Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! [Yeni] - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! [Yeni]

Cevap: Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! [Yeni]

he burda dur iste.

sen pas yapmiyorsun

sen en fazla 3 pas yapiyorsun, 4. pas gol pozisyonu oluyor

pas yapan, top yapan ben oluyorum hep.

daha dogrusu yapmaya calisan

ama malesef iyi yapamiyorum

yoksa sana top gelmezdi zaten

senin attigin goller, benden kaptigin topardan geliyor zaten %85

ben cikarken topu kap, 1-2-3 pas, gol.

sen ne zaman kaleciden baslayarak, organize atak yaptin, öyle gol attin la bana?

yemin edeiyorum hic hatirlamam.

hep kaptigin toplardan, kontra ataklardan.

bir kere sen ilk golü ben kaleci vurusu yaparken pas yapiyorum ya hep, o topu kapip atiyorsun ilk golü hep, farketmissindir zaten )))

yemin ederim 30 mac yaptiysak, 20 macta kaleci vurusu yaparken stopere attigim topu calip gol atmisindir bana

hatta bir keresinde, 30 pasa yakin yapmistim arka arkaya ve gol olmustu.Resmen Pas manyagi yapmistim seni, ama senin dedigin olsun :) yani sen cakma barca'sin? bende affetmeyen, öldürücü vurusu olan takimim, yani kodum mu oturtan...madem hep stoperinden topu kapiyorum, neden inatla öyle deniyorsun, hatta senden topu kapip fileleri yirtacagimi bile bile...:)

Hadi öyleyse hasan, tv basinda millet var, saat 1'e kadar falan benim elime gecer tv, at bakalim bana yine 6-7 gol.

Ilk olarak 5 mac yapalim.

5 macin ardindan bakalim durum nasil olacak.

sonraki maclar normal, rahat maclar olur benim icin, yani cok takmam zevkine oynarim, dolayisiyla yine kaleciden kaptigin toplarla falan goller bulabilirsin ama ilk 5 macta dikkat edecem )))

Hadi öyleyse hasan, tv basinda millet var, saat 1'e kadar falan benim elime gecer tv, at bakalim bana yine 6-7 gol.

Ilk olarak 5 mac yapalim.

5 macin ardindan bakalim durum nasil olacak.

sonraki maclar normal, rahat maclar olur benim icin, yani cok takmam zevkine oynarim, dolayisiyla yine kaleciden kaptigin toplarla falan goller bulabilirsin ama ilk 5 macta dikkat edecem )))

tam kesin söz veremem ama büyük ihtimalle oynariz, daha yeni kuzen aradi, gece kiz avina cikalim mi diye, tabi manitaya yakalanmazsam cikacagim :D

cikamazsam oynariz.Mustafa Denizlinin söylemiyle %51 oynariz ;)

Chelsea (Salman Arslan) 0-2 Manchester United (Mehmet Oguz)

Ne dedin Salman ? Defans mi ? Macta kaleye 1 sutun yok be. Topu goremedigin anlar oldu. 2-0 bittigine dua et :D

Chelsea (Salman Arslan) 0-2 Manchester United (Mehmet Oguz)

Ne dedin Salman ? Defans mi ? Macta kaleye 1 sutun yok be. Topu goremedigin anlar oldu. 2-0 bittigine dua et :D

Ben bilerek defansif oynadim, Hasana karsi hazir olamak icin yeni 2 sistem denedim )))

Saka bir yana herkes geldi, kizkardesim, kuzenim tv yi istiyoruz diye tutturdular, onlara konsantre olmaktan oyuna veremedim kendimi )))

Mac biter bitmez interneti kapattilar zaten, yeni bir mac daha baslatmayayim diye. )))

Bu gece uyucan mi?

Bu gece fifa gecesi diyenler beni de eklesinler, sabaha kadar oynariz )))

vay-hay

Bu gece Fifa gecesi. 10 mac yapsak, 10 macida alirim. Az sonra geliyom Salmannnnnn :D

Bu gece Fifa gecesi. 10 mac yapsak, 10 macida alirim. Az sonra geliyom Salmannnnnn :D

Hadi öyle olsun.

Sana karsida, tiplkiHasana karsi oldugu gibi 5 mac yapicam.

5 macin ardindan idda ediyorum en az 1 galibiyet ve 1 beraberlik alicam.

Sen ve Hasan 5 te 5 yapmaya bakin bana karsi, siz "yapariz" diyorsunuz, ben "yapamazsiniz" diyorum )))

Bu arada, ben daha online degilim ps'te, hala film bakiyorlar. Herhalde 12 den sonra online olurum.

Hadi öyle olsun.

Sen ve Hasan 5 te 5 yapmaya bakin bana karsi, siz "yapariz" diyorsunuz, ben "yapamazsiniz" diyorum )))

Bu arada, ben daha online degilim ps'te, hala film bakiyorlar. Herhalde 12 den sonra online olurum.

Sorun degil, Hasan'a karsi'da 5 te 5 yaparim.

4-2-4

------------van der Sar-------------

Fletcher---Ferdinand-Vidici--Evra

---------Scholes-Carrick-------

Valencia--Chicarito-Rooney-Nani

:D

Hadi öyle olsun.

salman gel oynayak, kap gel tv yi, bak gel, ben gecmeden ps3 basina, ilk macim sana karsi olursa, kazanabilirsin, malum uzuuuuun oldu oynamayali.

arkadaslar, simdiden söyliyorum, mac baslamadan sistem falan degistirecem, macin arasinda da 1 en fazla 2 kere oyunu durdurup, taktik degistirebilirim, oyuncu degistirebilirim.

"cabuk ol" isareti yapip durmayin.

acelesi olanlar oynamasin.

arkadaslar, simdiden söyliyorum, mac baslamadan sistem falan degistirecem, macin arasinda da 1 en fazla 2 kere oyunu durdurup, taktik degistirebilirim, oyuncu degistirebilirim.

"cabuk ol" isareti yapip durmayin.

acelesi olanlar oynamasin.

Baris, korkmaya basladim senden, baya calistin galiba dersine, bende tatilden gelmis gibiyim, baya cok oldu oynamayali ama sana karsi yeter bence :)

Chelsea (Salman Arslan) 0-7 Real Madrid (Hasan Cemil) 80.dk, salman off olunca, macta yarida kaldi...

bu arada, ne o hasan yenilmekten cok korkuyor olmalisin, gole giderken indirdin beni kirmizi yedin haha ama mac 1-1 bitti ))))))

daha 4 mac kaldi, bakalim ne olacak

ilk mac 1-1

yemin ederim böyle birsey yoktu, 1-4 olmustu, yarim saattir senin internet sorunlarinla ugrasiyorduk, oynanmaz hal alinca maci braktim, niye yalan yaziyorsun yahu, saka gibi sin yemin ederim

ulan salman, internet problemi mac esnasinda ikinci yarida baslamisti, ilk yari normal oynadik 4-0 bitti, atip tutma yahu, ayip.

mehmet ile 2 mac yaptik ilk mac berabere, ikinci maci ben kazandim.

yani idda etmistim ya hani en az 1 beraberlik ve 1 galibiyet alirim diye, tamam simdi.

kalan 2 macta belki daha birseyler yapabilirim )))

Üst Alt