Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Cevap: Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Ayrıca bu madridlliler harbi salakmış, o posteri açmaları bizim lehimize oldu, bundan daha iyi motive edemezlerdi bizim oyuncuları. Maç 1-1 gidiyo son dakkada freekick kazanıyoz ve servet ceza sahasında. Galip gelmek için çıkmışlar 2. yarıya belli.

1-4 lük yunanistan maçındada anyısı olmuştu

O poster emin ol birileri tarafından provoke amaçlı açılmıştır.

İstanbulda DEV BİR KATALAN BAYRAĞI, yanıdnada TÜRK bayrağı açalım bu şerefsizlere karşılık olarak

catalonia-flag.jpg

turkishflag.jpg

Şimdi anladım niye barcalı katalan arkadaşımın galatasarayı fanatik gibi desteklediğini, katalan bayrağına bak,bi logomuz eksik :D

Bu barcayla rahat kardeşi takımı olabiliriz.

Hatta fener ile ortak bir tepki bile verebiliriz.

Adamların çoğu hala forumda forza atletico diyo, yönetimleri ne diyo bilmem tabi.Burda bi kaç çürük yumurta dışında hala Lille i desteklicem diyen yok mesela, bende lille i destekliyodum maçdan önce ama anons olunca aniden taraf değiştirdim, çünkü orda feneri aşağlamıyolar fenerin temsil ettiği ülkeyi aşağlıyolar.

Keşki fenerliler bizim gibi olsa

fener zaten Rum takımı herifler doğru anons yapmışlar niye kızıyorsunuz...

Ayrıca burdaki Galatasaraylılarında maşallah %90'ı Fransızların yaptığına ayıp demiş..

Ama fenerlilerin rahat %90'ı ise Galatasaraylıları vatan haini Fransızlar olarak nitelendiriyor,bu da ilginç...antuda Lille maçından önceki yorumlarına bakın..

Yunanistan'ı Atinada 4-1 yendiğimiz maç öncesi antu'nun Türkiye-Yunanistan maçında kimi destekliyorsunuz anketinde fenerlilerin %75'i Yunanistanı destekliyorum şıkkını işaretlemişti,sebebide Fatih Terim'in Milli Takımın başında olup Galatasaraylı futbolcuları oynatmasıymış,Forza Hellas diye kı.ını yırtıyorlardı antuda fenerliler,hatta screenshot almıştım o gün ama o resmi bulamıyorum bir türlü

fenerliler bize benzemezler ikiyüzlüdürler o yüzden popülist yaklaşımları bırakın

Onların yaptıklarını yaparsak ne farkımız kalır? Onlar öyle işte değişemezler,aralarında 3-5 düzgün adam vardır onları ayrı tutarım.

Adamların çoğu hala forumda forza atletico diyo, yönetimleri ne diyo bilmem tabi.Burda bi kaç çürük yumurta dışında hala Lille i desteklicem diyen yok mesela, bende lille i destekliyodum maçdan önce ama anons olunca aniden taraf değiştirdim, çünkü orda feneri aşağlamıyolar fenerin temsil ettiği ülkeyi aşağlıyolar.

Keşki fenerliler bizim gibi olsa

Olayı 10 15 yoruma bağlama bence genel olarak düşünmek lazım bu olayları.

ne alakası var senin verdiğin örnek çok uç bir örnek,devleti satmak falan..

Popülist yaklaşıp kendinizi beğendirmeye çalışmayın bazılarına yok Yunan takımı diye çağırmışlarmışta sinirlenmişsiniz..

Bunu diyorsunuz ama Lille gol atarken sevinçten havalara uçmasını biliyorsunuz

Televizyon başında Fransızların gol atması için dua edip maç bittikten sonra Fransızların yaptığı anonsa ayıp diyen herkes ikiyüzlüdür,kendinizi kandırmaya devam edin...

fenerlilerin çoğunluğu bu şekilde,söz konusu Galatasaray olunca tamamına yakını yabancıları destekler...

