FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beceri puanını 970 seviyesine getiriyorum,ondan sonra birşey oluyor peşpeşe mağlubiyet alarak küme düşme hattına kadar geliyorum. Bunu yaşayan var mı? Arka arkaya oynadığım 5 maçıda kayıp ettim. Akşam saatlerinde oynadığım da yeniyordum. Bir bit yeniği mi var anlamıyorum ki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beceri puanını 970 seviyesine getiriyorum,ondan sonra birşey oluyor peşpeşe mağlubiyet alarak küme düşme hattına kadar geliyorum. Bunu yaşayan var mı? Arka arkaya oynadığım 5 maçıda kayıp ettim. Akşam saatlerinde oynadığım da yeniyordum. Bir bit yeniği mi var anlamıyorum ki.

hakkindan geliyolardir heis bi bit yenigi aramamak lazim

:)) o en yüksek ihtimal canım. Ama peşpeşe galibiyet alırken,birden peşpeşe yenilgi almak tuhaf değil mi? Bir de bende durduk yere fifa ile bağlantın kesildi diyor beni hükmen mağlup sayıyor. Sende oluyor mu?

yok walla nazar degmesin de bana hic olmadi nerdeyse. arada lag oluyor ama nadir

Silber 3 oynadim zamanim yoktu. Bir tane player pick vardi ( 2 kisi arasinda + max 84) . Cekmeden önce insallah pato olur dedim. Pato cikti :D

Ut deki yeni modları kısaca bi soylrr misiniz. Hafta sonu ligi var bi de division lival var. Eskiden online sekilde oynaken puan usulu div atlıyoduk yeterli puan alıp almamana gore dusup cıkıyoduk. Simdi puan falan veriyo ediyo. Ordan kazandıgınla diger tarafa mı hak kazanıyon. Bi acıklayıverin babayiğitler

Ut deki yeni modları kısaca bi soylrr misiniz. Hafta sonu ligi var bi de division lival var. Eskiden online sekilde oynaken puan usulu div atlıyoduk yeterli puan alıp almamana gore dusup cıkıyoduk. Simdi puan falan veriyo ediyo. Ordan kazandıgınla diger tarafa mı hak kazanıyon. Bi acıklayıverin babayiğitler
normal lig gitti yerine divison rivals geldi. Burada 2000 puan toplarsan Fut championsa giris hakki kazaniyorsun (Sadece ilkinde öyle. Ondan sorna Futchampions'da da puan topluyorsun bir hafta sonrasi icin).
Her Persembe sabahi Divison rivals Ödülleri, Persembe Aksamlari Fut Champions ödülleri geliyor

Fut Champions ödülleri ne zaman gelecek beyler? Bilginiz var mı? Geçen haftadan kalan ödülleri hala bekliyoruz.

Üst Alt