FIFA Ultimate Team - Sayfa 417 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
4231 ve 41212. Kanatlilarda pek yapamiyosun, çok uzak kalıyorlar oyuna. Şöyle birşey düşünebilirsin

Leno
Piszcek-Benatia-Subotic-Ricardo Rodriguez
Gustavo-Gundogan
Mkhitaryan-DeBruyne-Gotze
Forvet

N5

TikiTaka/Extreme Possesion:
Budget 75k

Pedro - Gio d. Santos - Shaqiri
______Iniesta -- Götze
__________Busqets

F9 Formation

Veya

___Lahm Gündogan
Mhiky deBruyne Kagawa
_______Götze

Veya

______Rakitic Gündogan
Iniesta ___Kroos____ Götze
_______G.D. Santos

TikiTaka/Extreme Possesion:
Budget 75k

Pedro - Gio d. Santos - Shaqiri
______Iniesta -- Götze
__________Busqets

F9 Formation

Veya

___Lahm Gündogan
Mhiky deBruyne Kagawa
_______Götze

Veya

______Rakitic Gündogan
Iniesta ___Kroos____ Götze
_______G.D. Santos
F9 formasyonunda şöyle birşey de dusunebilirsin. En sevdiğim takimimdi.

Leno
Piszcek-Boateng-Benatia-Ricardo
Bastian
Gotze-Gundo
Shaq-DeBruyne-Sif Perisic

Para yetmezse bazılarını değiştirebilirsin, Boateng, Bastian, Gotze gibi.

N5

F9 formasyonunda şöyle birşey de dusunebilirsin. En sevdiğim takimimdi.

Leno
Piszcek-Boateng-Benatia-Ricardo
Bastian
Gotze-Gundo
Shaq-DeBruyne-Sif Perisic

Para yetmezse bazılarını değiştirebilirsin, Boateng, Bastian, Gotze gibi.

N5

Bastian mi lahm mi ?
B. PHY hariç daha kötü değil mi.
Shot DMC için pek önemli değil kanımca

Bastian mi lahm mi ?
B. PHY hariç daha kötü değil mi.
Shot DMC için pek önemli değil kanımca
Lahm'i hep denemek istedim ama Bastian o kadar iyi ki satmaya kiyamadim. Lahm'dan artisi şutlar vs falan hariç fiziği tabi. Lahm orta sahada tek defansif oyuncu olarak ezilebilir, özellikle hava toplarında. Bastian daha sağlam. Tackling falan bos statler, Giovinco bile müthiş top kapıyor.

N5

Lahm'i hep denemek istedim ama Bastian o kadar iyi ki satmaya kiyamadim. Lahm'dan artisi şutlar vs falan hariç fiziği tabi. Lahm orta sahada tek defansif oyuncu olarak ezilebilir, özellikle hava toplarında. Bastian daha sağlam. Tackling falan bos statler, Giovinco bile müthiş top kapıyor.

N5

Tamamdir buna yakın birsey yaparım: )

De bruyne cf olarak nasıl ?

EA sports isyanımı duydu heralde division 4'te 4 maçtır kazanıyorum peş peşe. Veya bi süre ara verince iyi geliyor heralde bilmiyorum:D

-------------Begovic-----------
S.Coleman----Mangala----Kaboul-------Santon
----Ramsey----Tiote------M.Dembele
----Walcott------A.Carroll-------Podolski

Mangala defansı acayip toparladı. Smalling- J.Enrique- Onuoha- Rojo defans alternatifleri. Fellaini'ye stay back while attacking dememe rağmen ileri çıkıyordu paso Allahın gavatı olduğu için sanırım, oraya da Tiote'yi aldım kuş uçurmuyor. Ramsey- Dembele'nin alternatifleri Paulinho ve K.Nolan. Önde de Wellbeck- J.Campbell-Hoillet ön tarafın alternatifleri. Podolski hızlı değil ama defans arkası koşuları müthiş sürekli kaçıyor o özelliği iyi heralde şutları mermi gibi zaten kaçarsa bombalıyor direk. Carroll'un kafasına atarsam her türlü gol ayağına gelmesin yeter ki:D Stoperin kim olduğu farketmeden eziyor havadan. Bi tane RF arıyorum ama Chemistry bozmayacak Walcott ya da Campbell'dan birini gönderebilirim.
carrolı acil sat malın teki

valenciayı al westhamdan illa ing olmasın

Uzun zamandır oynamıyordum, bugün tekrar başladım. Elimde az miktar para vardı. Dedim Bundesliga kurayım. Ucuzundan bir Bundesliga kurdum. Pazartesi günü TOTY çıkınca fiyatlar düşeceği için o zaman kadroyu genişleteceğim. Şuan elimdeki kadrolar:

Bundesliga
4ZGP1J.jpg

Barclays Premier League
z2J3a9.jpg

Spor Toto Süper Lig (İlk kadrom)
J7Oaqj.jpg

Karma (Öylesine, eldeki oyuncularla kurmuştum)
O3y0VP.jpg

Üst Alt