FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bf001cff59223c1cc801260853168b96.jpg

Stoper alacağım 90K bütçe var. @Egemen Bayrak önerisi ile Godin almayı düşünüyorum. Sizce alayım mı son görüşler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şimdi champions ilk maçında benim taktiksel değişimimde özellikle defansım takip tarafından düzenlendi. Hep defansınız düzenleniyor uyarısı aldım hep geride kal olarak ayarlandı. Bu bir hile olabilir mi? Başına gelen var mı?

Şimdi champions ilk maçında benim taktiksel değişimimde özellikle defansım takip tarafından düzenlendi. Hep defansınız düzenleniyor uyarısı aldım hep geride kal olarak ayarlandı. Bu bir hile olabilir mi? Başına gelen var mı?

ilk defa duyuyorum. bug olabilir

@Musap Aydinli az önce bahsettiğim,yine oldu. Aşağıya ekran görüntüsü bırakıyorum.

Defans düzenleniyor yazıyor,mavi renkte. Sürekli geride kal olarak ayarlıyor ve takım çıkmıyor.

a9c3901df98e1d0515d3c9d8ce7cb49f.jpg

Üst Alt