Fernando Meira - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Meira

Genellikle yapiyor ayni hatayii.. En kil oldugum özelligide topu ileriye uzun oynamasi.. Sen daha 2 metre ilerine isabetli pas atamiyorsun gidip uzun topla barosa asistmi yapacaksin :)

Meira nın dinlendirilmesi lazım bu maça bile sakat sakat çıktı Servetle birlikte Gs ın en fazla maç yapan oyuncusu. Allahtan Skibbe maç boyunca en iyi hamlesini yaparak 2.yarı oyundan çıkardı.

Sezon başından beri bu adamın yanlış transfer olduğunu,gereksiz biri olduğunu,çok ağır kaldığını söyledim ama forumdaki arkadaşlar Portekiz milli takım oyuncusu,stutgart kaptanına laf ettirmeyiz dediler bunu bile beğenmiyorsanız kimi beğeneceksiniz dediler,şimdi savunması kötü ya orta sahaya yamamaya çalışıyorlar,Allah aşkınıza orta sahaya Meirayı niye transfer edelim orta sahaya orta saha oyuncusu alınır.Defans oyuncusunu orta sahaya transfer ancak bizde olur.

Sezon başından beri bu adamın yanlış transfer olduğunu,gereksiz biri olduğunu,çok ağır kaldığını söyledim ama forumdaki arkadaşlar Portekiz milli takım oyuncusu,stutgart kaptanına laf ettirmeyiz dediler bunu bile beğenmiyorsanız kimi beğeneceksiniz dediler,şimdi savunması kötü ya orta sahaya yamamaya çalışıyorlar,Allah aşkınıza orta sahaya Meirayı niye transfer edelim orta sahaya orta saha oyuncusu alınır.Defans oyuncusunu orta sahaya transfer ancak bizde olur.

Iste budur.. Ayni fikirdeyiz

Meira iyi fakat Servet le ikisi,okadar yavaşlar ki şöyle Baroş tarzı forvetler darma duman ederler bizi.Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.Ama hala diyorum Meira-Emre Güngör ikilisi denense fena olmaz...Böyle zaten görüyoz olanı bide Meira-Emre denensin bakalım nolcak.Zaten takımda denenmeyen şey kalmadı sene başından beri...

Meira neden hiç rakibe basmıyor anlamıyorum.Önündeki rakibe resmen vur diyor sadece önünde duruyor.İnşallah düzelir,çünkü bu meira bizim tanıdığımız meira değil.Ayrıca servetlede hiç uyumlu değiller bu bir gerçek.

fernando meiranın dinlenmeye ihtiyacı var hacettepe maçında sakat sakat oynamış sanırım ondan 45 dakka sonra kenara alındı herta maçı var mecbur oynayacak...!!!

Ya Metalist Maçında Yada Hacettepe Maçında Dinlenmesi Gerekti.

İnsan Bu Adam Taa Brezilyalardan Getirip 1 Gün Sonra ilk 11'de Oynadı Yazık

Ben 10 Saatlik Otobus Yolculugu Yapınca Bile 2 Gün Kendime Gelemiyom :D

meira gerçekten kaliteli bir stoper fakat ben açıkçası bizdeki şu ana kadarki performansından memnun değilim.oyun kurması konusunda diğer yorumlara katılıyorum,oldukça başarılı pas yüzdesi var.fakat servet kadar top kestiğini görmedim.stoper kelime anlamı olarak kesici,durdurucu demektir.meira top kesmekten ziyade verdiği paslarla alkışlanıyor.ben bunu istemiyorum bir Galatasaraylı olarak.emre güngörün şu an itibariyle o mevkide çok daha faydalı olacağını düşünüyorum

meira gerçekten kaliteli bir stoper fakat ben açıkçası bizdeki şu ana kadarki performansından memnun değilim.oyun kurması konusunda diğer yorumlara katılıyorum,oldukça başarılı pas yüzdesi var.fakat servet kadar top kestiğini görmedim.stoper kelime anlamı olarak kesici,durdurucu demektir.meira top kesmekten ziyade verdiği paslarla alkışlanıyor.ben bunu istemiyorum bir Galatasaraylı olarak.emre güngörün şu an itibariyle o mevkide çok daha faydalı olacağını düşünüyorum

imza Atıyorum

Kaç maçtır stoper oynuyorki adam ve Hacettepe maçına boynunda spazm olmasına rağmen özveri göstererek oynadı.Metalist maçından önceki lig maçındada adam 20 saatin üstünde yolculuk yapıp geldi maça çıktı Ankarada.

Bence yorum yaparken şartlarıda değerlendirmeliyiz...

Ayni sartlari servettede degenlendirmek lazim o zaman.. Adam grip mis maca ciktiginda ateside varmis.. Grip hastaliginin nasil birsey oldugunu az cok biliyoruz hepimiz.. Oysa servete cakmagindan tut bozuk parasina kadat eline ne gecti ise atti taraftar..

Bu adamin basarisiz gorunmesinin sebebi Servettir. Hatayi Servet yapsin asilan Meira olsun. Hele bi Emre Gungor'le yanyana oynasin bir kac mac bu adama laf edenleri ozaman gorucem.

Üst Alt