlar, o maç kapama cezası bir maça düşer onu da Kasımpaşa (FB'nin arka bahçesi) maçına denk getirirler.

Bilica zibidisinin cezası 2 maça düşer. Bu tenzilatlardan sonra da mutsuz bir FB'li kalmaz zannımca. Neticede senenin en korktukları maçını bu kadar ucuz bir şekilde kurtaracaklar.

İntikam çığlıkları atacak değilim. Başlarına insan evladı oldukları için bir şey gelmesini de istemem. Ancak bu Bilica ve Baroni denen iki soytarının Ali Sami Yen'e geldiklerine geleceklerine pişman olmalarını istiyorum. İçlerinde yaşayabilecekleri en büyük korkuyu, en rahatsız edici psikolojik travmayı geçirmelerini diliyorum. Umarım bir daha ıslah olmazlar.

Sanırım biraz ağır oldu :D

Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cez

Valla bu kuşlar burada kendi çalıyor kendi oynuyor..Bir tanesi yorum yapıyor diğeri alkışlıyor..Kafalarını koparmak lazım bu kuşların, provokasyona giriyor bu yaptıkları. Zaten aksi takdirde birileri küfürü basıp ceza alacak..

Sence provokasyon nedir?

İzah edersen sevinirim... anladığım kadarıyla senin provokasyon tabirinle benim provokasyon tanımım epey bi farklı... Belki benimkisi yanlıştır... :rolleyes:

Zaten bu Baroni ve Bilica Ali Sami Yen' e gelirlerse bize de büyük ihtimal bir 2-3 maç seyircisiz oynama cezası gelir, lig sonuna kadar kapatırız stadı ama içimizi de boşaltmış oluruz bu soytarılara...

Sence provokasyon nedir?

İzah edersen sevinirim... anladığım kadarıyla senin provokasyon tabirinle benim provokasyon tanımım epey bi farklı... Belki benimkisi yanlıştır... :rolleyes:

Bir Galatasaray forumunda fener lehine yorum yapıp ağlamaktır. Senin yaptığın da tam anlamıyla budur. Birazdan birisi sinirlenir küfür eder sana ceza alır.Senin provokasyon yorumun nedir?

Buradan bir renkdaş antuya gidip benzer şeyler yazsa ana-avrat küfür yer. Biz insanız neyse ki.

Bir Galatasaray forumunda fener lehine yorum yapıp ağlamaktır. Senin yaptığın da tam anlamıyla budur. Birazdan birisi sinirlenir küfür eder sana ceza alır.Senin provokasyon yorumun nedir?

Farklı ve karşıt görüş ile provokasyon yapmayı karıştırıyor olabilir misin?

Şimdi sizin burada Kayserispor-Fenerbahçe maç topiği var, ben oraya girip, Fenebahçe'me başarılar yazdığımda, kazanınca yuppii, oleyy, yolumuza devam ediyoruz yazdığımda veya tam tersi Denizli'de olduğu gibi 2 metre çizgiyi geçen topu gol vermeyen hakeme sinilenip, kızdığımda senin tabirinle ağladığımda provakatör mü oluyorum?

Buradan bir renkdaş antuya gidip benzer şeyler yazsa ana-avrat küfür yer. Biz insanız neyse ki.

Oranın ne olduğu belli zaten, orada yorum yazmak için harcadığın zamana bile yazık. Akıl denen zihinsel tanımlamanın girişte yasaklandığı yer.

Belki bu arkadaşımız da orada üyedir. Biraz tarafsız yorum yapmak istemiştir. Sonunda GS'li damgası yiyerek buraya gelmiştir. Kimbilir ?

Peki bilica ile ardanın aynı pozisyonda disiplin kuruluna sevkedilmeyip cımbızla bilicanın alınmasına ne diyorsunuz? ve ardanın tribünleri alkışlayıp ceza almadığı ama olaylısamiyendeki maççta tümer alkışladı diye 1 maç ceza almasına ne diyorsunuz?

Ulan hala neyi tartışıyorsunuz.İnsanda biraz yüz olur.

Sen tümere kadar gidiyorsan ,bak bakalım son 10 senedeki maçlardaki hakem hatalrına Galatasaray nasıl katledilmiş.Tribün olaylarına gelince sayayım mı sana kafası yarılan adamları...

ben bunları senin önüne dökerim ama siizin için uğraşmaya deymez.Sadece sana şunu soruyorum geçen sene Sabri ve Emre aşığın neden skandal bir şekilde 2 maç ceza aldığını anlat bakalım...

Arda 8 saniye alkışladı, ve alkış şiddeti 0.14 desibelmiş... Tümer 24 saniye alkışlamış ve alkış şiddeti 46.37 desibelmiş...

Alkış süresinin uzunluğuı ve alkış sesinin şiddeti fala olduğu için Tümer'e ceza verilip, Arda'ya verilmemiş...

Böyle saçma olaya, böyle saçma yorum... :D

Hayır Galatasaray forumu mu fener forumu mu anlamadım bir an. Böyle hassas tartışmaların olduğu, en azından insanların kolay sinirlenebileceği başlıklara bence fenerlileri almamalıyız. Bir fenerli yazıyor diğeri alkışlıyor olmaz ki böyle..!! Elbet biri sinirlenip küfür eder bunlara...

Genelkurmay + Başbakan + Tff + Mhk + Pfdk + Medya + M.fya + Pava = Febe

Hadi şimdi güreşelim minderde.

Farklı ve karşıt görüş ile provokasyon yapmayı karıştırıyor olabilir misin?

Şimdi sizin burada Kayserispor-Fenerbahçe maç topiği var, ben oraya girip, Fenebahçe'me başarılar yazdığımda, kazanınca yuppii, oleyy, yolumuza devam ediyoruz yazdığımda veya tam tersi Denizli'de olduğu gibi 2 metre çizgiyi geçen topu gol vermeyen hakeme sinilenip, kızdığımda senin tabirinle ağladığımda provakatör mü oluyorum?

Eğer bir başlığa yoğun ilgi varsa ve insanların hassas olduğu bir konuysa EVET provokatör oluyorsun..

Ulan hala neyi tartışıyorsunuz.İnsanda biraz yüz olur.

Sen tümere kadar gidiyorsan ,bak bakalım son 10 senedeki maçlardaki hakem hatalrına Galatasaray nasıl katledilmiş.Tribün olaylarına gelince sayayım mı sana kafası yarılan adamları...

ben bunları senin önüne dökerim ama siizin için uğraşmaya deymez.Sadece sana şunu soruyorum geçen sene Sabri ve Emre aşığın neden skandal bir şekilde 2 maç ceza aldığını anlat bakalım...

Emre, Lugano'yu ISIRDI... Onun için diye biliyorum... :rolleyes:

Sami Yen'de olacaklardan biz sorumlu değiliz bu saatten sonra.

Bazı Fenerbahçeli arkadaşlar var gerçekten dikkatli yorum yapan. Ama bazıları hakikaten işin suyunu çıkartıyorlar, iyiniyeti suistimal ediyorlar.

Onların forumunda Galatasaray adını düzgün yazarsan küfür yiyorsun birde üstüne ceza alıyorsun.. Burada ise kurallar "FB" bile yazmayın düzgün yazın diyor. Bu aradaki farkı anlayın ve iyi niyeti suistimal etmeyin.

Üst Alt