FIFA 12 | GSC Pro Club - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 12 | GSC Pro Club

Cevap: FIFA 12 | GSC Pro Club

İmece zaten sana demiyorum :) Burayı takip eden adamlar az çok belli sen,Emre,Gökay,Tayfun,Murat,Salman geri kalanlar pek sallamıyor gibi. Baksana lige kayıt yaptırdılar kimse yok ortada :)

bende katilmak istiyorum fakat bu pro olayini pek bilmiyorum. Biri beni aydinlatsa?

Kendi adamini yapiyorsun iste. Süratini, vücüdunu fln filan.

Sonra bu adamla mac oynadikca adam gücleniyor, daha iyi oluyor.

Bizde simdi Takim kurduk. Bu oyuncuyla takimin bir parcasi oluyorsun iste. 11 kisi oynayabiliyorsun, herkezi kendini kontrol ediyor.

Ayni böyle rakiblere karsi oynuyorsun :)

Bizde simdi Takim kurduk. Bu oyuncuyla takimin bir parcasi oluyorsun iste. 11 kisi oynayabiliyorsun, herkezi kendini kontrol ediyor.

Mahir, bu mesajim sana renkdas :asd:

Mahir, bu mesajim sana renkdas :asd:

Copy - Paste :asd:

tamam bende katiliyorum :D

mevki belirtmem icin, takimimizin hangi sistemde oynayacagini bilmeliyim, ve hangi mevkilerin bos oldugunu da bilmeliyim.

Mesut kardes bi el at :)

Bende katılmak isterim yer varsa mesut.Fifa 11de prom iyidi ama 12de daha pro yapmadım yani geliştirmem lazım.

Bende katiliyorum, daha henüz oyuncum yok ama mevkisini simdiden söyleyebilirim:

St/Rw/Lw

Bende katılmak isterim yer varsa mesut.Fifa 11de prom iyidi ama 12de daha pro yapmadım yani geliştirmem lazım.

Murat zaten dün biz oynarken sen de girdin oyuna. Mesut'a Murat da gelsin oynasın dedim gelsin tabi ama Emre'nin davet etmesi lazım dedi. Emre de daha önceden çıkmıştı. Seni unutmadık merak etme :)

Ben kaleci olmak isterimde, kalecim daha iyi degil, iyi olunca anca.

Fifa11'de dunya siralamasinda 250. siradaydim.

Cogu takim beni cagiriyordu kaleci lazim olunca :asd:

Üst Alt