Fernando Galatasaray Yolunda! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Galatasaray Yolunda!

herifin degeri bir kac sene once 16 milyon euro ve bu adam milli takima hic cagirilmamis.
Iyi ki Brezilya milli takimi hocasi degilim. cok zor bir is valla. Hangisini oynatcan arkadas.

Brezilya´yi male takimi zannediyor millet, bana kalirsa hala ver her daim Dünyanin en büyük futbol ülkesidir. Avrupaya nazaran cok daha düsük imkanlara ragmen, en cok futbolcu yetistirip yurt disina ihrac eden Ülke her daim. O yüzden mesela alexe de Milli takim ve avrupa konusunda sallamak, bos oglu bos mesela.

Brezilya´yi male takimi zannediyor millet, bana kalirsa hala ver her daim Dünyanin en büyük futbol ülkesidir. Avrupaya nazaran cok daha düsük imkanlara ragmen, en cok futbolcu yetistirip yurt disina ihrac eden Ülke her daim. O yüzden mesela alexe de Milli takim ve avrupa konusunda sallamak, bos oglu bos mesela.

no wayyy..
ciddi olamazsin.
bak bunu kimse bilmiyodu.

4fe337ded981e2e3547d1580c07c9a1f.jpg

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Vizyon görmek istiyorum desem daha doğru bir yorum olur.

2 sene sonra bu takım tekrar sıfırlanacak ve 2 yıl sonra satıp para kazanacağımız bir oyuncu olmayacak. Bütçeyi g.tlerinden yaratırlar artık.

Türkiye'de oyuncu satıp da ekmeğini taştan çıkaran bir Gençlerbirliği'ni gördüm hakkıyla,onda da sportif başarı diye bir kavram yok.Bu bir tek Galatasaray için geçerli değil herkes böyle.Neticede rakiplerin kadar iş yaparsın böyle bir olay var.

Melo 2.0 . Hatta daha fazla katki verebilir ( yanindaki adam lescuk olmazsa). Marianonun gelisinden bile daha cok sevindim

Türkiye'de oyuncu satıp da ekmeğini taştan çıkaran bir Gençlerbirliği'ni gördüm hakkıyla,onda da sportif başarı diye bir kavram yok.Bu bir tek Galatasaray için geçerli değil herkes böyle.Neticede rakiplerin kadar iş yaparsın böyle bir olay var.

2 sezonda kaç oyuncu satıp toplamda kasaya ne kdr para koyduk? 2 yıl sonra bu para olmayacak, çünkü hiçbir yatırım yok. Yatırım olunca görüyoruz ki bir şekilde getirisi oluyor. Buna rağmen hala 30luklarla uğraşıyoruz. aldığımız oyuncuların yaş ortalamalarına bak, yapılan sözleşme sürelerine bak. Bunları görünce sevinemiyor insan ister istemez.

Bu sezon kuvvetle muhtemel Dursun sezonu tamamlamadan bırakacak, Tudors da öyle. yerine gelen bu takıma takviye isteyecek, (terimde isteyecek) o zaman neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Böyle gittiği sürece bu takımın borcu bitmez, gelen başkanda yolmaya devam eder. tıpkı dursunun 2 yıldır yolduğu gibi. kendisi yetmiyor, kardeşi ve yeğenine de yolduruyor. utanmasa akrabalarını maaşlı çalışan yapacak sökük.

Üst Alt