Fernando Meira - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Meira

Cevap: Fernando Meira

Ulan cenabet portekizli.

Gidip rusyada gol veya goller atarsın yazıklar olsun sana.

Rusları çok pis kazıkladık gibime geliyor, ama yinede nolur nolmaz. Birde bakmışız ki gol veya goller atıp, tıpkı almanyada olduğu gibi takımını kurtarıyorsun.

Ozaman işte senden nefret eder bu taraftar...Ozaman helal olmaz sana bu haklar.

Ulan bademciklerim patlıyordu senin lehine tezahüratlarda bulunmak için.

Yeter ki senin hakkında olumsuz düşüncede bulunan bir tane adamı etki altında bırakıpta, tribünlerde seni yuhalamasın ve moralini bozmasın diye.

Senin için mi bademciklerimi ağrıtıyordum.? Sanma ki evet senin için ! Nahh senin için.

Sade ve sadece takımım için, armamız için, renklerimiz için...Moralini bozupta aptalca hatalar yapıpta, oyunuda boşveripte takımımızı yakmaman için bağrıyor ve seni destekliyordum..

Ama ben senden ümitliyim be fernandocum. Sen benim yüzümü kara çıkarmayacaksın. Ve Zenit takımına, seni aldıkları ve okadar parayı boştan yere verdikleri için kendine beddua ettiriceksin...

Sakın beni üzme.

Sakın beni yanıltma.

Sakin yahu:)

Duymaz seni...

Bu Yönetim degilmiyidi, Uefa maci öncesi yollamisti bu adami... Yani tam uyar uymaz, baska bisey, ama Mart aylarinda, Uefa Macin varsa, bide defans ta eksigin, hangi takim bu dünyada yollar ?

Ya zaten hic görmemistim marta oyuncu sattidigini ama biz yapdik, hemde hayatti maclar öncesi... Bu Yönetim degismez

Meira'dan alinan paranin ilk gittigi yerler Bulent Korkmaz, Mustafa Sarp ve Leo Franco gibi luzumsuz adamlar. Biz de boku bokuna elenmis olduk UEFA'dan.

Üst Alt