Fifa 10 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa 10

Cevap: FIFA 10 Çıktı !!

Oyunu oynamaktan screenshot alamıyorum ki ilk fırsatta koyarım fakat koymasam iyi olur hiç benzemiyor Baros dışındakiler. Kewell ve Elano az andırıyor. Tabi adamlar o kadar lig yapıyor tüm yüzleri yapamıyor haliyle. Tezahuratlar felan var ama sadece Galatasaray'ın çok iyi yapmışlar hatta en sevdiğim "cimboma rahat yok samiyende fenere koymadan" diye bağırıyorlar ara ara gaza getiriyor insanı :D

Oyunu oynamaktan screenshot alamıyorum ki ilk fırsatta koyarım fakat koymasam iyi olur hiç benzemiyor Baros dışındakiler. Kewell ve Elano az andırıyor. Tabi adamlar o kadar lig yapıyor tüm yüzleri yapamıyor haliyle. Tezahuratlar felan var ama sadece Galatasaray'ın çok iyi yapmışlar hatta en sevdiğim "cimboma rahat yok samiyende fenere koymadan" diye bağırıyorlar ara ara gaza getiriyor insanı :D

Adamların yüzü falan o kadar önemli değil bence zaten. Kadroları falan koyarsan iyi olur. Elano'nun LW, RW ve CF oynadığında 81 olması gibi bir dedikodu vardı. Onu bir deneyip koyarsan güzel olur. Yine bizim adamların yerlerini falan değiştirerek en iyi nerede overallları var diye bakarsan da güzel olurdu. ;)

Adamların yüzü falan o kadar önemli değil bence zaten. Kadroları falan koyarsan iyi olur. Elano'nun LW, RW ve CF oynadığında 81 olması gibi bir dedikodu vardı. Onu bir deneyip koyarsan güzel olur. Yine bizim adamların yerlerini falan değiştirerek en iyi nerede overallları var diye bakarsan da güzel olurdu. ;)

Evet Elano'yu CAM değilde, kanat oynattığında bahsettiğin değere ulaşıyor. Ama Keita ve Arda varken de koyamıyosun kanada haliyle.

Oyunu indirecek veya satın alacak olan varsa 'SAKIN' diyorum..

Adamlar PS3'le Xbox için kastırıyor, süper oyun yapıyolar. Pc oyuncusunuda salak yerine koyar gibi, ısıtıp ısıtıp önüne sürüyolar aynı oyunu.

Bari maça girişteki görüntülerin aynısını koymasaydınız be insafsızlar!!

ben dün aldim oyunu mükemmel olmus :D :D

elano yla hep gerilerden mükemmel goller atiyom :D

300912009875.jpg

Bu resimler PC değil mi sanki bazıları telefondan çekilmiş gibi acaba PS3mü ?

Birde bizim futbolcuların resimlerini formayı felan koyarsan sevinirim

Rooney'in elindeki damarlar belli ya :) :eek:mg:

Resimler XBOX 360 versiyondan. Ayrıca Elano sağ tarafta 81 oluyor. Ben hayalimdeki 11 ile oynuyorum ama,

LEO

SABRİ SERVET GÖKHAN HAKAN

MEHMET T (LINDEROTH)

ARDA ELANO

KEITA BAROS KEWELL

Arda 80, Keita 80, Baros 80, Kewell 78, Mehmet sanırım 74-76 felandı, Linderoth 74, Elano 80.

Resimler koyabildikçe koyacağım zamanım olmuyor pek fazla o açıdan.

Ama genelde çok iyi Galatasaray hele Keita dribbling felan 90 dı muhteşem hareketler yapıyor oyunda yapmadığım-yapamadığım hareketlerin çoğunu Keita ile yaptım hatta Fener ile oynarken Uğur'a öyle hareketler yaptım ki hiç görmemiştim sonunu getiremedim. Sağda gene Keita koptu gidiyor Uğur geldi karşısına bi defa sağdan attım soldan geçtim -normalde imkanı yok yapamam ama yaptım işte- , sonra Keita durmadı ikinci defa soldan attı sağdan geçecektim zorladım biraz oldu ama son anda kaybettim topu inşallah gerçekte de bunları yapar - ki hiç kuşkum yok - :D

------------------Franco(GK)---------------- [78]

Sabri(RB)-Gökhan(RCB)-Servet(LCB)-Hakan(LB) [73-77-83-74]

----------Topal(RDM)---Ayhan(LDM)---------- [77-74]

------------------Elano(CAM)---------------- [81]

---Keita(RW)---------------------Arda(LW)--- [80-80]

-------------------Baros(ST)----------------- [80]

Ben böyle oynuyorum. Sağda yazanlar "overall"lar.

Neyse beyler sırf managerlik icin tekrar indiriyorum oyunu.Pc versiyonunda hic bisi deismemis diyorlar dogrumu ?

Beyler netten indirilen Fifa 10 sanırım orjinal kopya değil. Nettekilerin yaptığı 2009 ile Fifa 10 kombinasyonu. Bu yüzden grafikler vs. rezalet.

Tabi kesin bilmiyorum. Bir yerde okumuştum bu durumu.

Mantıklı geldi. Konsol için böylesine şaşırtıcı oyun yapıp, pc'ye bu kadar rezalet bir şey sunacaklarını düşünmüyorum.

Beyler netten indirilen Fifa 10 sanırım orjinal kopya değil. Nettekilerin yaptığı 2009 ile Fifa 10 kombinasyonu. Bu yüzden grafikler vs. rezalet.

Tabi kesin bilmiyorum. Bir yerde okumuştum bu durumu.

Mantıklı geldi. Konsol için böylesine şaşırtıcı oyun yapıp, pc'ye bu kadar rezalet bir şey sunacaklarını düşünmüyorum.

Yapar onlar valla.:eek:

Üst Alt