Fernando Meira - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Meira

Meira Geri Yaslandıgında Defansız Görevlerini Daha İyi Yapıyor. Geniş Anlanda Yavaş Kalıyor.Oyun Kurma Anlamında Mükemmel İşler Yapıyor.

M.Topalın Dönmesi İle Yerinde Daha İyi Oynayacak Ama Emre Güngörde Geliyor O Zaman Ne Olur Bilmem ...

meira çok klas futbolcu ama servetle uyuşamıyor stoperde ikisinin arası istanbul-ankara oluyor...orta sahada'da malum her zaman iyi oynayamıyor meira emre güngör nasıl olur çok merak ediyorum...!!!

Ağır Kalıyor defansta ...

Yanında Song gibi süratli, yırtıcı bir Defans olsa Meira daha da saglam olacaktır.

Memnunuz :)

Bu adamın çok daha iyi oynaması lazım böyle oynayacaksa yanına hızlı kesici bir defans koymadan başarılı olamayacaksa niye alındı? servet vardı. Çok teknik ronaldinho falan yapıyo... Geçin bunları yanındaki adama pası uygun hızda versin yeter ya kısa düşüyor ya da hızlı gidiyor. Servet emre güngör ikilisi çok iyi performans sergilemişti geçen sene meira dan çok daha üst düzey bir performans beklemek gerekir şu andaki rezil formunu görmezden gelsek bile...

Bu adamın çok daha iyi oynaması lazım böyle oynayacaksa yanına hızlı kesici bir defans koymadan başarılı olamayacaksa niye alındı? servet vardı. Çok teknik ronaldinho falan yapıyo... Geçin bunları yanındaki adama pası uygun hızda versin yeter ya kısa düşüyor ya da hızlı gidiyor. Servet emre güngör ikilisi çok iyi performans sergilemişti geçen sene meira dan çok daha üst düzey bir performans beklemek gerekir şu andaki rezil formunu görmezden gelsek bile...

Sıkıntımız göbekte, Rahat ol ;)

Topal veya Linde DönsüN, daha rahat ve saglam oynayacaktır Meira-Servet ikilisi.

Meira geldigi günden beri beklentilerimi karsılayamadı, kötü oynuyor demiyorum ama cok cok daha iyi bir performans göstermesini beklerdim.

meiranın duruşu futbolcuyum diyor zaten hamur gibi bilekleri var istediği zaman çok müthiş işler ve topla rakip sahada ender defans oyuncularının yaptığı top sürmeleri ve isabetli pasları fazla söze gerek yok ''FERNANDO MEİRA'' çok beğendiğim bir oyuncu...!!!

Meira bi defans oyuncusuna gore gayet teknigi yuksek bir oyuncu ben onun gobekte degil liberoda oynamasindan yanayim ama bi topal bi linderoth varken bence kadroda zor yer bulur.

Bu adamdan çok güzel bi kazık yemişiz adamın tekniği süper felan dediler adam da ne teknik var ne de defans yapıyo attığı bütün paslar rakibe ne orta saha da pres yapıyo anca top kaptırıyo. Defans a geliyo orda da çok iç açıcı bi oyun oynamıyo Emre Güngör ün defansif yönü bundan çok çok iyi arada bir iyide uzun paslar atıyo...Meira ya defans ta adam gibi oynasın yada kulübeye kesinlik orta sahaya geçmemeli Orta sahada Mehmet Güven bile bundan daha verimli oynar...

Üst Alt