FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
xboxta 10-6 yım da neymar namussuzu çok iyi 2 kere 2 farktan maç vermeme sebep oldu ya acil packluck lazım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6949A661-B3FC-4BCD-9434-F28A0F700B10.jpeg

dün sonunda elit3 kategorisine girebildim WL‘de, Fifa 18 de bir cok kez yapmistim ama 19da ilk.. ve kesinlikle daha basarili olabilirdim, kaybettigim maclarda rakiplerim pek yetenekli degildi

coins kazdim, biraz trade felan yaptim sbc ler yaptim. Yeni takimim

sikicis - FIFA 19 Squad - Futhead

Kolarov baya iyi . Sandigimdan cok daha iyi (anchor ile). Belki oraya carlos ya da Zanetti ileride.

Orta saha fena oldu milinkovic + Rijkaard adam yiyor resmen. Jorginho ya da baya güzel paslar felan veriyor.
Crespo makina cikti. Neredeyse her topa bulustugu an posisyon oldu

persembe günleri fiyatlari yükseliyor. Benim de kac tane oyuncunun degerleri düsmüs. Iconlar ise habire yükseliyor. Aldigim 2 side yükselip duruyor

2 tane Icons mu var?
Nasil aldinki, walla benim canim gitti 500k toplamaya hahaaa :D

Benim kardesimde Ronaldinho 94rate aldi 3e suan galiba oda fiyati yukseldi. Galiba en mantiklisi ya coinsleri biriktirmek yada Icons almak.

Hangi Icons oyunculari var sende

2 tane Icons mu var?
Nasil aldinki, walla benim canim gitti 500k toplamaya hahaaa :D

Benim kardesimde Ronaldinho 94rate aldi 3e suan galiba oda fiyati yukseldi. Galiba en mantiklisi ya coinsleri biriktirmek yada Icons almak.

Hangi Icons oyunculari var sende
sbc, divison rivals, weekend league. Sansim iyi gitti bu sene . Mbappe,lukaku, sane x2, salah felan cektim.
Bir de basta trezeguet almistim, fiyati bir anda tavan yapti sattim, ardindan kluivert'da aynisi oldu.

sbc, divison rivals, weekend league. Sansim iyi gitti bu sene . Mbappe,lukaku, sane x2, salah felan cektim.
Bir de basta trezeguet almistim, fiyati bir anda tavan yapti sattim, ardindan kluivert'da aynisi oldu.

Walla bizde aynisini yapiyoruz, yemin ederim kac paket actigimi bilmiyorum ama suan bana gelen en iyi oyuncu milinkovicti :D
Iyi oyuncular cikmis ve zamaninda. Sonradan hepsi fiyat olarak dususe gecer.

Ps4 mi? Oyleyse beni add yap bi ara Mac yapariz.
ArslanHulusi benim kullanici

Üst Alt