Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi!

Serafettinin hakli oldugu bir konu var.

1.EA neden seni baglamiyor,hickimseye karsi?

2.Bukadar iyisin,neden 2000 Puanin var sadece?

Ben nerdeyse hic online oynamiyorumda,2000e rahat yetisirim istesem.

Serafettinin hakli oldugu bir konu var.

1.EA neden seni baglamiyor,hickimseye karsi?

2.Bukadar iyisin,neden 2000 Puanin var sadece?

Ben nerdeyse hic online oynamiyorumda,2000e rahat yetisirim istesem.

4000 puandaydim kardes en son, abim oynamadiysa. 2. si burdan biri ile teamwork olmadan oynadim yine dagittim. ben kablolu oynuyorum 12 mb saniyede belkide aramizdakilerin en iyi interneti bende. ea mea tiimde degil, mac acildigi an bitmistir mac baslamistir yenen yenmistir.

3900 civarinda puanim. cok mesqul oldugum icin ben baskalari gibi hergun oynayamiyorum ps3. bu turnava sayesinde basladim yeniden.

hadi kim varsa oynayalim mac yapalim. ama adam gibi oynasin herkes. sonra aglamalar falan yok.

4300 puanim var, yetis bakalim. Ben bu oyunu ciddi oynamayali 2 ay oldu. Nedeni cok basit, kontra atak oynayanlar. 3,4 pas yapmadan direk yuksek topla ileriye oynayanlar. Santra ile birlikte topu hemen ileriye atmalar, kornerden kolay goller. Ortalardan kolay goller. Fizik gucu yuksek olan takimlar ile kolay savunma yapmak. Baglantisi kotu olanin avantaj saglamasi. 90 dakika boyuncu pres yapip oyuncularin yorulmamasi. Bunun gibi daha cok nedeni var. Ama bazilari bu dediklerimi anlamakta zorluk cekiyor. Bu oyunda sans faktoru cok yuksek. Sen ne kadar futbol oynamaya calis rakip, bir kontra atak yaptimi. Ya da taktigini kontra atak uzerine yaptigi zaman, hemen gol oluyor neredeyse.

ben daha burdayim bi saat falan.. haber et zaten onlineim ps3'de fifayi takarim hemen

baska bir arkadas ile oyniyacam simdi, 3 u bulan bitecek. yanii 1 saat sonra kapisalim senle

4300 puanim var, yetis bakalim. Ben bu oyunu ciddi oynamayali 2 ay oldu. Nedeni cok basit, kontra atak oynayanlar. 3,4 pas yapmadan direk yuksek topla ileriye oynayanlar. Santra ile birlikte topu hemen ileriye atmalar, kornerden kolay goller. Ortalardan kolay goller. Fizik gucu yuksek olan takimlar ile kolay savunma yapmak. Baglantisi kotu olanin avantaj saglamasi. 90 dakika boyuncu pres yapip oyuncularin yorulmamasi. Bunun gibi daha cok nedeni var. Ama bazilari bu dediklerimi anlamakta zorluk cekiyor. Bu oyunda sans faktoru cok yuksek. Sen ne kadar futbol oynamaya calis rakip, bir kontra atak yaptimi. Ya da taktigini kontra atak uzerine yaptigi zaman, hemen gol oluyor neredeyse.

Adam hakli beyler.

Keske dünya'daki tek problem, Bilal veya Serafettin arasindaki "ben daha iyiyim" problemi olsa,

Iyi olsan ne olur iyi olmasan ne olur, bu seni ne iyi insan yapar ne de kötü, Adi üstünde OYUN. Zevkini cikarin, ilk okuldaki cocuklar gibi burada birbirinize laf yetistirmeye calismayin, hic yakismiyor.Cok gereksiz tartismalar bunlar. Bir kisi senden iyi de oynayabilir, oynuyordur da, ne gerek var bu ego tatmin etme olaylarina.

KEEP COOL;)

Keske dünya'daki tek problem, Bilal veya Serafettin arasindaki "ben daha iyiyim" problemi olsa,

Iyi olsan ne olur iyi olmasan ne olur, bu seni ne iyi insan yapar ne de kötü, Adi üstünde OYUN. Zevkini cikarin, ilk okuldaki cocuklar gibi burada birbirinize laf yetistirmeye calismayin, hic yakismiyor.Cok gereksiz tartismalar bunlar. Bir kisi senden iyi de oynayabilir, oynuyordur da, ne gerek var bu ego tatmin etme olaylarina.

KEEP COOL;)

+1905 Aynen katiliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt