FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yalnız bilader, biraz da mecburiyetten, bir taktik yapmışım... Milletin aklını alıyorum aklını :ROFLMAO:

Felaket zorlu bir rakip geldi geçen gün FUT da. Adam 4-1 yaptı, belli ki beni deşecek. Oyun tarzına göre önlem açısından bir iki ayar yaptım sistemi değiştirdim. Maç 4-4 oldu ve taktik hayli işe yaradı. Ondan sonra o taktiği sabit hale getirdim :D Gelene geçene ver odunu...

Son 15 maçta 10 11 galibiyet aldım bu taktikle.

Yalnız bilader, biraz da mecburiyetten, bir taktik yapmışım... Milletin aklını alıyorum aklını :ROFLMAO:

Felaket zorlu bir rakip geldi geçen gün FUT da. Adam 4-1 yaptı, belli ki beni deşecek. Oyun tarzına göre önlem açısından bir iki ayar yaptım sistemi değiştirdim. Maç 4-4 oldu ve taktik hayli işe yaradı. Ondan sonra o taktiği sabit hale getirdim :D Gelene geçene ver odunu...

Son 15 maçta 10 11 galibiyet aldım bu taktikle.
Alalım bilgileri.

Alalım bilgileri.

Ya ben normalde 4-3-3 dizilişinde geniş alan oyunu oynarım. Yani daha çok kanattan bindirme tarzında. (Ki Watford'da oynayan Adama bu konuda maliyetine göre benzersiz bir oyuncu. Düşük bütçeli takımlara tavsiyemdir. Oğlan 96 hızıyla yardırıyor perişan ediyor resmen rakip defansı. 75 lik oluşuna bakmayın derim)

Bu oynadığım rakip hücum yaparken benim defansta çok rahat boşluk buluyordu. Ben atağa çıktığımda ise topu diğer adamlara ulaştıramadan hemen kesiyodu atağı. Ben de olayı tamamen dar alana döktüm ama alabildiğine dar alan. Hücumda da defansta da.

Bunun dışında bir iki oyuncuya da özel görev verince yeteneklerine göre, tam istediğim ayara geldi takım. Bir de ben bolca paslı oynuyorum o yüzden adamların birbirine yakın olması çok işime geldi. Belki başkasında işe yaramaz bilmiyorum ama bende çok fark ettirdi skorları.

Üst Alt