Kim ne derse desin yıllarca Galatasarayın Avrupa ve Türkiye başarıları altında ezilmiş bir kulüp ve fenerbahçe taraftarları,Galatasaray kelimesine tahammülü olmayan adamların bizimle bu konularda ortak hareket etmesini beklemek çok iyimser bir yaklaşım,yarın gidip 10 tane fenerli arkadaşıma desem sizi Yunanistan'dan gelenler olarak çağırdılar gelin ortak tepki gösterelim bir tarafıyla gülerler bana adım gibi eminim...

fenerlilerin çoğunluğu bu şekilde,söz konusu Galatasaray olunca tamamına yakını yabancıları destekler...

Kim ne derse desin yıllarca Galatasarayın Avrupa ve Türkiye başarıları altında ezilmiş bir kulüp ve fenerbahçe taraftarları,Galatasaray kelimesine tahammülü olmayan adamların bizimle bu konularda ortak hareket etmesini beklemek çok iyimser bir yaklaşım,yarın gidip 10 tane fenerli arkadaşıma desem sizi Yunanistan'dan gelenler olarak çağırdılar gelin ortak tepki gösterelim bir tarafıyla gülerler bana adım gibi eminim...

Olayı hala anlamamışsın neyse

Kim ne derse desin yıllarca Galatasarayın Avrupa ve Türkiye başarıları altında ezilmiş bir kulüp ve fenerbahçe taraftarları,Galatasaray kelimesine tahammülü olmayan adamların bizimle bu konularda ortak hareket etmesini beklemek çok iyimser bir yaklaşım,yarın gidip 10 tane fenerli arkadaşıma desem sizi Yunanistan olarak çağırdılar gelin ortak tepki gösterelim bir tarafıyla gülerler bana adım gibi eminim...

Dediğine kısmen katılıyorum.

AMa şöyle diyim sana, febeşlilerin %90 ortak tepkiye evet der

o angut.com a üye olanlar %10 fanatik fenerliler

onlardan % kaç ı evet der bilemicem, bekleyip görcez

Fenerli kim???Baban olabılır,amcan olabılır,dayın olabılır,Annen olabılır NKFVAS ATKISI FALAN NEDİR YA !!!!! bukadarmı sulalenızdekı fenerlı bıreylere sovmeye meraklısınız....!!! sonuçta Türkiyeyi temsil ediyo orda yapmayın allah aşkına Türkün Türkeden başka dostu varmı ne olur ya...Ayıptır gunahtır...Ben hasta galatasaraylı oalrak bu cumleleri yazıyorum okadar hastayımkı yenıldıgımızde kotu oynadıgımızda sağı solu dagatıcak kadar.Bu bayrak olmasa,bu mıllet olmasa,bu dil olmasa ne anlamı kalır
silentscreamqa7.jpg
Galatasarayın,Fenewbahcenın,beşiktaşın...ÖNCE VATAN..........

Fener ile ortak bişey yapamayız...

Şahsen ben kalecimin kulağını patlatmaya çalısan , t.direktörümün kafasını yaran , oyuncularımıza o kadar eziyet çektiren bir taraftar ile organizasyon yapmak istemem.

Kahretsinki bu ülkede bilinçli taraftar yok , onlara tepki göstercez diye biz birbirimize gireriz şüphesizki bu ülkede bir doğru var.

Galatasaray EN BÜYÜK.

Fenerbahçe EN BÜYÜK.

Tabii bu görüşler taraftara göre değişir. Şimdi kalkıpta organizasyon düzenlense , Türk bayrağı açılsa saraçoğlunda eminimki Sami Yen de açıldığı zaman taklit edildik derler. Küçümsemeye çalışırlar her ne olursa olsun.

Unutmayın arkadaşlar , ortak tek yönümüz var fenerle , onlarda büyük takım bizde. Büyükler daima yarış içindeler. Asla birlik beraberlik olmaz bunlarda.

Örnek ; Amerika ile İran... İran gelişmekte olan bir ülke , America gelişmesini tamamlamış bir ülke. Ama bunlar birlikte hareket edemez , iç savaş çıkar.

Bu durumda , Galatasaray İRAN oluyor , gençleştirme operasyonundan dolayı , Fenerbahçe America oluyor daha fazla gelişemiyiceğinden dolayı.

Ateşle barut yan yana olmaz arkadaş ben bunu bilir bunu söylerim. O yüzden taklitlerden kaçınarak kendimiz ne yapıcaksak yapalım. Benim ülkeme herhangi bir hakaret olmadan ben sinirlenmem. Yok fenere rum takımı denmiş yok ona buna hristiyan denmiş bunlar beni bağlamaz. Heleki fenerlilerin yıllardır bize fransız diyerek azınlık gibi görmesinin yanında bunlar hiç bişey.

Galatasaray'a yıllardır Fransız diyen Fenerbahçe taraftarına bir yabancı takım rum diyince sinirlenen arkadaşlar ;

Acaba neden ilk önce fener taraftarını yargılamıyorsunuz ?? Kendi ülkemdeki insan bana saygı göstermiyor ben gidip elin fransızından mı saygı bekliyicem ?

Fenerli kim???Baban olabılır,amcan olabılır,dayın olabılır,Annen olabılır NKFVAS ATKISI FALAN NEDİR YA !!!!! bukadarmı sulalenızdekı fenerlı bıreylere sovmeye meraklısınız....!!! sonuçta Türkiyeyi temsil ediyo orda yapmayın allah aşkına Türkün Türkeden başka dostu varmı ne olur ya...Ayıptır gunahtır...Ben hasta galatasaraylı oalrak bu cumleleri yazıyorum okadar hastayımkı yenıldıgımızde kotu oynadıgımızda sağı solu dagatıcak kadar.Bu bayrak olmasa,bu mıllet olmasa,bu dil olmasa ne anlamı kalır
silentscreamqa7.jpg
Galatasarayın,Fenewbahcenın,beşiktaşın...ÖNCE VATAN..........

Chelsea ye 5-0 yenildikten sonra protesto yürüyüşlerinde Avrupa maceran bitti Cimbom 5-0 diye pankart açıp,GS-Arsenal maçı gecesi çaresizce bizim zaferimizi izleyenleri ve sonra da tesadüf diyenleri tutmak o kadar kolay olmuyor be Hocam ya!

Unutmayın arkadaşlar , ortak tek yönümüz var fenerle , onlarda büyük takım bizde. Büyükler daima yarış içindeler. Asla birlik beraberlik olmaz bunlarda.

Örnek ; Amerika ile İran... İran gelişmekte olan bir ülke , America gelişmesini tamamlamış bir ülke. Ama bunlar birlikte hareket edemez , iç savaş çıkar.

Bu durumda , Galatasaray İRAN oluyor , gençleştirme operasyonundan dolayı , Fenerbahçe America oluyor daha fazla gelişemiyiceğinden dolayı.

Ateşle barut yan yana olmaz arkadaş ben bunu bilir bunu söylerim. O yüzden taklitlerden kaçınarak kendimiz ne yapıcaksak yapalım. Benim ülkeme herhangi bir hakaret olmadan ben sinirlenmem. Yok fenere rum takımı denmiş yok ona buna hristiyan denmiş bunlar beni bağlamaz. Heleki fenerlilerin yıllardır bize fransız diyerek azınlık gibi görmesinin yanında bunlar hiç bişey.

[/B]

Ne iran ve amerikası dalga mı geçiyorsun?

Türkiye ve İran

yada

Türkiye ve Brezilya daha mantıklı olurdu

Üst Alt