Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi!

Turnuva bekledigim gibi ilerlemedigi icin iptal ediyorum!

Konu kilitlenebilir.

Isteyen turnuva organize etsin,bende oynarim.

Turnuva bekledigim gibi ilerlemedigi icin iptal ediyorum!

Konu kilitlenebilir.

Isteyen turnuva organize etsin,bende oynarim.

tayfun kardes, suc biraz sende de var, pek ilgilenmedi, belki de zamanin yoktu, bilemiyorum.Neyse saglik olsun, benim dedigim gibi yaparsak fena olmaz, isterseniz ben organize edeyim ama logo koymalar,vs. anlamam pek o islerden, yani baya amatör bir turnuva olur :D:D

benim önerim: 10 kisi

tek lig

2'ser mac her rakibe karsi

ilk dört yari final

5. ve 7.lik maclari da yapilabilir...

tayfun kardes, suc biraz sende de var, pek ilgilenmedi, belki de zamanin yoktu, bilemiyorum.Neyse saglik olsun, benim dedigim gibi yaparsak fena olmaz, isterseniz ben organize edeyim ama logo koymalar,vs. anlamam pek o islerden, yani baya amatör bir turnuva olur :D:D

benim önerim: 10 kisi

tek lig

2'ser mac her rakibe karsi

ilk dört yari final

5. ve 7.lik maclari da yapilabilir...

Ilgilenmedimmi?

PS3te birinin baska kisiyle mac yapmasini bile sagladim.

Kactane PM attim.

Her Gün yazdim buraya oynayin diye.

Daha ne yapim?herkezin evine gidip mac yapmasinimi saglim?

Ben futbolumla ezdigimi biliyorum o benim icin yeterli. Zaten teamplay uzerinden, her sey cok agir oluyor. Sinir bozucu, oldugu icin ciddi oynayamiyorum. Herkes bana karsi 10 kisi ile defans yapiyor. Ben asil ondan sikayetciyim. Bir de baglantinin kotu olmasi, istediklerimi yapamiyorum. Bilal diyordur kendi kendine ben iyi defans yapiyorum ondan gecemiyordur diye. Alakasi yok. Baglanti saglam olsunda, ince calimlari ve oyuncuyu 360 derece kontrol etmeyi iyi yapayim.

Ilk iki mac haric pas atamadım oyuncularıma. Sen yine takır takır pas trafigine girdin. Benimle kıyas yaparsan baglantından hic sikayet etme bence. Ileriye servis yapamadıgım icin bana 10 kisiyle mücadele ediyosun gibilerinden bir sitemde bulundun. Alakası yok, bu gercek hayattada böyledir oyundada. Topu ileri tasıyamıyosan oyuncular geride kalmaya mecburdur.

Ilk iki mac haric pas atamadım oyuncularıma. Sen yine takır takır pas trafigine girdin. Benimle kıyas yaparsan baglantından hic sikayet etme bence. Ileriye servis yapamadıgım icin bana 10 kisiyle mücadele ediyosun gibilerinden bir sitemde bulundun. Alakası yok, bu gercek hayattada böyledir oyundada. Topu ileri tasıyamıyosan oyuncular geride kalmaya mecburdur.

yani sen simdi koc iyi fifaci degil diyorsun, ben seni dogru mu anladim, bunu mu demek istedin?

Ilgilenmedimmi?

PS3te birinin baska kisiyle mac yapmasini bile sagladim.

Kactane PM attim.

Her Gün yazdim buraya oynayin diye.

Daha ne yapim?herkezin evine gidip mac yapmasinimi saglim?

kusura bakma tayfun arkadas, özür diliyorum, bana öyle geldi ama sen öyle diyorsan öyledir. tek grup fikri nasil sence? ilk 4 yari final digerleri siralama maclari oynar...

kusura bakma tayfun arkadas, özür diliyorum, bana öyle geldi ama sen öyle diyorsan öyledir. tek grup fikri nasil sence? ilk 4 yari final digerleri siralama maclari oynar...

Ben her sekilde varim.

Ama kendim birdaha organize etmem.

Ayrica Normal Online Maci olmasi lazim.

