ferdi kadıoğlu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerin yarısı bu adam ne Fred ne de Savunma hattı. Bek olarak görevini yapmakla birlikte ters ayakla oynadığı için oyunun sıkıştığı anlarda oyunu açabilmeyi de sağlıyor.

Türk tdler mal olduğu için bunun bıraktığı boşlukları değerlendirmek istemiyorlar. Yada emir mi alıyorlar bilmiyorum herif inanılmaz boşluk bırakıyor rakip yürüyerek geliyor bu ileride takılıyor geriye gelmiyor çünkü beyin yoksunları diğer taraftan aygır gibi herifin oldupu yerden saldırmaya çalışıyor. Aynı boşluğu bizden biri bıraksa orada bir bolt ortaya çıkıyor.

Türk tdler mal olduğu için bunun bıraktığı boşlukları değerlendirmek istemiyorlar. Yada emir mi alıyorlar bilmiyorum herif inanılmaz boşluk bırakıyor rakip yürüyerek geliyor bu ileride takılıyor geriye gelmiyor çünkü beyin yoksunları diğer taraftan aygır gibi herifin oldupu yerden saldırmaya çalışıyor. Aynı boşluğu bizden biri bıraksa orada bir bolt ortaya çıkıyor.
Bunlara karşı aksiyon alan her takım galibiyet alır. Lig takımları talimat alıyor.

Hatayspor ve Kasımpaşa'da sadece Fener maçlarında stoper oynayan elemanlar bir daha maç oynamadı.

Hücumda bazen çok iyi,beğeniyorum ama savunma tarafi kötü. tabi muleka ve onur buluta karşı yusuf erdoğan da macin adamı olabilir.dun maçın en iyisiydi

Gömüldüğü kadar kötü olmayan topçu. Ayrıca kendisinin Ozan Tufan denilen dospağa ile alakası da yok. Düzenli performans veren ve modern aksiyonlar yapan (çizgiye inme, dribbling, şut vs..) bir bek profili çiziyor. Ben de beğeniyorum gayet de yararlı bir takım oyuncusu. Eksiği var mı ? Evet. Boey’in de var sonuçta. Abartılacak kadar mı peki, elbette değil ancak gerek yaşı gerekse yerli oluşu ile avantaj sağlıyor rakibe.

Karşısında güçlü bı takım olunca ileri çıkmaya maçası yemiyor ama güçsüz gariban bir takım olunca yardirip duruyor ya ensesine şaplak atasim geliyor. Allah'ın gavuru

Aşırı abartılıyor bence de, yabancı sınırı var diye bu kadar kıymetli, bir de ligimiz tıraş diye

O yabancı sınırının kalkmasının ve Anadolu takımlarının parasının olmasının etkilerini gördüğümüz 2017-2020 arası dönemde bunu follofoş ederlerdi. Umar Aminu, Eduok, Maicon, Bifouma, Torje, Fofana, Visca, Trezeguet, Robinho, Aleksic, Ekuban, Boldrin, Samudio, Diabate, Abdürrezak Traore kimler geldi kimler geçti bunun ne anası ne bacısı kalırdı 5 maça Kadıköy'de çarmıha gerilirdi

küçük maçların büyük topçusu. hiçbir büyük maçta büyük performansı olmadı.

mücadeleci çocuktu. şimdi crespoyla fazla takılıyor heralde, kaybettiği her topta hakeme bakıyor yerlere atıyor itiraza gidiyor, bu kafayla bir yere gelir ama takımın kötü gidişatında geriler sürekli

kendisi gibi hollanda çıkışlı oğuzhan özyakup abisi de tam kendisi gibiydi. sezon içindeki küçük avrupa ve anadolu takımlarına karşı skor kasardı methiyeler dizilirdi. büyük maçların hepsinde casper

fbliler oyuncularını abartıyor anlıyoruz ama bizimkiler niye bu kadar fbli oyıncu abartır anlamam, max stsl topçusu bek olarak barış eline verdi 2 maçlık sol bek oynayan barış birde

tek yaptığı boş alanı dripling ile kat etmek karşıda iyi takım olunca ve satılmış takımlar olmayınca çöpe dönüştü
tek boş alan dribblingini son dklarda yaptı onda da kerem doğru bir faul ile durdurdu

Üst Alt