Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi!

Yalniz Necati bana ayip ettiniz )))

Bu forumdaki en kötü fifaci benim oldugumu bilmeyen yoktu. Takimin kalitesi bu kadar önemli oldugunu, Tottenham ile, BARCA, real, arsenal, chelseaya karsi sansimin olmayacagini, neden söylemediniz )))

Üstelik bu oyunu en iyi oynayanlar, en iyi/saglam takimlari almis, sen mesela Real, Tayfun Barca vs vs

Benim takiminin kadrosunda 85'i yakalayan topcu yokken, sizin kadronuzda 85'in altinda topcunuz yok )))

Dolayisiyla, zaten b.k gibi oynayan biri olarak, bana 5 ten az atan olmadi ))

Oysa hazirlik maclarda Chelseayi, Interi alip oynadigim zaman Koc arkadasimizi mesela baya zorladim (o barcayi alir genelde) hatta bir kac kere yendim adami ...

Demek istedigim takimin kalitesi cook önemliymis, hele hele oyunu iyi oynamayanlar icin..

Tottenhamin defanstaki adamlara istedigi gibi, her türlü calim ababiliyor Koc, ama chelsea, inter'in defansina karsi bu calimlari atamiyor, cok zorlaniyor.

Yalniz Necati bana ayip ettiniz )))

Bu forumdaki en kötü fifaci benim oldugumu bilmeyen yoktu. Takimin kalitesi bu kadar önemli oldugunu, Tottenham ile, BARCA, real, arsenal, chelseaya karsi sansimin olmayacagini, neden söylemediniz )))

Üstelik bu oyunu en iyi oynayanlar, en iyi/saglam takimlari almis, sen mesela Real, Tayfun Barca vs vs

Benim takiminin kadrosunda 85'i yakalayan topcu yokken, sizin kadronuzda 85'in altinda topcunuz yok )))

Dolayisiyla, zaten b.k gibi oynayan biri olarak, bana 5 ten az atan olmadi ))

Oysa hazirlik maclarda Chelseayi, Interi alip oynadigim zaman Koc arkadasimizi mesela baya zorladim (o barcayi alir genelde) hatta bir kac kere yendin adami ...

Demek istedigim takimin kalitesi cook önemliymis, hele hele oyunu iyi oynamayanlar icin..

Tottenhamin defanstaki adamlara istedigi gibi, her türlü calim ababiliyor Koc, ama chelsea, inter'in defansina karsi bu calimlari atamiyor, cok zorlaniyor.

Barca ile oynamak bir o kadar da zor, cunku FIFA= Guc ve Hiz...

Barca ile oynamak bir o kadar da zor, cunku FIFA= Guc ve Hiz...

Öyle ama iyi pas yapabiliyorsan, cok da iyi oynayabilirsin.

Hiz cünkü Barcada mevcut, Messi, Pedro, Villa. Iniesta ve Xavi ile hertürlü pas atabiliyorsun ...

Ben Tottenham, Bayern gibi takimlari aldigimda sen bana 4-5 atiyordun.

Ama Chelsea, Inter, Arjantin gibi takimlari aldigim zaman baya zorlandin, hatta 2 kere yendin yanilmiyorsam, 1 kerede berabere bittiydi mac.

Öyle ama iyi pas yapabiliyorsan, cok da iyi oynayabilirsin.

Hiz cünkü Barcada mevcut, Messi, Pedro, Villa. Iniesta ve Xavi ile hertürlü pas atabiliyorsun ...

Ben Tottenham, Bayern gibi takimlari aldigimda sen bana 4-5 atiyordun.

Ama Chelsea, Inter, Arjantin gibi takimlari aldigim zaman baya zorlandin, hatta 2 kere yendin yanilmiyorsam, 1 kerede berabere bittiydi mac.

O onunla alakali degil, benim ciddi oynayip oynamamdan kaynaklaniyor, bir de baglantinin cok iyi olmasi lazim. Mete ile oynuyoruz herhangi bir futbolcu ile calim atmayi deniyorum, ben tusa basiyorum oyuncu 2 saniye sonra hareket ediyor. Bu yuzden akabindeki hareketi yapamiyorum, cunku ben 2. hareketi yapana kadar rakip, oyuncunun uzerine daliyor ve topu aliyor.

