FIFA mı PES mi? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA mı PES mi?

Cevap: FIFA mı PES mi?

fifanın 2008 den sonraki oyunları beğenmedim pese geçtim fifa 13 ve pes 13 ikisini de yükledim fifanın savunulur yeri yok pes ise bence kusursuz olmuş şutlar filanda 10 numara olmuş şimdiye kadarki en iyi futbol oyunu bence yani;PES 13 :ayatollah:

Pes çıkdıktan sonra Fifa'ya küstüm adeta.Ne kadar kendi geliştirmiş olsa da, üstün çarpışma motorlarına rağmen bana fifa çizgi animasyon gibi geliyor.

Pesin kolay olduğunu söyleyenler;

Hiç, parmaklarınızın savunma yapmaktan su topladığı oldu mu?:SS:

En iyi futbol oyunu İnternational Süper Soccer Delux'tır.Kendisi bir sega oyunudur ve pesin atasıdır.Üretici Konomi.Yapım:1995

Pes 6dan beri Pes oynardım bugün bir değişiklik olsun diye Fifa aldım ve Pes oynadığım günlere yanıyorum şuan.Oynanış bakımından çok daha iyi Fifa'da şaşmayın derim :tiphat:

Fifayı oynayıp, Pes daha iyi yeaa diyenler; fifa da legendry seviyesinde Barcelonaya karşı oynayıp, şu an kin besleyen, nefret duyan, hınç dolu kişilerdir. Tahminen de ilk maçın skoru 10-0 falan yenilmişlerdir.

Pes diyorum. Neden Pes dediğimi sorarsanız Türkçe spiker, Türk Stadyumları, STSL, TFF 1.Lig ve dahası var. Tabiki PeSBoX Anatolia kurarsanız...

her sene hem pesi hem fifayı denerim.. seneden seneye oyun kaitesi farklılık gösteriyor. son iki sene kesinlikle fifa.. tam bir simülatör

FIFA'yi oyun konsolunda oynayan, zaten aradaki farki konusmasina bile gerek kalmaz. 2010'dan beri FIFA dunyanin en buyuk spor oyunu.

Üst Alt