Öyle Teamworkten felan girilmemesi lazim.

yav arkadas resmen oyunculara guc kattigim bile soylenildi. ben her sefer dedim ki istediginiz gibi oynayalim tik yok . cekemeyecekseniz oynamayin arkadas. ea baglayamadi koc ile beni ve ps3 den msj atti bana KOC, mecbur teamplay diye. ne diye teamplay onerdin o zaman yalan konusma cekemiyorsun iste sen kendini en iyisi saniyordun. 10 mac yapalim 8 tanesini alirim sana karsi. bos kisa paslarla topu ayaginda tutup bastiriyom zannediyorsun. halbuki oyun tam istedigim gibi gidiyor cunku sacma oynuyorsun. bilincli oynayan bana rakip olabilir. mesela milan la utje adli kardesimiz. zekii oynuyor ama sen bilmiyorsun serafettincim oyunu.

yav arkadas resmen oyunculara guc kattigim bile soylenildi. ben her sefer dedim ki istediginiz gibi oynayalim tik yok . cekemeyecekseniz oynamayin arkadas. ea baglayamadi koc ile beni ve ps3 den msj atti bana KOC, mecbur teamplay diye. ne diye teamplay onerdin o zaman yalan konusma cekemiyorsun iste sen kendini en iyisi saniyordun. 10 mac yapalim 8 tanesini alirim sana karsi. bos kisa paslarla topu ayaginda tutup bastiriyom zannediyorsun. halbuki oyun tam istedigim gibi gidiyor cunku sacma oynuyorsun. bilincli oynayan bana rakip olabilir. mesela milan la utje adli kardesimiz. zekii oynuyor ama sen bilmiyorsun serafettincim oyunu.

Cok komiksin :) Sen once kontra atak oynamayi birak adam gibi organize bir sekilde hucum yap. Ben teamplay onermedim, normal baglanti olmayinca mecbur oradan oynayacagimizi soyledim ve bu forumda dedim. Bizim maclardan once dedimki teamplay uzerinde her sey agir gidiyor. Sanki bunlari seninle oynadiktan sonra ortaya cikardim.

Ilk baslarda hep hava atan sendin bu forumda, kimse rakip olamaz cok iddaliyim diye. Sen bos konusmaya devam eden. Akilli olsan zaten teamplay ve 1-on-1 arasindaki baglanti ve hiz farkini gorursun. Sen bildigimiz nooblar gibi, santradan sonra direk topu ileriye atiyorsun. Istersen simdi gel mac yapalim.

Cok komiksin :) Sen once kontra atak oynamayi birak adam gibi organize bir sekilde hucum yap. Ben teamplay onermedim, normal baglanti olmayinca mecbur oradan oynayacagimizi soyledim ve bu forumda dedim. Bizim maclardan once dedimki teamplay uzerinde her sey agir gidiyor. Sanki bunlari seninle oynadiktan sonra ortaya cikardim.

Ilk baslarda hep hava atan sendin bu forumda, kimse rakip olamaz cok iddaliyim diye. Sen bos konusmaya devam eden. Akilli olsan zaten teamplay ve 1-on-1 arasindaki baglanti ve hiz farkini gorursun. Sen bildigimiz nooblar gibi, santradan sonra direk topu ileriye atiyorsun. Istersen simdi gel mac yapalim.

SENI EZERIM o kadar.

ama bana boyle konusabilen noob gibi laflar eden biri ile oynamam dugunumde bile oynatmam seni KOC UM.

halaa konusuyorsun bukemedigin bilegi opeceksin kardesss

ben bu fifa yi 3 yildir oynuyorum arkadas yenisi falan degilim. bircok turnavalara katildin yasadigim sehirde hep final oynadim. burda da rahatlikla finali kazanirdim ama bana rakip yok bu forumda o kadar. rakip varsa bile adam gibi biri olacak isterse sabaha kadar oynarim onunla yenilsem bile farketmez. cok kisi ile oynadim, utje, mete, fatih gibi kardeslerimle hepsi de sagolsunlar inkar etmediler hakettigimi soylediler . sen desen ne olacak demesen ne olacak. tayfun kardesime de selamlar, turnava icin sagol keske katilim daha iyi olsaydi. dusunmesi bile cok guzeldi tayfunun.

ezerim diyorsunda bana karsi yuzde 40 topla oynama orani ile mi ezeceksin, kontra atak oyna ve oyunun hatalarindan (glitch) avantaj edin. Cok iyi olsaydin puanin 6000 falan olurdu. Ben iki ay oncesinden oyle rakiplerle mac yapiyordum. Senin istatisklerini iyi falanda degil

SERAFETTIN, sen harbi daha cocuksun galiba. senin yas in 17 yi geciyorsa caner erkin olayim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt