FIFA 23 - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 23

bu sene pay to winin iyice b.ku cikti ya da ben daha yeni yeni farkina vardim

her aksam ea 500klik paketler sunuyor

bunu da hemen hemen herkes fifa point ile aliyor

ortalama 30-35euroya geliyor bu paket

streamlerde görüyorum bunu

ve her aksam baya insan aliyor bunu streamde

bir de bunun görünmeyen tarafi var

cok korkunc rakamlar dönüyor oyunda

ben normal oyuncu olarak pek kafa tutamiyorum buna karsi

kendi halimde takiliyorum öyle

ama cidden bu oyuna bu kadar para akitanlar normal degil

en gec 1 ay sonra yenisi cikacak zaten

Arkadaşlar ben fifa 2022 indirdim EA üzerinden. Pc de oynayacağım bir tane de kol aldım orjin değil. Ama oyun joystick görmüyor. Youtube de bir kaç video rast geldim ama saçma sapan videolar. Hepsi steam üzerinden video gösteriyor. Ama ben eadan indirdim. Varmı bu sorunu yaşayan.? Ben çözemedim bir türlü. Fifa 2020 de bir sorun yok görüyor ama 22 de problem. Bilen varsa anlatsızn bir zahmet.

Arkadaşlar ben fifa 2022 indirdim EA üzerinden. Pc de oynayacağım bir tane de kol aldım orjin değil. Ama oyun joystick görmüyor. Youtube de bir kaç video rast geldim ama saçma sapan videolar. Hepsi steam üzerinden video gösteriyor. Ama ben eadan indirdim. Varmı bu sorunu yaşayan.? Ben çözemedim bir türlü. Fifa 2020 de bir sorun yok görüyor ama 22 de problem. Bilen varsa anlatsızn bir zahmet.
Steam'de üstte bulunan oyunlar menüsünden Steam dışı bir oyun ekle seçeneğine tıklayıp EA App'i buraya indirin. EA App'i Steam üzerinden bu şekilde başlatırsanız gamepadi sorunsuz kullanabilmeniz gerekiyor. ♥

1688402344880.png

Ea eşimin hesabından açık steam yeni bir hesap ile giriş yapsam eklesem oluyor mu.? Eşleşmede bir sorun olur mu.?
Steam hesabınızla EA hesabınızı eşlemenize gerek yok oyununuz EA hesabınızdaysa. Dilediğiniz Steam hesabından bu dediğim yöntemi uygulayabilirsiniz. Siz normalde FIFA'yı açarken nasıl ki EA App açılıyorsa, bu şekilde de değişen bir şey yok. Sadece EA App'i Steam üzerinden başlatacaksınız ki altta dediğim sistemi EA App üzerine uygulayabilsin. Steam hesabının bir önemi yok yani ♥

Sadece Steam uygulamasının kendi gamepad emülatör sistemini kullanacaksınız bu şekilde. Tabii ki düzgün çalışması için ilk önce gamepadi bağlayıp Steam > Ayarlar > Kontrolcü bölümünden gamepad testini başlatın.

Aynı bölümün altında bulunan "Genel kontrolcüler için Steam Girdisi'ni etkinleştir" seçeneğini de aktif edin ♥

1688402950536.png

yillardir fifa oynarim ilk defa satilabilir 500k üstü bir kart verdi bana

günlük yenilenen tots ve moments sbcsinden atti demin

biraz oynayip satarim herhalde

Güzel şansın var valla.

Ben o sbc çıktığından beri hem PC hesabından hem xbox hesabından her gün o sbcleri yapıyorum.

Max. 50k eden adam çıkarabildim. Rahat 10 paket açmışımdır.

Pc hesabında bir sürü satılamayan oyuncu var onları verip coin kasıp satmaya çalışıyorum.

En azından yeni Fifa'nın parasını çıkaralım diye uğraşıyoruz ama Fifa bize vermiyor böyle kartlar.

Güzel şansın var valla.

Ben o sbc çıktığından beri hem PC hesabından hem xbox hesabından her gün o sbcleri yapıyorum.

Max. 50k eden adam çıkarabildim. Rahat 10 paket açmışımdır.

Pc hesabında bir sürü satılamayan oyuncu var onları verip coin kasıp satmaya çalışıyorum.

En azından yeni Fifa'nın parasını çıkaralım diye uğraşıyoruz ama Fifa bize vermiyor böyle kartlar.

bu aylarda bana her zaman bir tane ronaldo tots atar bu oyun

bu sene satilabilir atti ilk defa

genelde bende de hep max 50klik adamlar cikiyor

kac tane sbc yaptim icon, tots falan hep cöp verdi

musiala ve saka disinda wlden de hep cöp cikti

bir de bozuk tots player pick vardi

ondan da sanchez cikmisti

ama ondan hemen hemen herkese iyi kart cikti o yüzden onu saymiyorum

torres titan kartina cok heves etmistim bu sene mesela hic vermedi bana onu

hep cer cöp

Üst Alt