ferdi kadıoğlu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Derbide sonradan girenler dahil 30 oyuncu içinde Barış Alper dışında sahada parlayan bir topçu görmedim normal yani bu maç sicmasi..
Lig sampiyonlugu küçük maclardan geçiyor ferdi de bu maçlarda ekstra oynuyor..Tadic ilk haftalar şovunu yaptıysa en büyük sebebi arkasında ferdi olmasidir..
Bence lig icjn çok iyi topçu ama Avrupa'da bir halt yapabileceğini sanmıyorum çünkü savunması rezalet ..
Barış Alperden de inşallah biz öyle bir katkı alırız lig için dünkü maç beni çok umutlandirdi

Boş topçu.Beğenen arkadaşlar bana tam olarak neyi iyi yaptığını söyleyebilir mi ? Defansif aksiyon olarak çok kötü mesela bir kere , araya girme desen birebir oynama yada müdahale desen yok.Orta desen doğru düzgün yok , şut fena değil.Kanat bölgesini iyi kapatırsan çıkamıyor.Fakat bunların ötesinde zaten defans yapamayan bek oyuncusu olmaz şu ana kadar düzgün kanat oyuncunlarına karşı hep sınıfta kaldı.Tek yapabildiği top taşıma bu kadar.Fakat maalesef bunlar transfer şikesiyle bu malı yine yüksek fiyata verecek gibi duruyor.

Koşmak dışında bir özelliği yok. 12 kere ikili mücadele kazanmış diyorlar, bu kadar mücadele kazanan adamdan kilit pas, ara pası, şut, orta vs. beklersin ama hiçbiri de yok.

Türk olmasına rağmen yıllardır yaşadığı ülkenin dilini öğrenemeyecek kadar da cahildir.

Böyle sıkışık bir maçta fazla bir şey yapamamış olması değersiz kılmaz; maçta başka kim ne yapabildi ki?..Karşısında ofansif yönden tehdit edici olduğu gibi, defansif açıdan da kimsenin ummadığı kadar dirençli ve iştahlı Ziyech' in oynadığını unutmayalım. İleri çıkışlarında ise Sacha' ya tosladığını söylemeye gerek bile yok...

Avel ya bundan daha aveli bunun kabak gibi boş bıraktığı alandan gidemeyen anadolu kulüpleri. Oradan yapacağın her saldırı ile tüm defansif aksiyonu bozarsın. Ama zeka olacak pardon onur olacak

Her ucma atlama basina 1m verseler anca öyle 30 eder. Yoksa ruyalarinda görürler. Tek olumlu yanı orta saha oynadığı için bitiriciliginin beke göre iyi olmasi. Savunması bok iki omuzla yeri öpüyor. Avrupada fbdeki gibi faulde alamaz. 3. Maçta tesislerde döverler bunu

Üst Alt