Fernando Meira - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Meira

Cevap: Güle Güle Meira

Ne kadar mantıklı düşünülebilir :) Yani hani komik olan da Meira sanki müthiş maçlar çıkarmış gibi gitmesin kalsın diye savunmalar.Yahu adam yapıcağının en kötüsünü yaptı Galatasaray'da.Hanginiz bir kere bile bir hareketinden dolayı "İşte tam aradığımız defans" dediniz?İyi bir oyuncu ama gördük ki Galatasaray'da yapamadı.Zorlamanın manası var mı?Zaten sezon sonu gidecekti şimdiden gitti para kazandırdı :) Merak etmeyin Semih Kaya, Meira'nın hatalarından kötüsünü yapamaz.

Tersi durumda açık adres veririm isteyen gelir yüzüme de tükürür :)

Bu forumda her maç sonrası futbolcuların konularına yorum yazılır. Ama bir kere olsun maç sonrası Meira'yı öveni göremedik.

H.ÜSTÜNEL: "UZUN VADEDE HAK VERECEKLER"

Yönetim Kurulu üyemiz Haldun Üstünel, Fernando Meira konusunda eleştiri yöneltenlerin uzun vadede kendilerine hak vereceklerini söyledi.

Galatasarayımız, UEFA Kupası 4. turunda yarın deplasmanda Almanya'nın Hamburg takımıyla yapacağı ilk maç için Hamburg kentine gitti. Sarı-kırmızılı kafile, Atatürk Havalimanı'ndan kalkan özel uçakla Hamburg'a hareket etti.

Yönetim Kurulu Üyemiz Haldun Üstünel, havalimanında yaptığı açıklamada, maçın öneminin farkında olduklarını vurgulayarak, ''Bizim için çok önemli bir maç. Türkiye'yi temsil eden tek kulüp olmanın bilincindeyiz'' dedi.

Üstünel, Rus kulübü Zenit'e transferi gerçekleşen Portekizli futbolcuları Fernando Meira'nın gidişiyle ilgili olarak da ''Bizim için çok önemli bir operasyon. Kısa vadede bizi eleştirenler, uzun vadede bize hak verecekler'' diye konuştu.

Galatasaray'da her futbolcunun yerinin dolacağını anlatan Üstünel, ''Hiç kimsenin yeri doldurulamaz diye bir şey yoktur. Galatasaray'da sahaya çıkan 11 aslan, takımımızı en iyi şekilde temsil eder'' ifadesini kullandı.

Üstünel, bu transferden teknik direktör Bülent Korkmaz'ın haberinin olup olmadığı ve Meira'nın yerine nasıl bir alternatif düşündükleriyle ilgili soruya ise ''Şu anda bir alternatif yok. Sezon sonunda düşünülüyor. Bu karar, teknik heyet, başkan ve hepimizin ortak aldığı bir karardır'' yanıtını verdi.

Teknik Direktörümüz Bülent Korkmaz saat 17.30'da HSH Nordbank Arena'da maçla ilgili basın toplantısını düzenleyecek. Sarı-kırmızılı takım ise saat 18.00'de son antrenmanını yaparak, Hamburg maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

-MEİRA İSTANBUL'DAN AYRILDI-

Rus kulübü Zenit'e transferi gerçekleşen Meira, İstanbul'dan ayrıldı. Kulüp başkanı Adnan Polat, sarı-kırmızılı kafile ile aynı saatlerde Atatürk Havalimanı'na gelen Portekizli oyuncuya sarılarak veda etti.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Yarin kesin Volkan Yaman oynar yoksa Alparslan Erdemi Kadroya almazdi.

Sabri-Emre-Hakan-Volkan

Böyle oynariz.:(

Açıkçası hiç üzülmedim.Kazanılan para da cabası.

Yönetimi bu transfer başarısı yüzünden tebrik ediyorum.

Meiraların yeri doldurulur.Hem de rahatlıkla..

Paftaki çocuklarımız da çıkarlar,alınlarının akıyla mücadele ederler.

Güle güle Meira.Seni yaptığın kritik hatalarla ve son bikaç maçta transfer olma güdümüyle oynadığın iyi oyununla hatırlıycam..

Hadi doldurun bakalım.Bu sene UEFA ve ligi kaybedersek nasıl doldurcaksınız?Ya da benim bilmediğim yeni bi kural mı var?Hani bu tarz durumlar için izin veriliyor mu transfere?

Ya servet satılsa anlarımda meira zaten bu defansı ayakta tutan bir oyuncu değildi ki iyide fiyata gitti sezon sonu bulumayacağınız fiyata..Ben h.balta veya semihin meirayı aratacağını düşünmüyorum..Hamburgtan fark bile yesek bu meira gittiği için olmaz tesadüftür yoksa meira olduğu zaman bordodan yediğimiz golleride biliyoruz..

Ya servet satılsa anlarımda meira zaten bu defansı ayakta tutan bir oyuncu değildi ki iyide fiyata gitti sezon sonu bulumayacağınız fiyata..Ben h.balta veya semihin meirayı aratacağını düşünmüyorum..Hamburgtan fark bile yesek bu meira gittiği için olmaz tesadüftür yoksa meira olduğu zaman bordodan yediğimiz golleride biliyoruz..

H.Balta Meira'yı aratmazda Volkan H.Balta'yı aratır.

H.Balta Meira'yı aratmazda Volkan H.Balta'yı aratır.

Iste bu..!!! Onun icin Semih semih semih diyorum baska bisey demiyorum....ha bu arada icime bi süphe girmedi degil arkadaslar paylasmak istedim...

Otobüsde semih i izledim baya düsünceli duruyordu ama baya düsünceli....acaba diyorum Bülent Korkmaz onu oynatacaginimi söyledi de konsantre mi oluyor dedim kendi kendime...

yaani bi ümitlendim acikcasi...

hayirlisi neyse o olsun..

Iste bu..!!! Onun icin Semih semih semih diyorum baska bisey demiyorum....ha bu arada icime bi süphe girmedi degil arkadaslar paylasmak istedim...

Otobüsde semih i izledim baya düsünceli duruyordu ama baya düsünceli....acaba diyorum Bülent Korkmaz onu oynatacaginimi söyledi de konsantre mi oluyor dedim kendi kendime...

yaani bi ümitlendim acikcasi...

hayirlisi neyse o olsun..

bence volkana gerek bile yok

abi şu alpaslana bi yeterli şansı versinler görün ozmn siz volkanı hakanı...

Üst Alt