FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dün haybeden hesabima 1050 fifa points yüklendi :D .. suana kadar oyun içinde hiç bir şekilde gerçek para harcamadım.. bir başkasının başına geldimi aynı olay? geçenlerde resmi bir turnuvaya kayıdımı yaptırmılstım, ondan olabilir diye düşünüyorum

Cl modunu oynayınca ut için hediye pack veriyor? Bilgisi olan var mı? O modu oynadım az önce jumbo premium pack geldi hediye. İçinden grotekza çıktı hemen okuttum 20K ya miss.. Geçen hafta da Thiago Silva çıkmıştı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. golü atınca herif konsolu kırıyor ea bize dnf verip mağlup sayıtor nası iş bu pcden bu saçmalıklar yüzünden kaçtık işe bak

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Belki 15 maç oldu galibiyet alamıyorum. Adamlar bir anda kaleme geliyor,yirmi dakika da üç gol atıyor sonra pozisyon yok maçta çıldırmamak elde değil.

Belki 15 maç oldu galibiyet alamıyorum. Adamlar bir anda kaleme geliyor,yirmi dakika da üç gol atıyor sonra pozisyon yok maçta çıldırmamak elde değil.

Momentum varsa yapacak bişey yok, kader ağlarını örmüş demektir. O maçı her türlü kaybedeceksin. Kaç senedir Fifa oynuyorum, momentumun aleyhime olduğunu anladığım her maçı kaybettim. Bir şekilde o top giriyor benim kaleye.

Momentum varsa yapacak bişey yok, kader ağlarını örmüş demektir. O maçı her türlü kaybedeceksin. Kaç senedir Fifa oynuyorum, momentumun aleyhime olduğunu anladığım her maçı kaybettim. Bir şekilde o top giriyor benim kaleye.

Aynen öyle,sonunda bir maç kazandım. Şeytanın bacağını kırdım.

Üst Alt