Fifa 10 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa 10

Cevap: FIFA 10 Çıktı !!

Ben de aldım ama öyle bişi göremedim.Hd 4870 ekran kartım var gene de grafikler iyi değil.Bence 09 daha iyi.Kötünün iyisi o da.:eek:

İstediğin kadar HD kartın olsun, oyundaki gerçek görüntü kalitesini görmek istiyorsan HD televizyona bağlı ps3'te oynaman gerekir. Fifa 09'daki grafikler mükemmeldi. Fifa 10'dakiler de mükemmel. Bunu bahsettiğim sistemde oynayarak gördüm.

Zaten Fifa'nın en önemli özelliği grafikleri.:)

Yani şu oyunun arayüzüne harcadıkları emeği biraz saha içine harcasalar kral oyun olur

ama ea game beceremiyor bu işi beğenmedim:(

İstediğin kadar HD kartın olsun, oyundaki gerçek görüntü kalitesini görmek istiyorsan HD televizyona bağlı ps3'te oynaman gerekir. Fifa 09'daki grafikler mükemmeldi. Fifa 10'dakiler de mükemmel. Bunu bahsettiğim sistemde oynayarak gördüm.

Hocam Ps3 vardı da biz mi oynamadık?:eek::DPs3 için yapabiliyorlarsa Pc için de yapabilirler,yapmalılar da.

Saçma bir yorum.Bilgisayar ekranlarının zaten 10 yıldır HD olduğunu belirtme ihtiyacına gerek duyduğum anlardan birisi oldu.

Saçma bir yorum.Bilgisayar ekranlarının zaten 10 yıldır HD olduğunu belirtme ihtiyacına gerek duyduğum anlardan birisi oldu.

Arkadaş o lafı ile;

PS3-XBOX 360 versiyonunu grafiklerinin PC'deki oyundan 10-20 kat daha iyi olduğunu ve PC'de ne yaparsan yap konsol grafiğini alamayacağımızı söylüyor.

Nitekim oyun aynen bu şekilde.

PS3-XBOX 360'ta aşmış bi şekilde, fakat PC versiyonu çok zayıf hala eski nesil neredeyse.

Zaten konsol yapım ekibi ve PC yapım ekibi ayrı oyunun benim bildiğim.

Haliyle 2 ayrı oyun gibi düşünebiliriz ;)

Game Face olayı mükemmel. Burnum, ağzım falan aynısı birebir. Gözler biraz saçma oldu ama sarı ışık altında çekildiğim için herhalde. Böyle bir şey varken ne diye TSL'deki adamların tipi benzemiyor anlamıyorum. Biz bile yüzümüzü yükleyebiliyoruz sonuçta.

Arkadaş o lafı ile;

PS3-XBOX 360 versiyonunu grafiklerinin PC'deki oyundan 10-20 kat daha iyi olduğunu ve PC'de ne yaparsan yap konsol grafiğini alamayacağımızı söylüyor.

Nitekim oyun aynen bu şekilde.

PS3-XBOX 360'ta aşmış bi şekilde, fakat PC versiyonu çok zayıf hala eski nesil neredeyse.

Zaten konsol yapım ekibi ve PC yapım ekibi ayrı oyunun benim bildiğim.

Haliyle 2 ayrı oyun gibi düşünebiliriz ;)

PC'ye çıkmaz seneye umarım. Ondan sonra bir ton laf dinliyoruz.

Game Face olayı mükemmel. Burnum, ağzım falan aynısı birebir. Gözler biraz saçma oldu ama sarı ışık altında çekildiğim için herhalde. Böyle bir şey varken ne diye TSL'deki adamların tipi benzemiyor anlamıyorum. Biz bile yüzümüzü yükleyebiliyoruz sonuçta.

Ne kadar ekmek o kadar köfte,korsan oyun satışının %90 olduğu bir ülkede ne Fifa ya da PES için iyi facepack'ler yapılır ne de FM Türkçe çıkar.

Evet Game Face olayını iyi yapmışlar.

Yüz olayı ise birde şu açıdan düşünmek lazım,

Kaç tane lig var bilmiyorum ama çoğu lig var oyunda bi sürü lig var bi ton oyuncu takım derken adamlar Türkiye Ligindeki adamların yüzleri için uğraşamamaları normal.

Çok fazla oyuncu, takım, lig felan var zaten.

Bu arada Game Face olayını merak edenlerin merakını gidermek istiyorum. DH forumda birisi koymuş bunu.

TARKAN :D

tarkanfifa10.png

Üst Alt