FIBA Şampiyonlar Ligi - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIBA Şampiyonlar Ligi

Angola'nın şeyi bizeymiş herhalde iyi oynadı. Karşıyaka işi uzatıyor çıkamayabilir gruptan açıkçası iyi bir yabancı 5'lisi var fakat gerisi traş biraz.
Yine play off yolları gözüküyor sanırım. Grup ilginç bir hal aldı. Yarın AEK kazanırsa herkesin 2şer galibiyeti oluyor. Bonn kazanırsa Karşıyaka’nın içeride Bonn’u 13 sayı ile yenmesi halinde direkt çıkma ihtimali olur. İş oraya kalırsa dolu tribünler ile olabilir o iş.

Liderlik olmasa bile 2. Olup play offta saha avantajı almak lazım. Emiliaya karşı ikili averaj avantajı var.

Yine play off yolları gözüküyor sanırım. Grup ilginç bir hal aldı. Yarın AEK kazanırsa herkesin 2şer galibiyeti oluyor. Bonn kazanırsa Karşıyaka’nın içeride Bonn’u 13 sayı ile yenmesi halinde direkt çıkma ihtimali olur. İş oraya kalırsa dolu tribünler ile olabilir o iş.

Liderlik olmasa bile 2. Olup play offta saha avantajı almak lazım. Emiliaya karşı ikili averaj avantajı var.
İçerde bir şekil çıkarlarda 1 aydır lig avrupa düşüş var kadro işi buraya bırakmamalıydı.

İçerde bir şekil çıkarlarda 1 aydır lig avrupa düşüş var kadro işi buraya bırakmamalıydı.
Ufuk Sarıca’da bir konsantrasyon sorunu var, gergin; gereksiz bir stres var. Eski yıllara oranla 2 senedir ismi olan oyuncuların alınması, BCL’yi kazanma baskısı mı oluşturuyor bilmiyorum.

Maçtan sonra ilk yarıdaki top kayıpları bize yakışmadı demiş, ısrarla McCollum yerine Kenan ile başlıyor ondan sonra top kaybı ilk yarıda top kaynı siye ağlaşıyor(maçı izleyemedim dediğim gibi ama garip işler). Rakipte tutması çok zor bir guard falan da yoktu baktığım kadarıyla.

Vitto Brown çok kötü başlamıştı seneye o toparladı, Jaylor Brown iyi başlamıştı o kötüleşti, Delgado da saldı.

Bu sene de BCL’de bir şeyler olmazsa bütçe küçülür yine.

10-35’ten verdi Karşıyaka maçı. Bana da ders olsun.

Biz Mehmet Okur’un NBA’de show yaptığı dönemlerde Yunanistan’a bir şampiyonada 20 sayıdan maç vermiştik. Hatta Murat Kosova maçı anlatırken “Mehmet Okur X’i denize döktü(X Yunan uzunu)” deyip sonra özür dilemişti. O maçı hatırladım. Bonn kazanmasa elenmişti KSK gerçekten rezalet. Ufuk Hoca ne dedi acaba? Yine yeni takımızla açıklamamıştır inşallah durumu.

Üst Alt