Fernando Galatasaray Yolunda! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Galatasaray Yolunda!

Ciddiyim, sevmiyorum. Cocukken cok yerdim. Ama son 5 yildir mesela neredeyse hic agzima götürmemisimdir. Et hastasiyim, ancak sucuk görünce nedense istahim kapaniyor. Mangalda belki yine yerim, ama sadece baska alternatif yoksa. Diyelim orada pirzola var, kanat var, Dana antrikot var, yönelmem yani sucuga. Benim icin son tercih olur. Diger türlü de hic.

alman sucuğu varmı peki hep merak etmişimdir türk sucuğuna benzer mi var ise?

bu arada transfer başlığında sucuk muabbeti ancak GSC gibi aşmış bir platformda gerçekleşebilirdi :asd:

Eh napayım şimdi. Onlar yanlıştı diye Ndiaye yanlış sayılmıyor mu.
sent via GSC

Her yerden kazik girebilir, Ndiaye iyi oynayip, iyi paraya satabilirsin de. Ve ayni zamanda cok yüksek yillik maslar almaz. Avrupadan 8-9 verdigin adama, 3.5 altinda para vermiyorsun. Mesela bizde nordin zamaninda bir milyon aldi. Adam sonra iyi paralara gitti. Ndiayeyi en kötü 5-6 ya araplara okutursun.

Her yerden kazik girebilir, Ndiaye iyi oynayip, iyi paraya satabilirsin de. Ve ayni zamanda cok yüksek yillik maslar almaz. Avrupadan 8-9 verdigin adama, 3.5 altinda para vermiyorsun. Mesela bizde nordin zamaninda bir milyon aldi. Adam sonra iyi paralara gitti. Ndiayeyi en kötü 5-6 ya araplara okutursun.
Ya biz kimi araplara okutmuşuz da herkes bunu argüman olarak kullanıyor her zaman. Söyleyin de bilelim kimi "en azından x milyona y Milyona araplara okutmuşuz?" da bunu diyorsunuz.

sent via GSC

denemeden gecmeyin
bir abi tavsiyesi olsun benden

7fe67f094d6e5dde26fff60c80b8cf6a.jpg

alman sucuğu varmı peki hep merak etmişimdir türk sucuğuna benzer mi var ise?

bu arada transfer başlığında sucuk muabbeti ancak GSC gibi aşmış bir platformda gerçekleşebilirdi :asd:
Alman Sucuğu > Türk Sucuk

Türk (-alman) firmalardan alsan da fark var.
Et oranı çok daha fazla. Türk. Sucuklarında fazla Tuz, Baharat ve Ekmek katıyorlar.

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Üst Alt