Fernando ve Feghouli Kampa Yetişemeyecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando ve Feghouli Kampa Yetişemeyecek

Algı operasyonu yapılıyor olabilir :D

Zaten şu açıklamalar bana çok saçma geliyor.

1) Oyuncuları aldıysan İstanbul'a gelmeden de kap a açıklama yapabilirsin.
2) Alacakları varsa İstanbul'a geldikten sonra da alabilirler illaki oyuncuların kulübe gidip vezneden alacak halleri yok. Hak edilmiş birşeyse zaten her türlü alırsın.

Neresinden bakarsan bak olayın gerçek yüzü hala açıklanmıyor ama umarım bir sıkıntı yoktur. Bunlar gelmez ise bu saatten sonra ciddi sıkıntı yaşarız.

Bence bu işte bir bit yeniği var.Kulüplerinde alacakları varsa resmi sözleşmeyi imzaladıktan sonra da alabilirler.Lucescu işine dönmez inşallah.

Ne paragöz cikti bunlarda 200 bin euroyu bile birakmayacaklar belli ki. Ingiliz kulüpleri defolup gitsinler diye 1-2 güne istediklerini verir zaten onlarda para bol

Zaten şu açıklamalar bana çok saçma geliyor.

1) Oyuncuları aldıysan İstanbul'a gelmeden de kap a açıklama yapabilirsin.
2) Alacakları varsa İstanbul'a geldikten sonra da alabilirler illaki oyuncuların kulübe gidip vezneden alacak halleri yok. Hak edilmiş birşeyse zaten her türlü alırsın.

Neresinden bakarsan bak olayın gerçek yüzü hala açıklanmıyor ama umarım bir sıkıntı yoktur. Bunlar gelmez ise bu saatten sonra ciddi sıkıntı yaşarız.

Gelmeleri için kulüpleriyle ilişiklerini kesmelerini lazım. Kulüpleri de muhtemelen alacaklarından vazgeçmeleri karşılığında bunu kabul ediyor, bunlar da artık pazarlık mı yapıyor ne koparabilirsek diye. Kulüpleriyle ilişiği kesip transfer kesinleşmeyince borsayada bildirim gelmiyor, oyuncularda gelmiyor.

Hadi West Ham'ı anladık da City gibi 3 beke çoğu ülkenin savunma sistemine harcadığından fazla para harcayan bir takımın oyuncusunu alacak konusunda uyalaması inandırıcı gelmiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim anlamadığım şey alacakları bankadan falan tahsil edemiyorlar mı İstanbula gelip ordan olmuyo mu bu işler başka bir olay olmalı bundan farklı

Yemin ediyorum scout ekibi falan hak getire.. Menajerler kimi öneriyorsa onu getiriyoruz. Şu transferlerde bir alternatifimiz bile yok ki böyle rahat rahat davranabiliyor oyuncular.

Her gun yeni bir rezillik.

Ya onu birak 3 gundur ndiayeyi aciklayamayan bir yonetimden bahsediyoruz.

Rezil herifler.

Kesin bir sikinti var ya hala bizimkiler külüplerle anlasamadi yada futbolcular bizden extra para koparma derdinde. Birde baska külüp ile anlasilarsa günler sonra ozaman glrün rezaleti.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Üst Alt