Fernando Galatasaray Yolunda! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Galatasaray Yolunda!

o vakit yüreklere su serpelim puki.

produktbild-detail_mp_bacon-1_kopie.png

Ancak sucuk konusunda netim.

La dur . Spora basladim tekrardan karnim ac zaten

2 sezonda kaç oyuncu satıp toplamda kasaya ne kdr para koyduk? 2 yıl sonra bu para olmayacak, çünkü hiçbir yatırım yok. Yatırım olunca görüyoruz ki bir şekilde getirisi oluyor. Buna rağmen hala 30luklarla uğraşıyoruz. aldığımız oyuncuların yaş ortalamalarına bak, yapılan sözleşme sürelerine bak. Bunları görünce sevinemiyor insan ister istemez.

Bu sezon kuvvetle muhtemel Dursun sezonu tamamlamadan bırakacak, Tudors da öyle. yerine gelen bu takıma takviye isteyecek, (terimde isteyecek) o zaman neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Böyle gittiği sürece bu takımın borcu bitmez, gelen başkanda yolmaya devam eder. tıpkı dursunun 2 yıldır yolduğu gibi. kendisi yetmiyor, kardeşi ve yeğenine de yolduruyor. utanmasa akrabalarını maaşlı çalışan yapacak sökük.

Bitmeyecek zaten borç.Ama iflas bayrağını da çekmez,3 büyükleri bitirmezler bu ülkede.Güvenceleri de bu zaten.

sucuk sevmiyen türk mü olur ya adem :D türkiyede deme sakın sucuk sevmiyorum diye sinan b. bile kaşını kaldırarak bakar sana :D

2 sezonda kaç oyuncu satıp toplamda kasaya ne kdr para koyduk? 2 yıl sonra bu para olmayacak, çünkü hiçbir yatırım yok. Yatırım olunca görüyoruz ki bir şekilde getirisi oluyor. Buna rağmen hala 30luklarla uğraşıyoruz. aldığımız oyuncuların yaş ortalamalarına bak, yapılan sözleşme sürelerine bak. Bunları görünce sevinemiyor insan ister istemez.

Bu sezon kuvvetle muhtemel Dursun sezonu tamamlamadan bırakacak, Tudors da öyle. yerine gelen bu takıma takviye isteyecek, (terimde isteyecek) o zaman neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Böyle gittiği sürece bu takımın borcu bitmez, gelen başkanda yolmaya devam eder. tıpkı dursunun 2 yıldır yolduğu gibi. kendisi yetmiyor, kardeşi ve yeğenine de yolduruyor. utanmasa akrabalarını maaşlı çalışan yapacak sökük.

En basitinden Telles transferini örnek verebiliriz. Sadece potansiyeli sebebiyle aldığımız fiyatın biraz üstüne sattık. Bir de daha iyi oynamış olsa çok karlı bir satış bile yapabilirdik. Artık bu şekilde transferlere yönelmemiz gerekiyor.

ayrancilar nasilda belli ediyorlar kendilerini. transfer konusunda bile sucuk lahmacun muhabbeti yapiyolar. bi bitmediniz lan.

sucuk sevmiyen türk mü olur ya adem :D türkiyede deme sakın sucuk sevmiyorum diye sinan b. bile kaşını kaldırarak bakar sana :D

Ciddiyim, sevmiyorum. Cocukken cok yerdim. Ama son 5 yildir mesela neredeyse hic agzima götürmemisimdir. Et hastasiyim, ancak sucuk görünce nedense istahim kapaniyor. Mangalda belki yine yerim, ama sadece baska alternatif yoksa. Diyelim orada pirzola var, kanat var, Dana antrikot var, yönelmem yani sucuga. Benim icin son tercih olur. Diger türlü de hic.

En basitinden Telles transferini örnek verebiliriz. Sadece potansiyeli sebebiyle aldığımız fiyatın biraz üstüne sattık. Bir de daha iyi oynamış olsa çok karlı bir satış bile yapabilirdik. Artık bu şekilde transferlere yönelmemiz gerekiyor.

Biz fazla para gömmeye alışmışız, ya da bu işte farklı bir dümen var. Potansiyelli genç oyuncu alırken cebe para indiremiyorlar mı acaba.

Bugün 10 milyon rakamı koyulan, 6-6,5 fiyatlarına kdr düşen Ndiaye Osmanlıya 300bin Avroya falan gelmişti sanırım knk.

8,6M Avro verdiğimiz Amrabat Kayseriye 1 Milyon Avroya falan gelmişti.

Sevilla bize yaşlı oyuncuyu veriyor, bizden aldığı parayla aynı mevkiye genç oyuncuyu alıyor.

Garip

Transfer döneminin en önemli iki isminden biri fernando bence, diğeri de feghouli, sonunda geliyor. Ama fernando gelmeden önce yaptığı açıklama ile biraz taraftarı kızdırdı bence

Üst Alt