FIFA 23 - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 23

@Aras Şimşek
İlk defa bu kadar uzun oynadım FUT, bundan sonra zevk verir mi sence oyun ?
6m filan coin var, paraya çevirip çıkayım diyorum, yorumun nedir ?
Ben bazı yıllar sezon sonlarını oynadım, yani bu dönemleri. Bazen de bu dönemlere gelince bıraktım. Bu sene de oynamayacağım galiba, saldım oyunu 2 haftadır. Bence mevcut durumda coinlerin para ederken çıkabilirsin. Hesabı satmayacaksan yine eğleneceğin kadarlık kadro kurulur. En kötü ihtimalle de EA Play'e gelince aylık GamePass alırsın yoksa, oradan devam 😄 TOTS mevzusu bitince bol bol futbolcu yağacak herkese, tüm kadrolar abuk subuk iyi futbolcularla dolacak. Oyunun sonlarında herkes rengarenk oluyor, bir anlamı kalmıyor hiçbir şeyin 😄

Ben bazı yıllar sezon sonlarını oynadım, yani bu dönemleri. Bazen de bu dönemlere gelince bıraktım. Bu sene de oynamayacağım galiba, saldım oyunu 2 haftadır. Bence mevcut durumda coinlerin para ederken çıkabilirsin. Hesabı satmayacaksan yine eğleneceğin kadarlık kadro kurulur. En kötü ihtimalle de EA Play'e gelince aylık GamePass alırsın yoksa, oradan devam 😄 TOTS mevzusu bitince bol bol futbolcu yağacak herkese, tüm kadrolar abuk subuk iyi futbolcularla dolacak. Oyunun sonlarında herkes rengarenk oluyor, bir anlamı kalmıyor hiçbir şeyin 😄
Yok ya hesap satışı değil de 6m civarı coin var.
Yeteri kadar da satılamaz var gibi, satıp devam o zaman :D

Cidden kadronun gram önemi yok ya da, belli kartlar zamanla nerfleniyor.

Süper lig tots kadrosu ile 10'da 8 yaptım.

Valencia akıyor, icardi muazzam, abdulkerim beğendim, ferdi idare ediyor.

Keyif alıyorum resmen, oyun aynı kadro ile çekilmez hal alıyor.

hafta sonu ultimate totstan saliba ve arap musiyalayi atti bana

kimichi alip ikisini cdm yaptim ama saka-fofana kadar verim alamadim simdilik

bos yere sisirme kartlar gibi geldi bana ama devam denicem bakalim

PC'den konsola geçince benim kadro sıfırlandı.

Bu saatten sonra eğlencesine kariyer mod falan takılım diye düşünüyordum kendimi yine ultimate oynarken buldum. :red:

Oyunun bu zamanında kadro kurmak daha zevkliymiş ilk defa deneyimledim. Paketlerden iyi adamlar çıkıyor ama yine benim kısmet kapalı gibi. Özel kartlardan sadece Ter Stegen çekebildim.

Ekran Alıntısı.JPG
Fut Champions'a bu kadro ile daldım. Zor bela 13 galibiyet aldım son maç kaybedince bir üst ödül kaçtı.

Fakat son zamanlarda en keyif aldığım hafta sonu ligiydi. Bilmiyorum belki PC'den konsola geçmem ile mi alakalı yoksa bu kadro ile uzay kadrolarına karşı oynamakla mı alakalı emin değilim ama çok keyifliydi.

Ödüllerden de kırmızı 96 Ruben Dias ve 92 Seko Fofana açtık. Sol beke de kadro kurma görevinden 95 Alba çaktım kadro ufaktan toparlıyor. Bir forvet lazım ama bir türlü paketten bir şey çıkmadı. Coinleri satmaya devam ettiğimden para verip de almak istemiyorum.

Kadro en son şöyle bir şey oldu;

Ekran Alıntısı.JPG

Fifa 23'ün yetkililerine cevabımız temsili kanks yav :D
DebfqCqWsAAC9kQ.jpg

Üst Alt