O degil de Koc, sen Billal dan fena fark yedin diye cok ciddi duyumlar geldi kullagima, yaziklar olsun be kardesim. Sana cok güvenmistim ve bu yüzden cook iddali konusmustum, beni ters köseye yatirdin valla.

Senin cok güvendigin birinden böyle birsey, tanri hic kimseye vermesin, göstermesin.

Ben futbolumla ezdigimi biliyorum o benim icin yeterli. Zaten teamplay uzerinden, her sey cok agir oluyor. Sinir bozucu, oldugu icin ciddi oynayamiyorum. Herkes bana karsi 10 kisi ile defans yapiyor. Ben asil ondan sikayetciyim. Bir de baglantinin kotu olmasi, istediklerimi yapamiyorum. Bilal diyordur kendi kendine ben iyi defans yapiyorum ondan gecemiyordur diye. Alakasi yok. Baglanti saglam olsunda, ince calimlari ve oyuncuyu 360 derece kontrol etmeyi iyi yapayim.

Ben futbolumla ezdigimi biliyorum o benim icin yeterli. Zaten teamplay uzerinden, her sey cok agir oluyor. Sinir bozucu, oldugu icin ciddi oynayamiyorum. Herkes bana karsi 10 kisi ile defans yapiyor. Ben asil ondan sikayetciyim. Bir de baglantinin kotu olmasi, istediklerimi yapamiyorum. Bilal diyordur kendi kendine ben iyi defans yapiyorum ondan gecemiyordur diye. Alakasi yok. Baglanti saglam olsunda, ince calimlari ve oyuncuyu 360 derece kontrol etmeyi iyi yapayim.

yahu Koc sen uyku nedir bilir misin ))))))

olaya dönersek, Billal harbiden kontra atak futbolu oyniyor.

bana karsi bile kontraatak oynadi, kontr ataktan vurdu ))

ayrica o teamplay den oynamasi da ilginc, acaba diyorum ilegal isler mi yapiyor ))))

Valla ben bu transfer donemlerinde ritmi kaybediyorum. Geceleri gunduz gibi, gunduzler gece gibi. Hala uyumadim

Istediginiz sekilde oynayalm. Koc, sen maj. Atmadinni bana mecbur teamplay yapalim cunku ea balayamiyo diye

Saatler bir türlü uyusmuyor..benim gruptaki arkadaslar ben onlineken maalesef online degiller..ben öglen giriyorum onlar aksam

arkadaslar, B grubunda bir kisi cekildi, nasil olacak simdi maclarin sonucu hükmen galip?ilk mesaj pek güncellenmiyor gibi, bu turnuva basindan beri cok cok yavas ilerliyor, bence yeni turnuva yapalim 10-15 kisilik ve bunlari A B ve C gruplarindan secelim, D grup komple silinmeli, bu kadar da vurdum duymazlik olmaz, 1 mac bile yapilmamis, yuh yani.

ayrica Benim gruptakilerle ilk maclarim bitmis oluyor, ikinci maclari da yapabilirmiyiz??

Bu turnuva'nin iptal edilip yeni bir turnuva yapilmasini öneriyorum.

Turnuva'nin yarisi sadece önemsiyor maclari, geri kalanlar'dan ses seda yok

10 kisilik turnuva fena olmaz, daha dogrusu lig gibi, tek grup olsun, herkes 2 defa herkese karsi oynasin ilk 4 yari finale yükselsin, birinci dördüncü ile, ikinci ücüncü ile yari finalleri oynasin, hatta ve hatta 3.lük 5.lik 7.lik maclari da oynanabilir, en azindan bu turnuva'dan daha zevkli/basarili olur

benim önerim su oyuncularin turnuvaya alinmasi(1kisi eksik):

neco67, vay-hay, taytinho, gala_barca, mkesen, Fatiih52, HarryKewellGS, BJKDELGADO, Iknowthisgame

nacizane fikrim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt