ferdi kadıoğlu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Avrupa’daki sıradan maçlarda bile tokatlanan ancak dümdüz koşarak dribbling yapabiliyor diye övülen bir topçu.

Ozan Tufan gibi bunu da olduğundan fazla göstermeye çalışıyorlar. Bizim foruma kalsa Ozan da 50 m euroluk topçuydu, şimdi onu diyenlerin sesleri çıkmıyor.

Geçen sene Sevilla serisinde Sevilla pozisyon bulamıyorken tokatlanıp gol yediren buydu ya da en basiti yakındaki Galler maçında gördük.

Defans hattındaki pozisyon almasını geliştirmeden yükselemez, tek artısı dribbling olan bir topçu.

Avrupa’daki sıradan maçlarda bile tokatlanan ancak dümdüz koşarak dribbling yapabiliyor diye övülen bir topçu.

Ozan Tufan gibi bunu da olduğundan fazla göstermeye çalışıyorlar. Bizim foruma kalsa Ozan da 50 m euroluk topçuydu, şimdi onu diyenlerin sesleri çıkmıyor.

Geçen sene Sevilla serisinde Sevilla pozisyon bulamıyorken tokatlanıp gol yediren buydu ya da en basiti yakındaki Galler maçında gördük.

Defans hattındaki pozisyon almasını geliştirmeden yükselemez, tek artısı dribbling olan bir topçu.
ilk zamanlarında kat edip şut yokluyordu , o ara beğenmiştim (bjkli rıdvanda aynı şekil) - ama sonrasında gelişmedi diyeilm ya da aynı hareketleri göremedik. düz bir bek oldu kısmen top taşıyan

Turkiye liginde is yapar, cunku cok kosuyor ve hep ileri oynuyor. Ayrica top teknigi de iyi. Ciddi maclarda cok zorlanir cunku pozisyonunu terk ediyor, bulundugu alan algisi zayif ve cogu zaman cok riskli oynuyor. Aldigi riskleri Turkiye'de cezalandiracak 2-3 topcu/takim var, Avrupa'da ise hemen hemen her takim.

Ama bizim bu sol bek cilemizde yerli olarak cok iyi gelirdi, orasi baska..

ilk zamanlarında kat edip şut yokluyordu , o ara beğenmiştim (bjkli rıdvanda aynı şekil) - ama sonrasında gelişmedi diyeilm ya da aynı hareketleri göremedik. düz bir bek oldu kısmen top taşıyan
Adamın orjini 10 no zaten ama karar mekanizması rezalet.

Boey’in bek özelliklerinin yarısı yok Ferdi’de.

Bunların yanında bayağı da karaktersiz bir oyuncu, Hollanda ve Kanada’da umduğunu bulamadı diye Türkiye’de oynayan, konuşmayı bilmeyen bir tip. Kendisiyle aynı sahada olsam ağzını yüzünü dağıtırdım muht.

Birkaç hafta önce fblilerde sallıyordu

Topu çıkartıyo dribbling yapıyo ama son pasta rakibe veriyordu diye sallıyolardı. Bunu almanya maçında da çokca yapmıştı

Boey’in bek özelliklerinin yarısı yok Ferdi’de.

Bunların yanında bayağı da karaktersiz bir oyuncu, Hollanda ve Kanada’da umduğunu bulamadı diye Türkiye’de oynayan, konuşmayı bilmeyen bir tip. Kendisiyle aynı sahada olsam ağzını yüzünü dağıtırdım muht.

o kısımlarına katılıyorum.
Boey'de aslında Eboue'nin geldiği ilk seneki ofasif hareketler eklense uber bir bek olacak. bu sezon daha girişken o konuda - gerçi önünde ve merkezde oynayanlarla alakasıda var işin.

Edit : açıkçası 2024 yaz transferinde elimizde tutabileceğimizi düşünmüyorum avrupa fikstürü devre sonrasına taşınıp aynı çizgisini bozmazsa. iki bek pozisyonu içinde umarım çalışma vardır

Avrupaya giderse belki 3 stoperle oynayan takimda Wing Back olarak is yapar.

Menajeri ROGON olsa, tam Hoffenheimlik topcu olurdu

o kısımlarına katılıyorum.
Boey'de aslında Eboue'nin geldiği ilk seneki ofasif hareketler eklense uber bir bek olacak. bu sezon daha girişken o konuda - gerçi önünde ve merkezde oynayanlarla alakasıda var işin.

Edit : açıkçası 2024 yaz transferinde elimizde tutabileceğimizi düşünmüyorum avrupa fikstürü devre sonrasına taşınıp aynı çizgisini bozmazsa. iki bek pozisyonu içinde umarım çalışma vardır
Fiyatı ne olur bilmiyorum ama Kopenhag’daki Jelert yaşına göre iyi duruyor, solda da oynuyormuş.

Ya Fransız alt yapılı ya da kuzeyli alınmalı

90 +5 te yaptigi dribblingin hakkini verelim derim degerli kankam

Ligde başka çok iyi futbolcular da var ama her maç takımlarına standart olarak iki kişilik katkı sağlayan Torreira-Boey-Ferdi üçlüsünü ayrı bir kategoriye ayırmayı uygun gördüm. Düşündüm, dördüncü birini listeye eklemek bu üçüne haksızlık olurdu...

Üst Alt